جوابیه مسئول بسیج دانشجویی پیام نور شهرری به رییس جمهور منتخب

علیرضاثابتی،مسئول بسیج دانشجویی پیام نورری؛9دی مظهرولایت پذیری جامعه است

دوشنبه, 08 دی 1393

علیرضاثابتی،مسئول بسیج دانشجویی پیام نورری؛9دی مظهرولایت پذیری جامعه است

 

وَمَن يَتَوَلَّ اللّهَ وَرَسُولَهُ وَالَّذِينَ آمَنُواْ فَإِنَّ حِزْبَ اللّهِ هُمُ الْغَالِبُونَ(56مائده)

و هر كه ولايت خدا و رسول او و كسانى را كه ايمان آورده‏ اند بپذيرد از حزب خداست‏، و بى ‏ترديد حزب خدا پيروزند.

به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی در دانشگاه پیام نور شهرری، وباتوجه به نزدیکی 9 دی؛ علیرضا ثابتی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرری در تبیین جایگاه مردم درحماسه 9 دی عنوان داشت:

با توجه به فرارسیدن یوم الله 9 دی، مردم بصیر و ولایت مدار ایران بار دیگر باحضور پرشور خود در این تجمع، نفرت خود از سران و عاملان اصلی فتنه 88 را به تمام جهانیان به ویژه آمریکای ملعون،انگلیس خبیث و رژیم غاصب واشغالگر صهیونیستی نشان می دهند.

مسئول بسیج دانشجویی پیام نور شهرری در جواب رئیس جمهور منتخب ملت که اخیراً در سخنرانی خود در سفر استانی(خراسان جنوبی) گفته است: "باید این لکه های سیاه را پاک کرد و نباید هی به میان آورد"، باید بگویم که این مردم بصیر هیچوقت آن همه بی حرمتی و بی شرمی ای که در عصر عاشورا به ائمه و نظام مقدس اسلامی شد را فراموش نخواهند کرد.هیچگاه!!!چطور انتظار دارید که این لکه های سیاه پاک شود؟!؟! بلکه در دل ها و تاریخ ثبت و ماندگار شده است.

ثابتی افزود: به آن هایی که با نظام اسلامی مشکل دارند و بارها در فتنه 88 ندای آزادی خواهی را سر داده اند و می خواهند ایران اسلامی را غرب گرا کنند باید بگویم که الحمدلله این مردم پاک انقلابی، این جوانان، این دانشجویان واین نخبگان به فرمان رهبرشان حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله) لبیک گفته و نگذاشتند که به خواسته هایتان برسید و هم اکنون با گذشت 5 سال از آن روز تاریخی مشاهده می شود که این نفرت روز به روز افزایش می یابد و در یک جمله باید بگویم که "حماسه 9 دی، مظهر ولایت پذیری جامعه است".

وی درمورد دیدگاه رهبری نسبت به سران فتنه 88 اینگونه افزود: باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) که درست 10 روز پس از یوم الله 9 دی 88 فرمودند:"مهمترین هدف از حوادث دوران فتنه ی بعداز انتخابات 88 این بود که بین آحاد ملت شکاف بیاندازند؛سعیشان این بود.می خواستند بین آحاد مردم شکاف بیاندازند که نتوانستند"، باید اشاره کرد که دیگر با وجود رهبری مقتدر، مومن و شجاع، حتی فکر چنین هدفی به سرشان خطور نخواهد کرد چه برسد به اجرا کردنش.

منابع:daneshjookhabar.ir-sepahostantehran.com-bso.ir

والعاقبه للمتقین


مطالب مشابه :


دیدار مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرری(برادر علیرضا ثابتی) با حضرت آیت الله موحدی کرمانی(م

سایت مذهبی - ورزش - اجتماعی اردیب منتشر کرد: به گزارش خبرنگار بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شهرری، برادر علیرضا ثابتی دیدار خصوصی ای با امام جمعه موقت تهران و عضو مجلس خبرگان رهبری حضرت آیت الله موحدی کرمانی(مدظله العالی) داشته ...
جوابیه مسئول بسیج دانشجویی پیام نور شهرری به رییس جمهور منتخب

اردیب (ارابه)باغ پرگل وسیب - جوابیه مسئول بسیج دانشجویی پیام نور شهرری به رییس جمهور منتخب - مطالب علمی -اجتماعی - فرهنگی - اردیب (ارابه)باغ پرگل وسیب.
گروه بندی گیاهان براساس مورد مصرف خاص

این گروه بندی براساس اهداف تولیدی و یا زراعی خاص انجام شده است. ۱- گیاهان با مصرف پوششی یا کود سبز: گیاهانی از تیره های مختلف هستند که به دلیل رشد رویشی گسترده ای که دارند، به منظور پوشش و حفاظت خاک در برابر عوامل فرسایش طی دوران آیش ...
تقدیمی به ...

انجمن کشاورزی دانشگاه پیام نور شهرری - تقدیمی به ... - انجمن کشاورزی دانشگاه پیام نور شهرری - انجمن کشاورزی دانشگاه پیام نور شهرری.
طبقه بندی علمی گیاهان

گونه: مجموعه ای از گیاهان را در برمی گیرد که از نظر خصوصیات ظاهری شباهتهای زیادی با یکدیگر داشته و بتوانند به سهولت و بدون اتخاذ تکنیکهای خاص مانند انتقال جنین و ... با همدیگر لقاح یافته و تولید بذر نمایند. بطوری که بذر حاصل بتواند سبز ...
تصویر میکروسکوپی از جوانه زنی لوبیا تحت اثر هورمون1h nmr

انجمن کشاورزی دانشگاه پیام نور شهرری - تصویر میکروسکوپی از جوانه زنی لوبیا تحت اثر هورمون1h nmr - انجمن کشاورزی دانشگاه پیام نور شهرری - انجمن کشاورزی دانشگاه پیام نور شهرری.
برچسب :