سامانه نوین 118درفارس

راه‌اندازی سامانه نوین 118 در فارسمدیرعامل شرکت مخابرات فارس خبر داد:

راه‌اندازی سامانه نوین 118 در فارس

اجتماع >  -

مدیر عامل شرکت مخابرات استان فارس گفت: سامانه نوین 118 تا پایان سال جاری در فارس راه‌اندازی می‌شود.

 - 

عبدالعظیم قنبریان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شیراز اظهار داشت: سامانه نوین 118 با هدف ارائه خدماتی مانند ویزیت کارت، شماره‌های تلفن، فکس، آدرس، پست الکترونیکی و ... تا پایان سال جاری در استان فارس راه‌اندازی می‌شود.

 مدیر عامل شرکت مخابرات فارس با اشاره به ویژگی‌های سامانه نوین 118 گفت: این سامانه دارای پنج ویژگی شامل ارسال کارت ویزیت از طریق sms به صورت رایگان برای مشترک، امکان برجسته‌سازی (رنکینگ) مشتریان ثبت شده در 118، اعلام آدرس مشترکان حقوقی به صورت مکانیزه پس از اعلام شماره، قابلیت پخش آگهی در طول زمان انتظار و قابلیت دور کاری است.

وی اضافه کرد: با راه‌اندازی سامانه نوین 118 همکاران فعال در این مرکز می‌توانند خدمات خود را به شکل دورکاری ارائه دهند. قنبریان تصریح کرد: اشکالات موجود در راه‌اندازی این سیستم برطرف شده و با اضافه شدن چند سخت‌افزار جدید سامانه نوین 118 راه‌اندازی می‌شود. وی گفت: با راه‌اندازی سامانه نوین 118 سعی بر این داریم که خدمات این مرکز را به طور متمرکز ارائه دهیم به این شکل که از یک نقطه پاسخگوی تمام استان باشیم.

تماس رایگان با شماره تلفن‌های سه رقمی ضروری

 قنبریان در ادامه سخنان خود با اشاره به رایگان بودن تماس‌های ارسالی به شماره‌های سه رقمی تصریح کرد: تماس با شماره تلفن‌های سه رقمی ضروری رایگان است. وی گفت: تماس با شماره تلفن‌های 110 پلیس، 111 ریاست جمهوری، 113 ستاد خبری وزارت اطلاعات، 114 سپاه پاسداران، 115 اورژانس، 121 امداد برق، 122 امداد آب، 123 اورژانس اجتماعی، 124 مبارزه با تخلفات صنفی، 125 آتش نشانی و 129 قوه قضائیه رایگان است. به گزارش فارس، پیش از این نیز روابط عمومی شرکت مخابرات فارس اعلام کرده بود که کدهای سه رقمی اضطراری روی تمام خطوط تلفن باز است و حتی در زمان‌ قطع تلفن به علت بدهی نیز امکان تماس با این کدهای ضروری فراهم است؛ ضمن اینکه تماس با آنها نیز برای تماس‌گیرندگان رایگان است.


مطالب مشابه :


کارت ویزیت

کارت ویزیت گیتس به‌عنوان مدیر عامل و مدیر معماری نرم‌افزار در شرکت مایکروسافت
اظهارات خنده دار مدیر عامل هما

پروفایل مدیر کارت ویزیت من . اظهارات خنده دار مدیر عامل
کارت ویزیت آدمهای مشهور

کارت ویزیت ایزاک گیتس به‌عنوان مدیر عامل و مدیر معماری نرم‌افزار در شرکت مایکروسافت
همایش یاران همیشگی باشگاه هنرمندان...

مرتضی کاظمی به عنوان مجری برنامه را آغازکرد و سپس حسین یار یار مدیر عامل کارت ویزیت
در برج میلاد با هنرمندان...

کارت ویزیت من . در برج میلاد با هنرمندان تاريخ : خوش بش با مدیر عامل برج
سامانه نوین 118درفارس

سامانه نوین 118 با هدف ارائه خدماتی مانند ویزیت کارت، شماره مدیر عامل شرکت
برچسب :