تحسین گسترده سایر تیمها در مورد نتایج مسابقات رباتیک ایران

در مسابقات جهانی ربوکاپ ترکیه ، امیدواریم جزو 5 تیم نهایی مسابقات انتخاب شویم.

AMRL

  به گزارش ستاد اطلاع رسانی کمیته ملی ربوکاپ ایران ، امیر علی پاسدار ، سرپرست الکترونیک ربات خانگی mrl دانشگاه آزاد اسلامی قزوین ، در خصوص مسابقات جهانی ربوکاپ ترکیه 2011 اظهار داشت: در لیگ ربات خانگی مسابقات جهانی که از سال 2007 راه اندازی شده است 7 تیم به مرحله نیمه نهایی و از بین آنها 5 تیم به مرحله نهایی راه پیدا می کنند.

با توجه به تغییراتی که در ربات خود به وجود آوردهایم ؛ امیدواریم جزو تیم های برتر دنیا قرار بگیریم و حتا می توانیم به عنوان یکی از 3 تیم برتر دنیا معرفی شویم.

 

 سرپرست الکترونیک ربات خانگی mrl افزود : از سال اول راه اندازی ربات خانگی mrl چهار ربات متفاوت از هم در مرکز تحقیقات مکاترونیک (mrl)   دانشگاه آزاد اسلامی قزوین طراحی و ساخته شده است و درحال حاضر ربات robina آخرین نسل از ربات خانگی ساخته شده در این مرکز است که همه مراحل طراحی و ساخت آن با حمایت های دکتر موسی خانی و توسط دانشجویان این دانشگاه انجام شده است.

 وی افزود: 2 دوربین اسکنری برای عمق سنجی اشیاء و افراد و یک دوربین برای دیدن اشیاء پایین ربات که بر روی بازوی ربات نصب شده و سومین تغییر یک میکروفن است که تمام فرامین را از طریق صوت به ربات منتقل می کند و ربات به صورت هوشمند ، دستورات را تجزیه و تحلیل کرده و وظایف محوله را انجام می دهد.البته نصب 2 کامپیوتر صنعتی و لپ تاپ نیز از دیگر تغییرات انجام شده در این ربات است چرا که با پیشرفت های ربات و ارتقا سطح هوشمندی آن نیاز به حل پیچیده تری از فرامین توسط ربات بود به همین دلیل 2 کامپیوتر در ربات نصب کرده ایم.

 

امیرعلی پاسدار تصریح کرد: برای مسابقات جهانی ربوکاپ ترکیه 2011 ، ایجاد قابلیت لبخندزدن ربات ، ارتقای کیفیت دوربین ها ، تغییرات در بازوهای ربات برای بهبود در انجام حرکات ، تقویت سیستم حرکتی ربات و زیبا کردن چهره ربات را نیز در ربات انجام داده ایم.

هم چنین بر روی درک ربات نیز کار کرده ایم . چرا که قبلا ربات فقط کلمات را می فهمید اما در حال حاضر با برنامه ریزی هایی که انجام داده ایم ربات توانایی درک جملات را نیز دارد. البته تا شروع مسابقات ارتقای درجه حرکتی بازوها از 4 درجه به 6 درجه را نیز در دستور کار داریم که تا قبل از شروع مسابقات این تغییرات را هم صورت خواهیم داد.

 

  در حاشیه مسابقات جهانی ربوکاپ ترکیه صورت گرفت:تقدیر دانشگاه پان امریکن مکزیک از رئیس کمیته ملی ربوکاپ ایران

در جریان برگزاری مسابقات جهانی ربوکاپ ترکیه در شهر استانبول نماینده دانشگاه پان امریکن مکزیک از دکتر موسی خانی با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.

 

به گزارش کمیته ملی روبوکاپ ایران ، در این مراسم که در سالن برگزاری این مسابقات صورت گرفت GUILLERMO MEDINA سرپرست تیم اعزامی مکزیک در مسابقات جهانی ربوکاپ ترکیه با اهدا لوح سپاس رئیس دانشگاه پان امریکن از زحمات رئیس کمیته ملی ربوکاپ ایران برای برگزاری باشکوه مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران و نیز تلاش ایران برای توسعه علوم رباتیک در جهان تشکر کرد .

 

در قسمتی از پیام آقای EDVARDO DEJA VEGA SEGURAخطاب به دکتر موسی خانی آمده است : ازنقش ایران درتوسعه علوم رباتیک در سطح بین المللی از طریق برگزاری مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران تشکر می کنم.

شایان ذکر است تیم کشور مکزیک در ششمین دوره برگزاری مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران در این مسابقات حضور داشت.

1A1

 


افتخاری دیگری برای دانشگاه آزاد اسلامی قزوین؛ کسب مقام قهرمانی جهان توسط تیم شبیه ساز عامل

تیم شبیه ساز عامل مرکز تحقیقات  مکاترونیک دانشگاه آزاد اسلامی قزوین  (mrl)توانست با کسب امتیازات لازم حائز رتبه نخست مسابقات جهانی ربوکاپ ترکیه شود.
به گزارش ستاد اطلاع رسانی کمیته ملی ربوکاپ، در لیگ جهانی شبیه ساز عامل مسابقات جهانی ترکیه دربخش فنی، تیمmrl توانست با کسب رتبه ی نخست این بخش به مقام قهرمانی جهان دست پیدا کند.
مهندس میرشریفی سرپرست این لیگ در گفت وگو با ستاد اطلاع رسانی کمیته ملی ربوکاپ با اعلام این خبر افزود: در این دوره با توجه به سطح بالای الگوریتم تیم های شرکت کننده در این لیگ، کمیته برگزاری مسابقات تصمیم گرفت رقابت فنی این لیگ را برای بارنخست در میان تیم های شرکت کننده از کشورهای انگلیس، ترکیه، مصر، برزیل، ژاپن و ایران برگزار کند که در این میان تیم شبیه ساز عامل دانشگاه آزاد اسلامی قزوین یکی از نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در مسابقا

ت جهانی ترکیه توانست با کسب بیشترین امتیاز رتبه نخست را به دست آورد.

