احداث شهر نمونه « ایراهستان » در ورودی شهر لار

پایگاه خبری رویداد های لارستان بزرگ: شهردار لار گفت: شهرداری لار در نظر دارد با مشارکت بخش خصوصی پروژه‌های بزرگی از جمله احداث پروژه بزرگ شهر نمونه ایراهستان در ورودی شهر لار را اجرا کند.

//www.bargozideha.com/static/portal/51/516227-331062.jpg

محمدرضا قنبرنژاد  با تأکید بر استفاده حداکثری از فرصت‌ها، اظهار کرد: برای پیشبرد اهداف و برنامه‌ها باید با شناخت صحیح فرصت‌ها از آن بهترین بهره‌ها را برد و تمام نواقص و نیازهای شهر را در سریع‌ترین زمان برطرف کرد.

وی درباره پروژه‌های در دست اقدام شهرداری لار، افزود: ما درصددیم که به یاری خداوند و همکاری مردم برای پیشرفت عمرانی و زیباسازی شهر لار پروژه‌های مهمی از قبیل آسفالت خیابان مدرس جنوبی، بهسازی خیابان ورودی پارک شهر، افزایش فضای سبز، افزایش وسایل بازی پارک شهر، جذب بخش خصوصی جهت احداث ترمینال مسافربری مرکزی و کشتارگاه صنعتی،  اجرای فاز نخست احداث ساختمان جدید شهرداری،  اجرای طرح فرهنگ شهروندی با عنوان آرمانشهر، تملک خیابان قبله دعا و چندین پروژه دیگر را اجرایی کنیم.

شهردار لار با اشاره به انجام برنامه‌ریزی برای رفع کمبود فضای سبز در سطح شهر لار، تصریح کرد: برای توسعه فضای سبز، کمیته‌ای تحت همین عنوان در شهرداری تعریف کرده و امیدواریم که به این وسیله بتوانیم بر حسن اجرای واحد فضای سبز و شرکت خصوصی طرف قرارداد شهرداری نظارت بیشتری داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: از طرفی مطالعه و بررسی برای بهسازی و توسعه فضای سبز شهری و پارک‌ها را نیز لحاظ کرده و با آموزش صحیح شهروندان، گامی موثر برای حفظ و نگهداری فضای سبز شهر لار برداریم.

قنبرنژاد با دعوت از سرمایه‌گذاران خصوصی برای مشارکت در تأسیس شهر نمونه ایراهستان در ورودی شهر لار، افزود: پروژه شهر نمونه ایراهستان که یکی از پروژه‌های مورد حمایت شهرداری لار است و در زمان شهرداران گذشته طراحی شده، مقرر است که در ورودی شهر لار از سمت جهرم در زمین ملکی شهرداری اجرا شود.

وی تصریح کرد: با اجرایی شدن پروژه بزرگ شهر نمونه ایراهستان و با توجه به محل قرارگیری آن در محور ترانزیتی شیراز به بندرعباس، پروژه فوق قابلیت این را داراست که یکی از طرح‌های توانمند شهرداری محسوب شود و از سویی به زیبایی شهر و ورودی آن کمک شایانی کند.

 تسنیم


مطالب مشابه :


كنسرت موسيقي سنتي ايراهستان به نفع بیماران سرطانی لار

پنجمین كنسرت موسيقي سنتي گروه ايراهستان لارستان، گروه ایراهستان در عملی
احداث شهر نمونه « ایراهستان » در ورودی شهر لار

پایگاه خـبری رویـداد های لارستان بزرگ - احداث شهر نمونه « ایراهستان » در ورودی شهر لار
اغراق در تاریخ گله دار،فال و اسیر یا کوربینی بعضی ها!!!

آیا اینکه می گویند کران زمانی مرکز ایالت امپراتوری ایراهستان توسط گروه های چریکی
نگاهی گذار به تاریخ کهن لارستان

(ایراهستان روباشندومردم غریب جزسه ماه درآن ولایت نتوان بودوبدان سبب آن گروه عصیان
معرفی کتاب درباره حجاب 1

ایراهستانگروه سایبری ترویج عفاف و
معرق کاری

ایراهستان بیقراران گروه های آموزشی
برچسب :