شرکت آتیه نمایندگی فروش نرم افزار حسابداری هلو

 

فیلمهای آموزشی نرم افزار حسابداری هلو را در هشت بخش برای شما علاقمندان تدوین و قابل دانلود می باشد امیدوارم بتوانید از آن استفاده نمایید -

رضا مرآتی- مدیریت نمایندگی فروش نرم افزار حسابداری هلو

 

دانلود بخش اول - عملیات اول دوره در نرم افزار حسابداری هلو

دانلود بخش دوم - عملیات روزانه در نرم افزار حسابداری هلو

دانلود بخش سوم - عملیات ثبت چکها در نرم افزار حسابداری هلو

دانلود بخش چهارم - عملیات تولید در نرم افزار حسابداری هلو

دانلود بخش پنجم - بخش رستوران در نرم افزار حسابداری هلو

دانلود بخش ششم - فروش اقساطی در نرم افزار حسابداری هلو

دانلود بخش هفتم - تنظیمات در نرم افزار حسابداری هلو

دانلود بخش هشتم - عملیات انبار گردانی در نرم افزار حسابداری هلو

 

کتاب یا جزوه آموزشی نرم افزار حسابداری هلو , کتابی بسیار جامع و کامل شامل 51 صفحه همراه با تصاویر و مثال های فراوان از محیط نرم افزار هلو و نحوه ی کار کردن با آنست. دقت کنید که هلو نرم افزاری است با کارایی بسیار که در خیلی از مشاغل کاربرد دارد و شاید یکی از شروط استخدام در شرکت ها، تسلط به نرم افزار هلو باشد. نرم افزار حسابداری هلو به حدی کارایی دارد که برای آموزش آن کلاس های درس حضوری برگزار میشود و آنرا بطور عملی آموزش میدهند پس مطالعه ی آن بسیار ارزشمند می باشد.

 

دانلود کتاب و جزوه آموزش نرم افزار حسابداری هلو

 


نرم افزار حسابداری هلو محصول گروه شرکتهای طرفه نگار اولین و پرکاربرترین نرم افزار حسابداری تحت ویندوز در ایران میباشد. نرم افزار حسابداری هلو دارای نسخه های متنوع برای 200 شغل مختلف از جمله فروشگاهها، شرکتهای بازرگانی، خدماتی، تولیدی، صنعتی و رستورانها است. نرم افزار حسابداری هلو از جمله نرم افزار های بسیار پرکاربرد در بین نرم افزار های مالی و حسابداری به شمار می آید، بطوری که اکثر شرکتها و فروشگاهها از این نرم افزار جامع و کامل استفاده می کنند.

کاربری آسان همراه با امکانات گسترده، نرم افزار هلو را به پرکاربرترین نرم افزار مالی کشور تبدیل نموده است. این نرم افزار در نسخه های تک کاربره و شبکه ارائه می گردد .

خدمات پس از فروش برای کلیه نسخه ها شامل: یکسال پشتیبانی رایگان، پاسخگویی به سئوالات تا ده شب، عضویت در کلوپ مشتریان و خدمات هوشمند جهت استفاده از پشتیبانی اینترنتی، دو جلسه آموزش رایگان، کتاب آموزشی مصور، فیلم آموزشی جامع و راهنمای گام به گام نصب نرم افزار

 

 

دانلود لیست قیمت و امکانات نرم افزار حسابداری هلو

تلفن مرکز فروش نرم افزار حسابداری هلو 88911674-88911675


 


  فروش انواع چاپگر های صدور بارکد، فیش پرینتر ، انواع بارکد خوان، مواد

مصرفی و پوزهای فروشگاهی از دیگر خدمات این شرکت می باشد.

  اطلاعات بیشتر در مورد صندوقهای فروشگاهی و سیستمهای بارکد

 


