تیبا هاچ بک سال 92 به خیابان ها می آید

 

 

 فرامرز طاهری در خصوص تغییر قیمت مدل جدید تیبا اظهار داشت : البته تغییر قیمت مدل جدید تیبا بستگی به تغییرات و آپشن ها مختلفی دارد که بر روی این خودرو نصب خواهد شد اما تلاش بر این است که حتی الامکان افزایش قیمتی صورت نگیرد.

وی همچنین با توجه به مزیتهای تیبا و افزایش تقاضای بازارنسبت به این محصول گفت: هدف گذاری شرکت بر روی افزایش تیراژ تولید این محصول است تا علاوه بر سایپا کاشان، در خطوط اصلی تولید شرکت نیز تولید شود.

وی در ادامه از عرضه تندر SR ظرف شش ماه اول سال جاری خبر داد و گفت : بر اساس برنامه ریزی  صورت گرفته تندر SR  تا پایان شهریور ماه  به بازار عرضه خواهد شد.

طاهری همچنین در خصوص قیمت تندرSR گفت : به جهت تغییرات و آپشن های جدیدی که بر روی این محصول نصب شده است قطعا قیمت آن با محصول قبلی متفاوت بوده و کمی گران تر خواهد بود.

قائم مقام فروش سایپا همچنین به اقدامات گروه سایپا به منظور توسعه سهم بازار و پاسخ گویی بهتر به نیاز مشتریان گفت: هم اکنون 53 درصد از سهم بازار خودرو کشور از نظر تیراژ در اختیار سایپا است و در تلاشیم تا این میزان سهم بازار را حفظ کنیم ضمن اینکه به منظور توسعه سهم بازار و تکمیل سبد محصولات ، در سال جاری یکی ، دو محصول جدید نیز به سبد محصولات سایپا اضافه خواهد شد.

طاهری تندر SR و سراتو را دو محصول جدید سایپا در سال جاری عنوان کرد و گفت : این دو محصول جدید بر اساس وعده های داه شده ، ظرف شش ماهه اول امسال به بازار عرضه خواهند شد .همچنین محصولات دیگری از خانواده کیا و رنو نیز تا پایان امسال و اوایل سال آینده به بازار عرضه خواهند شد.

وی در ادامه به طرح فروش تابستانه گروه سایپا پرداخت و گفت :  طرح فروش تابستانه  امسال سایپا، نیز شباهت کلی به سایر طرح های قبلی دارد اما تلاش می شود اعتبارات  و شرایط فروشی به نوعی باشد که با تحویل  به موقع ، مشتریان هر چه سریعتر خودروهایشان را دریافت کنند.

وی  همچنین از آغاز طرح تکمیلی تهاتر کلید به کلید سایپا خبر داد و  گفت : البته طرح تعویض خودرو های دست دوم با خودرو صفر کیلومتر در قالب طرح کلید به کلید در سال گذشته در سراسر کشور اجرا شد و همچنان ادامه داشته اما در سال جاری این طرح تکمیل تر شده است و بزودی بخش نامه آن اعلام خواهد شد.

وی افزود  : اواخر سال گذشته این طرح به صورت آزمایشی آغاز شد و امسال نیز این طرح به صورت تکمیلی اجرا می شود .

وی گفت : در این راستا بسته های بر روی خودروهای دست دومی که تحویل شبکه فروش می شوند آماده شده است که شامل یک گارانتی دوم به روی این خودروها است که انشاء ا... ظرف هفته های آینده این طرح اجرایی خواهد شد.

طاهری افزود : البته شرایط ارائه تسهیلات در این طرح نیز همانند شرایط تسهیلاتی فروش های جاری شرکت است و بنابراین تسهیلات ارائه شده در این طرح بستگی به فروشهای جاری شرکت در آن مقطع زمانی دارد.

قائم مقام بازاریابی و فروش سایپا همچنین از روند مناسب تولید و انجام تعهدات فروش سایپا خبر داد و گفت : در حال حاضر با جمع آوری موجودی ها ، بخش فروش سایپا در حال عملیاتی کردن همه تعهدات فروش است.

طاهری در خاتمه گفت: با وجود سختی هایی که در بخش تولید وجود دارد و افزایش هزینه های شرکتهای قطعه ساز، هم اکنون تامین هزینه ها با مشکل مواجه شده است اما با این وجود در حال حاضر تعهدات سایپا به روز انجام می شود چرا که معتقدیم نباید تعهدات معوق شوند.


مطالب مشابه :


تیبا هاچ بک - تیبا فیس لیفت

خودرو ایران iran automotives - تیبا هاچ بک - تیبا فیس لیفت مناقصه و مزایده. خودرو سازان
جدید ترین شرایط فروش اقساطی پراید و تیبا

خودرو ایران iran automotives - جدید ترین شرایط فروش اقساطی پراید و تیبا مناقصه و مزایده.
مشخصات فني خودروي تيبا

مناقصه و مزایده. خودرو سازان مشخصات موتور تیبا: نوع: si mpfi تعداد سيلندر: 4 سيلندر
فروش گارد و رکاب لوازم جانبی اسپرت فابریک لیفان x60 620 520

قطعات یدکی تیبا مزایده های لوازم و قطعات یدکی ماشین
تیبا هاچ بک سال 92 به خیابان ها می آید

خودرو ایران iran automotives - تیبا هاچ بک سال 92 به خیابان ها می آید مناقصه و مزایده.
قیمت کارخانه + قیمت ازاد + شهریور 91 محصولات سایپا + تیبا + سایپا 111 + سایپا 132 + مگان + ماکسیم

خودرو ایران iran automotives - قیمت کارخانه + قیمت ازاد + شهریور 91 محصولات سایپا + تیبا + سایپا 111
شرایط استثنایی فروش خودروی تیبا

خودرو ایران iran automotives - شرایط استثنایی فروش خودروی تیبا مناقصه و مزایده. خودرو سازان
تأخیر سایپا در تحویل خودرو تیبا

خودرو ایران iran automotives - تأخیر سایپا در تحویل خودرو تیبا مناقصه و مزایده. خودرو سازان
عرضه خودرو تیبا در اوکراین با قیمت چهارده و نیم میلیون تومان

مناقصه و مزایده. خودرو تیبا که در رنگ های متنوع به نمایش گذاشته شده در میان مدل های دیگر
برچسب :