بازهم پیش قدمی ارتش درخدمات رسانی به ایثارگران ورزمندگان !!!!!


چگونگي دريافت 'كارت ايثار' توسط سربازان دفاع مقدس 

مير سرتيپ عباس دهگاني روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دفاعي ايرنا با اشاره به قرارداد همكاري مشترك نيروي زميني ارتش و شركت پست در راستاي تسهيل صدور كارت ايثار ويژه سربازان دوران دفاع مقدس افزود: با تمهيدات اتخاذ شده، انتظار مي رود كه صدور كارتهاي ايثار براي سربازان دوران دفاع مقدس با يك روند افزايشي روبرو شود.

وي خاطرنشان كرد: از زمان آغاز صدور كارت ايثار براي سربازان دوران دفاع مقدس در دو سال قبل تاكنون بيش از 400 هزار كارت ايثار صادر شده است.

معاون احتياط نيروي زميني ارتش گفت: نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران روند صدور كارت ايثار براي سربازان دفاع مقدس را تا دستيابي به آمار 2.5 ميليون نفر سربازي كه از اين نيرو به مناطق عملياتي اعزام شده اند را ادامه مي دهد.

براي دريافت كارت ايثار نيازي به مراجعه به يگان اعزام كننده نيست

امير سرتيپ دهگاني در ادامه تاكيد كرد: سربازان دوران دفاع مقدس براي دريافت كارت ايثار نيازي به مراجعه به يگانهايي كه از آنجا به مناطق عملياتي اعزام شده اند، ندارند.

وي با بيان اين كه كارت ايثار مزاياي متعددي از جمله كسر خدمت سربازي براي فرزندان سربازان دوران دفاع مقدس و نقل و انتقالات فرزندان آنان در دانشگاهها به دنبال خواهد داشت افزود: نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران به دنبال آن است كه در كنار اين مزايا از جمله به آماري در اين زمينه دست يابد كه براي آيندگان آن را ثبت و ضبط نمايد.

معاون احتياط نيروي زميني ارتش خاطرنشان كرد: صدور كارتهاي ايثار ويژه سربازان دوران دفاع مقدس تا زماني كه همه اين سربازان براي دريافت كارت خود مراجعه كنند ادامه مي يابد.

وي تصريح كرد: بزرگترين و اصلي ترين دليلي كه سربازان دوران دفاع مقدس بايد براي دريافت كارت ايثار خود مراجعه كنند، افتخاري است كه نصيب آنها شده است.

سربازان دفاع مقدس، افتخار كشور و نسلهاي آينده

امير سرتيپ دهگاني همچنين از سربازان دوران دفاع مقدس به عنوان افتخاراتي براي خانواده هاي اين افراد و سند افتخاري براي كشور و نسلهاي آينده ياد كرد و گفت: آيندگان حق دارند كه بتوانند به آمار مربوط به سربازان دوران دفاع مقدس دست يابند.

وي افزود: آيندگان بايد بدانند در زماني كه كشور ما با تهاجم دشمنان انقلاب روبرو شده بود جوانان اين مرز و بوم در دوران دفاع مقدس لباش مقدس سربازي را به تن كردن و در كنار ساير رزمندگان، بسيجيان و سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به جبهه هاي جنگ شتافتند و از كشور دفاع كردند كه اين موضوع بايد در تاريخ و آينده كشور باقي بماند.

 تجليل از سربازان حماسه آفرين دفاع مقدس

معاون احتياط نيروي زميني ارتش در ادامه با اشاره به مراسم‌هاي برگزار شده در تجليل از سربازان حماسه آفرين در سالهاي گذشته، خبر داد كه برنامه ريزيهاي لازم براي برگزاري مراسم ديگري در خصوص تجليل از سربازان دفاع مقدس در 31 شهريور و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در دست انجام است.

وي ياد آور شد: علاوه بر اين در يگانهاي نيروي زميني در سراسر كشور هر ماه يكبار سربازان دوران دفاع مقدس به صبحگاههاي عمومي دعوت مي شوند و با شدت و حدت بيشتري كار دنبال مي شود.

به گفته امير سرتيپ دهگاني، اين اقدام با هدف تقويت روحيه خدمت به كشور و ترويج روحيه ايثار و شهادت براي نسلهاي آينده و الگوسازي براي آيندگان انجام مي شود.