شرح عملکرد نسخه فروشگاهی نرم افزار هلو

انبار ، خرید و فروش ، گردش چک و بانک و عملیات مالی به صورت اتوماتیک می باشد

فروشگاهی پایه:
107000 تومان
این نسخه جهت سهولت در عملكرد فروشگاهها طراحی شده است. دارای امكانات پایه شامل:‌ تعریف انبار و كالا، ‌تعریف اشخاص،‌ تعریف حسابهای بانكی ،‌چكها،‌ صدور فاكتور خرید، ‌فروش، ‌مرجوعی خرید، مرجوعی فروش، امكان استفاده از دستگاه باركد خوان، استفاده از نمونه فیش پرینت فاكتور،‌ ثبت سند اتوماتیك، ثبت هزینه و درآمد، ثبت عملیات بصورت نقد،‌ چك،‌ كارت خوان،‌ نسیه،‌ انواع گزارشات اشخاص،‌ انبار ( كاردكس كالا) ،‌ چكها، ‌بانكها و امكان گزارشگیری از فاكتور های صادر شده، اسناد،‌ دفتر روزنامه، گزارش صورت سود و زیان. انبار ( كاردكس كالا ) ، ثبت سند اتوماتیك، ثبت هزینه و درآمد، ثبت عملیات بصورت نقد،تعریف اشخاص می باشد.

فروشگاهی ساده:
167000 تومان
این نسخه شامل كلیه امكانات نسخه پایه (كد 10) به انضمام : امكان تعریف كالا در سه سطح،‌ امكان استفاده از نمونه فیش پرینت، امكان صدور پیش فاكتور، ‌فاكتور امانی، ‌ضایعات،‌ امكان ثبت سفارشات خرید،‌ امكان ثبت كلیه امور بانكی،‌ ثبت كلیه امور مربوط به چك، ثبت دریافتها، ‌پرداخت ها،‌ انواع گزارشات كالا، فاكتور، ‌اشخاص، ‌چك، ‌بانك، اسناد، ‌دفاتر كل، معین، ‌تفضیلی، ‌دفتر روزنامه، گزارش سود بر اساس بازه زمانی، ‌بر اساس فاكتور و كالا.

فروشگاهی متوسط:
307000 تومان
این نسخه شامل كلیه امكانات نسخه ساده (كد11) به انضمام: عملیات چند انباره، امكان ثبت چكهای امانی، عملكرد و كنترل كامل واسطه ها، سطح دسترسی برای كاربران، امكان ثبت سند حسابداری غیر اتوماتیك) بصورت جزئی، امكان نمایش معین اشخاص با ریز كالاها و چك ها، امكان اعمال فاكتور های نسیه و اعلام سررسید اتوماتیك مهلت تسویه فاكتور ها،‌ امكان ثبت هزینه در فاكتور، امكان اتصال به ترازوهای دیجیتال و اتصال به دستگاههای نمایشگر مشتری،‌ امكان چاپ باركد جهت كالاها،‌ امكان تهیه گزارشات تراز آزمایشی 2 و 4 ستونی،‌ گزارش عملكرد دوره ای از انبار.

فروشگاهی پیشرفته:
437000 تومان
این نسخه شامل كلیه امكانات نسخه متوسط (كد12) به انضمام تیپ قیمت، دسته بندی مشتری ها، خروجی با پسوندهای مختلف، پرداخت به و دریافت از، امكان پرینت چكها، امكان محاسبه راس چكها به دو صورت ریالی و زمانی،‌ اطلاعات نموداری جهـت ارزیابی سیستم و فـروش، گـزارشـات پیشرفتـه (گـردش كالای طـی دوره ، كاردكـس ریالی و تعـدادی ، مرور حسابها و.... ).

شرح عملکرد نسخه شرکتی نرم افزار هلو

انبار ، خرید و فروش ، گردش چک و بانک و عملیات مالی به صورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک می باشد

شرکتی پایه:
227000 تومان
نسخه شركتی با امكانات فوق با قابلیت درج فاكتور رسمی و غیر رسمی، سفارش لیستی، ‌امكان گزارشگیری از سود بر اساس بازه های زمانی دلخواه، ‌فاكتور و كالا.

شرکتی ساده:
367000 تومان
این نسخه شامل نسخه ساده (كد21) به انضمام عملیات چند انباره، ثبت چكهای امانی، عملكرد و كنترل واسطه ها، سطح دسترسی برای كاربران، امكان نمایش معین اشخاص با ریز كالاها و چكها، تبدیل سندهای موقت به دائم و بالعكس, ثبت یك هزینه در فاكتورخرید، مغایرت گیری از بانك، صندوق، طرف حسابها، امكان استفاده از باركد خوان، تسویه فاكتور به فاكتور ،‌گزارش عملكرد دوره ای انبار.