AA1

 

AA4

 

AA6

1111111

      استفان پاسی سرپرست تیم فوتبالیست سایز کوچک دانشگاه جرجیاتک آمریکا بعد از پایان رقابت تیمش مقابل دانشگاه آزاد اسلامی قزوین که با حساب 3-0 به نفع نماینده جمهوری اسلامی ایران به پایان رسید گفت:تیم های ایرانی از رقبای قوی در علوم رباتیک هستند.

 

به گزارش ستاد اطلاع رسانی کمیته ملی ربوکاپ ایران ، وی که در سالن برگزاری مسابقات جهانی ربوکاپ ترکیه حضور داشت با اشاره به پیشرفت های جوانان ایران در علوم رباتیک بیان داشت: طی چند سالی که در مسابقات جهانی ربوکاپ حضور داریم همواره در برخورد با تیم های ایرانی دچار مشکل شده ایم.

 استاد دانشگاه جرجیا تک آمریکا با تحسین نماینده تیم دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در این لیگ اظهار کرد: پیشرفت این تیم ایرانی بسیار قابل توجه است و شکست ما در مقابل mrlدانشگاه آزاداسلامی قزوین نشان دهنده ی پیشی گرفتن تیم های دانشگاه های ایرانی از سایر رقبای بین المللی در این رشته است.

 وی در پایان با اشاره به مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران تصریح کرد: این مسابقات در سطح بسیار مطلوب و درحد استانداردهای جهانی برگزار می شود و کیفیت بالای این مسابقات باعث شده تیم های بزرگ جهانی در آن حاضر شوند.


مطالب مشابه :


دانشگاه آزاد قروه به واحد مستقل ارتقاء یافت

25 ژانويه 2010 ... درمراسمی باحضور معاون امور مجلس دانشگاه آزاداسلامی ، دانشگاه آزاداسلامی مرکز قروه به واحد دانشگاهی ارتقاء یافت. معاون امورمجلس دانشگاه آزاد اسلامی در
نامه سرگشاده بسیج دانشجویی ۱۰۵ واحد دانشگاه آزاد به میرزاده در رابطه با بخشنامه اخیر حراست

خبرنامه دانشجویان ایران: بسیج دانشجویی 106 واحد دانشگاه آزاد پیرامون دستورالعمل اخیر حراست در مورد حجاب در نامه ای سرگشاده .... بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد قروه.
جديدترين شعر عليرضا قروه در محكوميت سران فتنه؛

مطالب وآخرین پست های وبلاگ نویسان برای آزادی احمد شریعت ! دروغی بزرگ بنام "خانه ... وقف دانشگاه آزاد ... جديدترين شعر عليرضا قروه در محكوميت سران فتنه؛. عليرضا
پیکر استاد حوزه و دانشگاه در قروه تشییع شد + تصاویر

پایگاه خبری تحلیلی کامیاران نیوز - پیکر استاد حوزه و دانشگاه در قروه ... بود وبعد از آزادی براثر شکنجه های بعثی های کافر در زمان اسارت به یاران شهیدش پیوست.
مقایسه اجمالی لالجین با شهرهای دیگر(2)

اما این بار می خواهیم سری بزنیم به "قروه درجزین(شهرستان رزن)" : ... جمعیت شهر قروه درجزین(سرشماری سال1385): 10000نفر ... دانشگاه آزاد اسلامی واحد قروه درجزین:.
تحسین گسترده سایر تیمها در مورد نتایج مسابقات رباتیک ایران

16 فوریه 2012 ... صنایع رباتیک آراد شهرستان قروه - تحسین گسترده سایر تیمها در مورد نتایج ... تیم شبیه ساز عامل مرکز تحقیقات مکاترونیک دانشگاه آزاد اسلامی
بروشور رشته ساختمان

هنرستان فنی شهید باهنر شهرستان قروه - بروشور رشته ساختمان - ... 2-دانشگاه آزاد اسلامی که با توجه به معدل سه ساله دوره تحصیل و بدون کنکور دانشجو می پذیرد.
پیش شماره ها و کدتلفن شهر های استان کردستان کد تلفن جدید استان کردستان 087

27 آگوست 2014 ... قروه از پنج به 35و قلعه قروه از 53به 352،درشهرستان کامياران از سه به 35 و پيش شماره هاي ... 0872578 سرنجيانه قروه ... مرکز آزمون دانشگاه آزاد
درباره قروه درجزین تاریخ. فرهنگ وموقعیت جغرافیایی

سابقه سکونت در منطقه قروه درجزین به دوره های پیش از اسلام و حتی هخامنشیان می رسد. این سابقه ...... دارای مدرک تحصیلی کارشناسی بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی اراک
" گذری بر انتخابات مجلس شورای اسلامی دوره ی نهم شهرستان های قروه و دهگلان "

همانطور که در جریان بوده و هستیم، انتخابات مجلس شهرستان های قروه و دهگلان در دوازدهم اسفند ماه ... در زمینه ی حمایت نیرو های تحصیل کرده می توان به حمایت اساتید دانشگاه
برچسب :