دانشگاه پیام نور طارم

پیام نور طارم در اسفند ماه 1385 تاسيس و فعاليت آموزشي خود را با پذيرش دانشجو در رشته های مهندسی فناوری اطلاعات(IT)،کارشناسی حقوق،کارشناسی حسابداری،کارشناسی الهیات در ۳ گرایش،مهندسی کشاورزی و مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی و کارشناسی تاریخ آغاز کرد.

همه ساله شاهد بوده ایم که دانش آموزان با استعداد طارمی (فقط دو روستای هزاررود و کوهکن سال ها مقام اول سواد در ایران را دارند)برای ادامه تحصیل به شهر های دیگر مهاجرت می کردند.
یکی از مقاصد دانشجویان طارمی به دلیل نزدیکی به شهرستان، پیام نور منجیل بوده که گاهی نصف دانشجویان این دانشگاه را طارمی ها تشکیل می دادند.با اینکه این دانشگاه از نظر داشتن انواع رشته ها کامل نبوده و نیست.

دانشگاه پیام نور طارم

در سال 1385 با پیگیری های مردم شهرستان و جمع آوری کمک های مردمی و با مساعدت مسئولان استان بالاخره این دانشگاه افتتاح و الحق به عنوان دانشگاه جدید التاسیس رشته های خوبی را جذب کرد.
دانشگاه پیام نور طارم  باعث گسترش آموزش عالي در شهرستان طارم  شده وفرصت حضور در دوره هاي آموزش عالي را براي همه فراهم نموده است . پیام نور طارم منشا خير و برکت فراواني براي شهرستان  بوده است .اين دانشگاه با ايجاد فرصتهاي شغلي، فراهم نمودن زمينه تحصيل جوانان در داخل شهرستان و بالا بردن سطح سواد عمومی جامعه و ....در راه خدمت رسانی به مردم طارم می باشد. براي توسعه کمي و کيفي شاخص هاي آموزشي ، پژوهشي و رفاهي در واحد طارم برنامه هاي خاصي باید اجرا شود  و اميدواريم در آينده شاهد بالندگي بيشتر اين واحد دانشگاهي در سطح منطقه باشيم . امید است با  توسعه رشته هاي کاربردي ، گسترش فضاهاي آموزشي ،کارگاهي و ورزشي ، ايجاد امکانات رفاهي وایجاد  خوابگاههاي دانشجويي این دانشگاه مراحل توسعه خود را بپیماید.

ساختمان فعلی این دانشگاه موقتی بوده و اهالی شهر آب بر 5 هکتار زمین را به منظور ساخت ساختمان جدید به پیام نور طارم اهداء کرده اند.که امید است عملیات  عمرانی جهت احداث دانشگاه پیام نور طارم سرعت بگیرد.
امسال نیز 4 رشته جدید  به رشته های دانشگاه پیام نور طارم اضافه خواهند شد.

رئیس دانشگاه:علیرضا انبارلو     معاون آموزشی:فیروز حیدری     تلفن تماس:۸-۲۸۲۴۲۳۷-۰۲۴۲


مطالب مشابه :


دانشگاه پیام نور طارم

دانشگاه پیام نور به شهرستان، پیام نور منجیل بوده که گاهی سایت شهرستان
قابل توجه دانشجویان

انجمن حسابداری و مدیریت دانشگاه منجیل دانشگاه پیام نور دوستان می خواهم یک سایت رو
دانلود لیست ارائه دروس و منابع نیمسال اول سال تحصیلی 93-92 پیام نور

به سایت اخبار پیام نور 1 این وب هیچگونه وابستگی و ارتباطی به دانشگاه پیام نور و مدیریت
کسب افتخار

کویت2008 با نام دانشگاه پیام نورمنجیل،کسب رتبه دوم دانشگاه پیام نور; سایت
معرفی واحد لنگرود

دانشگاه پیام نور لنگرود با توجه به تجهیز دانشگاه به سایت مجهز کامپیوتری و منجیل – تالش
دانلود رایگان جزوات و کتاب های دانشگاه پیام نور

سایت دانشگاه پیام نور. دانشگاه پیام نور واحد منجیل. دانشجویان دانشگاه پیام نور واحد
بازدیدآقای دکتر زیاری

دانشگاه پیام نور پیام نور مرکز منجیل و دانشگاه پیام نور; سایت
مشکل در باز شدن سایت جامع گلستان

بلاگ رسمی پیام نــور منجیــل سایت رسمی حسین سایت کنفدراسیون سایت دانشگاه پیام نور
برچسب :