منبع: سایت جانباز نیوز

نکته :

دیگر نهادها مانند سپاه پاسداران ؛ نیروی انتظامی ؛ جهاد سازندگی ؛ وزارت دفاع و. . . تاکنون آیا از این اقدامات برای ایثارگران و رزمندگان ویا سربازان خود انجام داده اند ؟؟

تا چند وقت پیش میگفتند که ارتش جمهوری اسلامی به جانبازان و آزادگان خود در حال پرداخت حقوق دوران ایثارگری و جانبازی و آزادگی است که ما این کار را از افتخارات ارتش جمهوری اسلامی میدانیم ولی تاکنون سپاه پاسداران هنوز نتوانسته با دولت بر سر بودجه و هزینه پرداخت ماده 119 قانون استخدامی سپاه توافق نماید و هنوز دولت بودجه این ماده را که مبلغ 520میلیاردتومان برآورد شده را تامین کند وسوال اینجاست که چرا دولت در بودجه سنواتی ارتش جمهوری اسلامی این مبلغ را تامین نموده ولی برای ایثارگران سپاه پاسداران اقدامی بعمل نیاورده استت و این جای سوال وشگفتی دارد که علیرغم پیگیری های دوستان هنوز کسی حتی ریاست محترم جمهور و معاونت محترم راهبردی رئیس جمهورتوضیحی برای آن نداشته اند.مطالب مشابه :


همه چیزدرباره کارت ایثار

آزادگان بهار - همه چیزدرباره کارت ایثار - سیاسی. فرهنگی. اجتماعی .اقتصادی .دینی.
درباره مزایای کارت ایثار

20 ژوئن 2012 ... همانطور که در مصاحبه ذکر شد یکی از مزایای کارت ایثار این است که در صورت استعلام محل خدمت از ارتش، برای نیمی از خدمت سربازی گواهی حضور در
اعطای امتیازات ویژه کارت ایثار به سربازان وظیفه دوران دفاع مقدس

از همه چیز و همه جا مطلب - اعطای امتیازات ویژه کارت ایثار به سربازان وظیفه دوران دفاع مقدس - ارتقای آگاهی – بهبود زندگی.
نحوه دریافت كارت ایثار

16 فوریه 2013 ... دوستان آزاده همانگونه كه مطلع میباشید تنها سندی كه مدت حضور در جبهه شما را تبیین میكند "كارت ایثار" میباشد. بنابرین آزادگان عزیز چه در شهرستان و
جایگاه سربازان ایثارگر- ارزش کارتهای ایثار -حقوق دست نیافته یاپرداخت نشده

جایگاه سربازان ایثارگر- ارزش کارتهای ایثار -حقوق دست نیافته یاپرداخت نشده. تاريخ : سه شنبه سوم خرداد ۱۳۹۰ | 20:18 | نویسنده : علی رضا بشارت لو. حق وحقوق خود
گل بود به سبزه نیز آراسته شد: صدورکارت ایثارگری برای سربازان ارتش که درجنگ بوده اند !!

و اما مزایای این کارت ایثارگری عبارت است از : محاسبه یک سال از دوسال خدمت سربازی به صورت داوطلبانه - اولویت در استخدام -معافیت سربازی فرزندان به ازای هرماه ۱۷
*اعطای امتیازات ویژه کارت ایثار به سربازان وظیفه دوران دفاع مقدس

22 دسامبر 2012 ... به گزارش ایسنا از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر دکتر شهلایی با اعلام این خبر افزود: کارت ایثار به عنوان سند حضور رزمندگان در جبهه و
بازهم پیش قدمی ارتش درخدمات رسانی به ایثارگران ورزمندگان !!!!!

چگونگي دريافت 'كارت ايثار' توسط سربازان دفاع مقدس. مير سرتيپ عباس دهگاني روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دفاعي ايرنا با اشاره به قرارداد همكاري
نحوه صدور كارت ايثار جهت رزمندگان پايور و وظيفه ۸ سال دفاع مقدس چگونه است؟

منظور از طراحي سامانه رزمندگان اسلام و صدور كارت ايثار جمع آوري و ثبت اطلاعات مربوط به جانبازان،‌آزادگان و رزمندگان پايور و وظيفه ۸ سال دفاع مقدس آجا در جهت احياي
قابل توجه ایثارگران ارتش

4- آوردن جواب نامه از یگان ، به همراه کارت اتمام خدمت و عکس برای دریافت فوری کارت ایثار به اداره احتیاط نزاجا. 5- بردن کارت ایثار به طبقه دوم ایثارگران نزاجا واحد
برچسب :