شرکتی متوسط:
477000 تومان
این نسخه شامل نسخه متوسط (كد22) به انضمام, امكان نمایش سود هركالا , هر فاكتور و هر طرف حساب بطور مجزا, تیپ قیمت، دسته بندی مشتریها، خروجی با پسوندهای مختلف،پرداخت به و دریافت از، اطلاعات نموداری جهت ارزیابی سیستـم و فـروش, گزارشات پیشرفتـه (گـردش كالای طـی دوره و كاردكـس ریالی و تعـدادی ، ترازهای آزمایشی 6 و 8 ستونی ، مرور حسابها و .... )، امكان مغایرت گیری از كلیـه سر فصلها ، ‌راس چك ،‌ پرینت چك.

شرکتی ویــژه:
527000 تومان
روش حسابداری این نسخه بصورت دائمی بوده و شامل كلیه امكانات هلـو كد 23 بجز امكان نمایش سـود هر كالا، هر فاكتور، هر طرف حساب بوده و در شرکتهایی که واردات و صادرات کالا دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل دائمی بودن روش حسابداری امکان ثبت سند برای قیمت تمام شده کالای وارداتی و صادراتی وجود خواهد داشت.

 

شرح عملکرد نسخه تولیدی نرم افزار هلو

انبار ، خرید و فروش ، گردش چک و بانک و عملیات مالی به انضمام تولید ساده و فرموله


تولیدی ساده:
247000 تومان
نسخه تولیدی با امكانات فوق كه از لحاظ حسابداری در سطح ساده ای قرار دارد.در این نسخه کاربر می تواند از عملیات تولیدی ساده مقدار مصرفی مواد اولیه را به سیستم داده و تولید درجا داشته باشد و که پس از انجام تولید ساده یا آنی از انبار مواد اولیه کسر و به موجودی محصول اضافه می گردد.

تولیدی متوسط:
387000 تومان
این نسخه شامل نسخه ساده (كد31) به انضمام عملیات چند انباره، ثبت چكهای امانی، عملكرد و كنترل واسطه ها، سطح دسترسی برای كاربران، امكان نمایش معین اشخاص با ریزكالاها و چكها، تبدیل سندهای موقت به دائم و بالعكس، ثبت یك هزینه در فاكتور خرید، مغایرت گیری از بانك، صندوق، طرف حسابها، امكان استفاده از باركد خوان

تولیدی پیشرفته:
497000 تومان
این نسخه شامل نسخه متوسط (كد32) به انضمام تولید فرموله، تخمین تولید و فروش، تیپ قیمت، دسته بندی مشتریها، خروجی با پسوندهای مختلف, امكان نمایش سود هر كالا، هر فاكتور و هر طرف حساب بطور مجزا، اطلاعات نموداری جهت ارزیابی سیستم و فروش، گزارشات پیشرفته ( گردش كالا طی دوره، كاردكس ریالی و تعدادی، تراز آزمایشی6 و 8 ستونی، مرور حسابها و .... )، امكان مغایرت گیری ازكلیه سرفصل ها

نسخه جـامـع:
777000 تومان
شامل كلیه امكانات نسخه پایه تا آخرین ورژن تولیدی به انضمام کلیه کیت های نرم افزار هلو تا این تاریخ، دو جلسه آموزش رایگان

نسخه صنعتی:
817000 تومان
امكانات نسخه جامع (كد41) كه از حیث حسابداری در سطح صنعتی می باشد و روش حسابداری آن بصورت دائمی است (جهت كارخانجات و ... )

نسخه شبکــه:
1487000 تومان
هلو تحت شبكه شامل كلیه امكانات نسخه هلو كد 41 و یا هلو 42 به انضمام قابلیت كاربری 4 كاربر بطور همزمان می باشد و به ازاء هر كاربر بیشتر از این تعداد، مبلغی به نرم افزار اضافه خواهد شد.


