دستان شفا بخش

ذهن ما قادر است ما را بیمار سازد،ذهن ما قادر است ما را سالم گرداند.این از اکتشافات مجدد قرن بیستم است،در گذشته های دور،اهمیت زیادی نسبت به نقش ذهن و روان در سلامتی انسان قایل می شدند و یکی از مهمترین تجویزهایی که پزشکان قدیمی به بیماران خود می کردند چنین بود : به یک سفر برو و سعی کن مدتی از اینجا دور باشی.

تاثیر ذهن بر بدن بر هیچکس پوشیده نیست و همه ما به راحتی می توانیم این مسئله را در خودمان آزمایش کنیم،در تقسیم بندی بیماری های روانی به اختلالاتی بر می خوریم که به آنها اختلالات پسیکوسوماتیک یا روان-تنی میگویند،این اختلالات شامل آن دسته از بیماری های جسمانی هستند که ریشه های روانی دارند.برخی از اندیشه وران معتقدند از طریق کنترل ذهن می توان به مقابله با بیماری های جسمی و اختلالات پرداخت.

برخی از افکار و احساسات،همچون خشم و ترس تاثیر منفی شدیدی در بدن می گذارند ولی در مقابل،افکاری نظیر تجسم یک مکان خوش آینه و دلپذیر،تاثیرشان بر بدن مثبت است.

پزشکان معتقدند برخی افکار ممکن است از طریق افزایش استرس و یا تضعیف سیستم ایمنی بدن،باعث بیماری گردند،از طرف دیگر امروزه ما از این مسئله آگاه گشته ایم که برخی افکار یا جریان های فکری در بهبود بیماری ها و احساس سلامتی نقش مهمی به عهده دارند.

چنین براورد شده است که زمانیکه ما به دنیا می آییم حدود بیست هزار برنامه ی جداگانه در ذهن کامپیوتر مانند ما وجود دارد تا از این طریق بدن ما به صورت کاملی اداره شود،بعدها این برنامه های کامل با طوفانی از برنامه ریزیهای مجدد ناکامل و ناقص-یعنی استرس ها تصادم می کنند.شروع استرس در دوره ی نوزادی است،نوزاد زمانیکه گرسنه است ولی به مادرش دسترسی ندارد برای اولین بار استرس را تجربه می کند.هر اندازه میزان استرس شدیدتر باشه به همان اندازه میزان اختلال در برنامه های ذهنی افزایش می یابد.به این ترتیب برنامه ریزیهای کامل به برنامه های ناقص تبدیل شده و باعث ایجاد اختلال در سیستمهای حیاتی و پایه ای بدن می گردند.

در حدود 50 سال پیش پزشکان تصادفا پی بردند که خشم و عصبانیت باعث تغییر رنگ لایه های داخلی معده می شود،این نیز منجر به کشف نقش استرس در افزایش گویچه های سفید خون گردید.اکنون با پذیرش نقش نگرانی و ناراحتی در ایجاد زخم معده،در واقع پذیرفته ایم که تقریبا در پشت هر گونه ناراحتی جسمانی نوعی هیجانات و احساسات استرس آور نهفته است.

اگر می خواهید:

1- دستانی معجزه گر و شفا بخش داشته باشید

2- بیماری های خود را درمان کنید

3- از راه دور دیگران را شفا بخشید

4- همسری مناسب انتخاب کنید

5- شغلی خوب بدست اورید

6- درامدی بالا داشته باشید

7- فرزندی باهوش تربیت کنید

8- درس های خود را براحتی بیاموزید

9- سیگار کشیدن را ترک کنید

10- اضافه وزن خود را کاهش دهید

11- انرژی ذهنی خود را رها سازید

12- مدیری موفق و روشن بین باشید

13- در پروژه های مناسب سرمایه گذاری کنید

14- در نهیت اینکه بهترین زندگی ممکن را داشته باشید

این کتاب بیاد ماندنی را بخوانید .

در این کتاب جالب و سنت شکن خوزه سیلوا آنچه را که از سال 1944 تا کنون طی تحقیقات راه گشای خود درباره ی منشا روانی بیماری های جسمانی آموخته است،برای ما فاش می سازد.در این کتاب با شرح حال افرادی آشنا خواهید شد که سالهای سال بیمار بوده اند ولی اکنون می توانند با بهره گیری از نیروهای ذهنی خود و با توسل به شیوه هایی که در این کتاب بیان شده است،به درمان خود بپردازید،همچنین درباره ی ماجراهای واقعی افراد که با استفاده از شیوه های کمک های اولیه سیلوا در تصادفات و سوانح خود را درمان کرده اند،مطالب بسیاری خواهید خواند.

مهمتر از همه شما نحوه ی پیشگیری و مقابله با مزاحمت بیماریها و حتی حوادث ناگوار را در زندگی خود خواهید آموخت.در نتیجه زندگی سرشار از سلامتی،امنیت و شادمانی خواهید داشت و خواهید توانست افراد مورد علاقه تان را نیز در این زندگی توام با سعادت و خوشبختی با خود همراه کنید.

برای تهیه کتاب فوق به ادرس فروشگاه زربد مراجعه کنید.


مطالب مشابه :


خلاصه کتاب دستان شفا بخش

خلاصه کتاب دستان شفابخش اثر خوزه سیلوا: *آلفا سطحی از امواج مغزی است که فرکانس آن نصف فرکانس
متد سیلوا ( تمرکز ذهن )

برگرفته از کتاب دستان شفابخش اثر خوزه سیلوا: *آلفا سطحی از امواج مغزی است که فرکانس آن نصف
سطح آلفا واثرات شگرف آن در زندگی

و تاثیرگذاری از راه دور، دستان شفابخش و خوزه سیلوا به این نتیجه رسیده است كه جهان
منابع پیشنهادی انرژی درمانی

هاله درمانی با دستان شفابخش هاله درمانی با دستهای شفابخش. دستان شفابخش. خوزه سیلوا.
قرار گرفتن در سطح آلفا به روش خوزه سیلوا

قرار گرفتن در سطح آلفا به روش خوزه سیلوا. منبع:خلاصه ای از کتاب دستان شفابخش (خوزه سیلوا)
دستان شفا بخش

دستان شفابخش اثر خوزه درذیل روش ریلکسیشن آورده شده است خلاصه ای از روشهای سیلوا
معرفی کتاب(دستان شفابخش )

نام کتاب امروز دستان شفابخش است كه خوزه سيلوا و دكتر رابرت استون آن را دريك
دستان شفا بخش

در این کتاب جالب و سنت شکن خوزه سیلوا آنچه را که از سال 1944 تا کنون طی دستان, شفابخش, خوزه,
متد سیلوا

متد سیلوا خوزه سیلوا به این نتیجه رسیده است مطالعه کنید کتاب دستان شفابخش
متد سیلوا چیست؟

خوزه سیلوا به که ما به شما توصیه می‌کنیم که از این نویسنده مطالعه کنید کتاب دستان شفابخش
برچسب :