جشن‌های خود را با این کانفِتی ها شادتر کنید - کاردستی تلسکوپی


برگزیده ها به نقل از برترین ها : چه چیزی بهتر از این که در جشن های تولد و عروس ی و ... با ریختن کانفتی های رنگارنگ شادی و هیجان مجلس را بیشتر کنید به خصوص در جشن تولدهای کودکان ه با این کانفتی ها کودکان هیجان و خوشحالی بیشتری پیدا می کنند.

برای درست کردن این مدل کانفتی به وسایل زیر نیاز دارید:

کاردستی تلسکوپی

کاردستی تلسکوپی•    کاغذ کرپ نازک یا کاغذ پارچه ای

•    رول مقوایی دستمال توالت

•    کراکرهایی برای صدا دادن کانفتی

•    کانفتی

•    روبان

•    چسب

•    قیچی

درست کردن کانفتی در منزل بسیار آسان است. کاغذ کرپ را به مربع های ریز ببرید. می توانید ستاره های طلایی هم بخرید و به آنها اضافه کنید تا کانفتی شما درخشش داشته باشد.

درست کردن کانفتی ,تزیینات جشن تولد ,کانفتی,کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیابرای درست کردن محفظه آن، باید رول مقوایی را به دو نیم کنید.

درست کردن کانفتی ,تزیینات جشن تولد ,کانفتی,کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیاکاغذ کرپ یا کاغذ پارچه ای را به تکه 10 در 7 اینچی ببرید. مهم است که کاغذی که استفاده می کنید نازک باشد، در غیر این صورت پاره کردن آن سخت می شود. یک رشته کراکر داخل کاغذ کرپ بگذارید تا کانفتی هنگام انفجار صدا بدهد. سپس کاغذ را محکم لوله کنید.

درست کردن کانفتی ,تزیینات جشن تولد ,کانفتی,کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیاکاغذهای اضافی را ببرید و آن را چسب بزنید. یک روبان به انتهای آن ببندید.

درست کردن کانفتی ,تزیینات جشن تولد ,کانفتی,کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیاکانفتی ها و ستاره ها را داخل لوله پر کنید. انتهای دیگر را نیز با روبان ببندید.

درست کردن کانفتی ,تزیینات جشن تولد ,کانفتی,کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیاهر دو انتهای لوله را بادبزنی کنید و اضافی کراکر را قیچی کنید.

درست کردن کانفتی ,تزیینات جشن تولد ,کانفتی,کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیابرای انفجار باید محکم آن را بکشید تا منفجر شود.

درست کردن کانفتی ,تزیینات جشن تولد ,کانفتی,کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیادرست کردن کانفتی ,تزیینات جشن تولد ,کانفتی,کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیاگردآوری خانه داری برگزیده ها
,