لیست قیمت نرم افزار حقوق و دستمزد:


نرم افزار هلو حقوق و دستمزد ساده - کد 71091

قیمت: 432 هزار تومان

نرم افزار هلو حقوق و دستمزد متوسط - کد 71092

قیمت: 872 هزار تومان

نرم افزار هلو حقوق و دستمزد پیشرفته - کد 71094

قیمت : 1308 هزار تومان

دانلود لیست قیمت و امکانات نرم افزار حسابداری هلو

تلفن مرکز فروش نرم افزار حسابداری هلو 88911674-88911675


دریافت تندیس طلایی نماینده برتر سال 1393 از شرکت طرفه نگار

 نرم افزار حسابداری هلو را میتوان از پر کاربرترین نرم افزار های حسابداری کشور ذکر کرد. در این بازار رقابتی وقتی یک نرم افزار بتواند یک سوم کل استفاده کنندگان از نرم افزار های مالی را به خود اختصاص دهد جای تامل است که حتما مزیت رقابتی حائز اهمیتی باید در نوع برنامه نویسی یا خدمات پس از فروش این نرم افزار حسابداری باشد که توجه شما را به مهمترین بخش آن یعنی خدمات پس از فروش این نرم افزار حسابداری جلب مینمایم: پکیج خدمات پشتیبانی نرم افزار هلو را می توان یکی از قویترین سیستمهای پشتیبانی نرم افزار های متداول در بازار دانست که از یکسال پشتیبانی رایگان شامل دو جلسه آموزش، کتاب و سی دی آموزشی مصور، راهنمای نصب گام به گام، پاسخگویی به سئوالات تا ساعت ده شب، کلوپ مشتریان با قابلیت ارسال و دریافت فایلهای به روز رسانی و رفع خطاهای احتمالی، ارسال کارشناسان مجرب سخت افزاری و نرم افزاری در محل مشتری، اتصال به سیستم مشتری از طریق اینترنت توسط کارشناسان برای ارائه هر چه سریعتر خدمات، امکان اضافه نمودن کیتهای مشاغل جهت سهولت در کار و همسان سازی با شغل مورد نظر مشتری و شبکه گسترده نمایندگی ها در سطح کشور می باشد.

چرا نرم افزار حسابداری هلو را هلو نامیدند؟ اولین و بزرگترین گام در جایگزینی حسابداری دستی با سیستمهای مکانیزه سهلولت این انتقال است. چرا که اگر این انتقال به سادگی انجام نمی شد، کمتر کاربری میتوانست خود را با پیشرفت علمی در عرصه حسابداری همسو کند. سادگی صفحه کاربری مانند تعریف کالا، طرف حساب، حسابهای ریالی و ارزی، حساب مشتریان و طرف حسابهای تجاری و غیر تجاری ، چکهای دریافتی و پرداختی و انتقال مانده آنها در قالب اطلاعات اول دوره و در نهایت شفاف سازی سرمایه اول دوره، بزرگترین و حساس ترین بخش این جایگزینی اطلاعات از سیستمهای سنتی به مکانیزه است که در نرم افزار هلو میتوان این سادگی و روانی کار را در بخش اطلاعات اول دوره مشاهده و تراکنش های مالی طی دوره مانند خرید و فروش، هزینه و درآمد و دریافت گزارشهای متنوع از بخش حسابداری و انبار را با انتخاب گزینه انتهای عملیات اول دوره و ورود به بخش دوم یعنی عملیات طی دوره آغاز نمود. سادگی کاربری همراه با رعایت استاندارد های حسابداری و در نهایت صحت ثبتهای مالی و گزارشات مربوطه از مزایای این نرم افزار حسابداری است. زمانی که شما به طور مثال یک فاکتور خرید را ثبت می نمایید در همان لحظه چند رخداد مالی از جمله صدور سند خرید، صدور سند خزانه ، عملیات انبار و کاردکس کالا، ساخت گزارشات و ... همزمان اتفاق می افتد که در سیستم سنتی برای هر کدام می بایست بطور مجزا کاری انجام داد و دفاتر قطوری برای همین منظور نگهداری و تحریر می شدند.


غیر از تمام نکات مثبتی که این نرم افزار دارد، شاید مهمترین عاملی که باعث شده استفاده از این نرم افزار به این حد در کشور زیاد شود، زبان آسان این نرم افزار است، بطوریکه "هلو" توانسته است نظر خیلی از افرادی که هیچ تحطیلاتی در خصوص حسابداری ندارند را هم به خودش جلب کند و علاوه بر آن با محصولات پیشرفته اش به نرم افزاری محبوب برای جامعه حسابداری هم تبدیل شود.


