ارائه نمایندگی

سامانۀ نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف ایرانیان اطلاع در اختیار شما قرار می‌گیرد. کار با سامانه نمایندگی بسیار ساده و برای همه ممکن است.
نمایندگان ما، امکانات مجزای خود را خواهند داشت و می توانند به صورت مستقل و با نام و برند خود بدون اینکه حتی نامی از ما برده شود، تجارت کنند.

درآمد نماینده از کجاست

۱- درآمد حاصل از فروش پنل کاربری:

سامانه امکان ایجاد پکیج ها و بسته مختلف را برای نمایندگان فراهم نموده تا نمایندگان بتوانند با فعال یا غیر فعال کردن بخش های مختلف و ایجاد سطوح دسترسی متعدد بسته هایی ایجاد کرده  و اقدام به فروش پنل های کاربری نمایند.

2-درآمد حاصل از واگذاری نمایندگی:

ما نمایندگیها را بر اساس تعرفه پیامک ایجاد کرده ایم .شما نیز می توانید با این روش یا روش های زیر به ارائه نمایندگی بپردازید.

الف- نمایندگی ساده: در این روش نماینده میتواند یک کاربر ایجاد نموده و دسترسی بخش زیرکاربران را برای ایشان فعال نماید ، بدین ترتیب کاربر نماینده قادر خواهد بود مانند یک نماینده عمل نموده و پنل کاربری ایجاد نماید ، برایشان دامنه و لوگوی اختصاصی خریداری نموده و خط اختصاصی خرید و فروش نماید. در نمایندگی ساده نماینده شما نمی تواند نمایندگی واگذار کند. شما می توانید برای واگذاری نمایندگی ساده حداقل 5.000.000تومان دریافت کنید.

ب- نمایندگی ارشد: نمایندگان میتوانند به ارائه پنل نمایندگی ( پنل کاملا مشابه پنل خود ) اقدام فرمایند ، بدین ترتیب یک نماینده خود قادر خواهد بود تا نمایندگانی به صورت زیرمجموعه ایجاد نموده و نماینده و زیرکاربرانش را مدیریت نماید ، بدین ترتیب شما میتوانید یک نماینده کاملا مشابه خود با تمامی امکانات ایجاد کرده ، این نماینده قادر خواهد بود کاربر ایجاد نموده و کاربران وی نیز قادر هستند زیر کاربر ایجاد کنند و شما از پیامک های کل این کاربران سود خواهید برد. شما میتوانید برای واگذاری نمایندگی ارشد حداقل  یک میلیون تومان دریافت کنید.

۳- درآمد حاصل از پیامکهای ارسالی کاربران:

نمایندگان میتوانند با توجه به تعرفه ارسال پیامک خود جدول تعرفه اختصاصی ایجاد کرده و از فروش پیامک کسب درآمد نمایند، به طور مثال تعرفه ارسال پیامک برای نماینده *** ایرانیان اطلاع  90 ریال است در صورتی که تعرفه ارسال پیامک برای کاربران حداقل 120 ریال است. بدین ترتیب علاوه برسود حاصل از فروش پنل کاربری اگر توسط کاربران ایشان روزانه حداقل 20000 پیامک ارسال شود و نماینده بر روی هر پیامک 2 تومان سود نماید روزانه 40 هزار تومان سود خواهد داشت که این عدد در ماه 1 میلیون و دویست هزار تومان خواهد بود واضح است که با اضافه شدن کاربران تعداد پیامک های ارسالی آنها نیز به شکل روز افزون و تصاعدی زیاد خواهد شد.

۴- درآمد حاصل از فروش شماره خطوط اختصاصی

۵- درآمد حاصل از ارائه سرویس های خاص

نمایندگان میتوانند برای مشتریان خود سرویس های خاصی نظیر: مسابقه پیامکی، فال پیامکی، نوبت دهی پیامکی، آب و هوا ، قیمت ارز ، سکه و دلار، قیمت خودرو، نتایج فوتبال، ختم قرآن و… را فعال نموده و از آنها بابت این فعال سازی هزینه جداگانه ای دریافت کنند.

راه های بازاریابی

1.      بازاریابی این طرح با توجه به نوظهور بودن آن بسیار ساده و پربازده است. شما به چند روش می توانید بازاریابی کرده و برای خود مشتری جذب نمایید: 

1.  بازاریابی اینترنتی و پیامکی:
الف) در این روش که بسیار ساده و در عین حال پربازده است شما باید از طریق سایتهایی که افراد و صاحبان کسب و کار در آنها تبلیغ می کنند ایمیل و شماره موبایلشان را یادداشت کرده و متن آماده ای با آدرس سایت خودتان و درصورت تمایل شماره تماستان برای آنها ایمیل کرده و یا پیامک نمایید. به همین سادگی! تنها زحمت شما این است که باید در این سایتها جستجو کنید و ایمیل ها و شماره تماسها را استخراج کنید.
همچنین شما می توانید سایتهای تخصصی که پزشکان، مشاورین املاک، آموزشگاهها و معلمان،  فروشگاهها و… خود را درآنها معرفی کرده اند را در گوگل جستجو کنید.
ب) سایتهایی را که آگهی رایگان میپذیرند مثل برخی سایتهای فوق پیدا کرده و آگهی تان را در آنها ثبت کنید. برای پیدا کردن این سایتها کافیست عبارت “آگهی رایگان” و یا “تبلیغ رایگان” را در گوگل سرچ کنید. ثبت آگهی در این سایتها بسیار آسان بوده و راهنمای درج آگهی نیز در آنها وجود دارد.نکته مهم این است که حتما هر روز آگهی هایتان را از طریق دکمه ای که در پنل این سایتها قرار دارد بروز رسانی کنید تا همواره در نتایج اول باشید.