کلمات کلیدی: نرم افزار حسابداری هلو برای کاشی سرامیک, نرم افزار هلو شیشه بری، نرم افزار حسابداری هلو فروش سخت افزار, نرم افزار هلو پارچه فروشی, نرم افزار حسابداری هلو کفش فروشی, نرم افزار هلو برای آرایشگاه, نرم افزار حسابداری هلو سنگ بری و فروش سنگ, نرم افزار حسابداری هلو برای مشاورین املاک و بنگاه معاملات ملکی, نرم افزار هلو خدمات پس از فروش, نرم افزار حسابداری هلو فروش لوازم التحریر, نرم افزار هلو برای سوپر مارکت, نرم افزار حسابداری هلو برای ماشینهای اداری, نرم افزار هلو برای میوه و تره بار, نرم افزار حسابداری هلو برای فروش مصالح ساختمانی, نرم افزار هلو میوه فروشی, نرم افزار حسابداری هلو برای کارواش, نرم افزار هلو برای تعمیرات و خدمات کامپیوتر, نرم افزار هلو برای املاک, نرم افزار حسابداری هلو برای کافی شاپ, نرم افزار هلو برای تهیه غذا, نرم افزار حسابداری هلو برای لوازم آرایشی و بهداشتی, نرم افزار هلو برای پخش مواد غذایی, نرم افزار حسابداری هلو برای طلا فروشی, نرم افزار هلو برای عینک فروشی, نرم افزار حسابداری هلو برای تاکسی سرویس و آژانس, نرم افزار هلو برای چاپ بارکد و چاپ چک, نرم افزار حسابداری هلو برای شرکتهای تعاونی مصرف کارکنان, نرم افزار هلو برای شرکتهای بازرگانی, نرم افزار هلو برای شرکتهای واردات و صادرات, فروش نرم افزار هلو در بازار تهران, نرم افزار هلو برای شرکتهای خدماتی, نرم افزار حسابداری هلو برای نجاری و کابینت سازی, نرم افزار حسابداری هلو برای پوشاک و لباس و مانتو و لباس مجلسی و مزون لباس و تولیدی لباس و تولیدی پوشاک, نرم افزار هلو برای کیف و کفش, نرم افزار هلو برای آموزشگاهها و مدارس و مهد کودک, نرم افزار هلو برای رستوران, کترینگ, کافی شاپ, پخش غذا و فسد فودها, نرم افزار حسابداری هلو برای فروش لوازم خانگی, نرم افزار هلو برای شرکتهای بیمه, نرم افزار هلو برای خواربار, تمدید پشتیبانی نرم افزار حسابداری هلو, تمدید گارانتی نرم افزار هلو, تمدید اعتبار نرم افزار هلو, تعویض قفل نرم افزار حسابداری هلو فروشگاهی,نرم افزار هلو برای آهن فروشی, نرم افزار هلو برای آهن آلات,کیت آهن برای فروش آهن

 


مطالب مشابه :


حسابدارى خريد و فروش كالا در موسسات بازرگانى(ادامه درس اصول حسابداری 1)

حسابداری - حسابدارى خريد و فروش كالا در موسسات بازرگانى(ادامه درس اصول حسابداری 1) -
حسابداری فروش اقساطی

حسابداری فروش اقساطی فروش اقساطی قراردادی است میان خریدار و فروشنده کالا که بر اساس آن
دانلود رايگان آموزش نرم افزار حسابداری هلو

مرکز تخصصی فروش نرم افزار حسابداری هلو - دانلود رايگان آموزش نرم افزار حسابداری هلو - دارنده
سیتم های مالی حسابداری

حسابداری - سیتم های مالی حسابداری ثبت حسابداری فروش دارائی ثابت به شرح زیر است :
شرکت آتیه نمایندگی فروش نرم افزار حسابداری هلو

شرح عملکرد نسخه فروشگاهی نرم افزار هلو. انبار ، خرید و فروش ، گردش چک و بانک و عملیات مالی به
حساب های دریافتنی – اسناد دریافتنی و معاملات فروش

حسابداری - حسابرسی - حساب های دریافتنی – اسناد دریافتنی و معاملات فروش -
کتاب PDF آموزش نرم افزار حسابداری هلو

کتاب pdf آموزش نرم افزار حسابداری هلو, که همه چیز از اسم آن گویاست کتابی بسیار جامع و کامل
فصل سوم - حسابداری فروش اقساطی

حسابداری پیشرفته 1 - فصل سوم - حسابداری فروش اقساطی -
بهاي تمام شده كالاي فروش رفته:

حسابداری - بهاي تمام شده كالاي فروش رفته: - اطلاعات کلی در مورد حسابداری
برچسب :