2.      بازاریابی تلفنی: در این روش شما می توانید با شماره هایی که از اینترنت بدست آورده اید و یا از سطح شهرتان جمع آوری کرده اید تماس بگیرید و سامانه منحصربفرد و جالبتان را به آنها معرفی کنید. در این روش اگر کمی فن بیان داشته باشید در مدت کوتاهی می توانید مشتریان بسیاری را جذب نمایید. شاید در تماسهای اول کمی این کار برایتان سخت باشد و به قول معروف توپوق بزنید، ولی اصلا نگران نباشید… خیلی زود این کار برایتان عادی شده و به راحتی و با عتماد به نفس بالا می توانید مشتریانتان را جذب نمایید.

3.      بازاریابی از طریق پخش تراکت: این روش کمی پر خرج است و پیشنهاد میکنیم اگر از لحاظ مالی در مضیقه هستید ابتدا از روشهای دیگر استفاده کنید و پس از کسب درآمد اولیه برای فروش بیشتر اقدام به بازاریابی از طریق پخش تراکت و اعلامیه و آگهی نمایید.

4.       بازاریابی از طریق مراجعه حضوری: اگر روابط عمومی خوبی دارید این روش بسیار برای شما کارآمد و پربازده خواهد بود، در این روش شما می توانید به انواع مراکز خدماتی و تجاری نظیر رستورانها، مدارس، آژانسهای هواپیمایی، مراکز بیمه، سالنهای ورزشی، آموزشگاهها،  مطب پزشکان، فروشگاهها و خیلی جاهای دیگر که با افراد بسیاری در ارتباط هستند مراجعه کنید و آنها را از مزایای سیستم پنل پیامک خود آگاه کنید .  

به عنوان نمونه
:
* مدارس میتوانند نمرات دانش آموزان را از طریق این سیستم به راحتی به موبایل های والدین دانش آموزان ارسال کنند .
* هتل ها می توانند تبلیغات خود را بر روی موبایل ها ارسال کنند و تبلیغ کار خود را انجام دهند و یا پس از ورود یک مسافر به هتل ، بر روی موبایل مشتری خود اس ام اس ارسال کنند و ورودش را به هتل تبریک بگویند .
* پزشکان می توانند از سرویس نوبت دهی پیامکی برای بیمارانشان استفاده کنند.
* آژانس ها می توانند ساعات پرواز و یا تورهای خود را به اطلاع مشتریان قدیمی یا جدید خود برسانند .
* کارخانجات می توانند در ایام خاص به ارسال پیامک بر روی موبایل های کارمندان خود بپردازند و به تبریک یا تسلیت ایام بپردازند یا از تلاشهای آنان قدردانی کنند .
* شرکت ها میتوانند محصولات خود را به مردم از طریق اس ام اس معرفی کنند .
* سالن های ورزشی می توانند در ارتباط با پرداخت شهریه با اعضای خود در ارتباط باشند .
* آتلیه های عکاسی می توانند با ارسال پیامک به مشتریان قدیمی خود سالگرد ازدواج انان را تبریک بگویند . .
* هیات های مذهبی می توانند تاریخ و ساعت و آدرس برپایی جلسات را در اختیار سایر اعضای جلسه برسانند .
* دفاتر بیمه میتوانند به راحتی سررسید های بیمه را در فواصل زمانی مختلف به اطلاع مشتریان خود برسانند.
* فروشگاهها می توانند تخفیفات فصلی و یا محصولات جدید خود را اطلاع رسانی کنند.
 

مشتریان محترم میتوانند طرح نمایندگی را به صورت اقساط تهیه فرمایند، بدین صورت که 50% از مبلغ طرح در هنگام عقد قرار داد و مابقی مبلغ یک ماه بعد دریافت خواهد شد .


مطالب مشابه :


نکاتی در مورد سرویس‌دهی خوب

نکاتی در مورد سرویسدهی سامانه بازرگانی در ارائه خدمات به مشتریان را احساس کردم
همراه بانک

کمتری بهترین سرویس دهی را به مشتریان ارائه دهند با این نوع سامانه اشنا
بانک سرمایه اولین بانک خصوصی متصل به سامانه سروش

بانک سرمایه اولین بانک خصوصی متصل به سامانه سرویس دهی به به حساب مشتریان
چگونه شرکت‌ها می‌توانند به شکایات آنلاین مردم رسیدگی کنند؟

چگونه شرکت‌ها می‌توانند به نحوه سرویسدهی به مشتریان به سرویسدهی یا
توصیه های انفورماتیکی به دفاتر خدمات بانکی

همکار گرامی در هنگام پرداخت چک از حساب جاری مشتریان، مربوط به سرویس دهی بهتر به سامانه
استعلام آنلاین هویت ملی مشتریان از ثبت احوال

هویت مشتریان، به حداقل رساندن زمان انتظار مشتری در ارائه سرویس ها و سامانه نوبت‌دهی
ارائه نمایندگی

نمایندگان میتوانند برای مشتریان خود سرویس سرویس نوبت دهی به مشتریان
برچسب :