المپیاد ورزشی دانشجویان دختر بیرجند

نتایج مسابقات بدمینتون و تنیس، المپیاد ورزشی دانشجویان دختر اعلام شد

نتایج مسابقات بدمینتون و تنیس، المپیاد ورزشی دانشجویان دختر اعلام شد

بیرجند- نتایج مسابقات بدمینتون و تنیس روی میز دانشجویان دختر شركت‌كننده در یازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی كه به میزبانی دانشگاه بیرجند از 16 تیرماه آغاز شده، اعلام شد.

1391/04/17 - 21:12

رئیس دانشگاه بیرجند  گفت: در بخش تیم‌های راه یافته به مرحله حذفی مسابقات تنیس روی میز، در گروه اول دانشگاه تهران مقام نخست و دانشگاه قم مقام دوم را كسب كرد.

'محمدرضا میری' افزود: در گروه دوم این دور از مسابقات نیز دانشگاه مازندران رتبه نخست و دانشگاه شیراز موفق به كسب رتبه دوم شد.

وی ادامه داد: در گروه سوم نیز دانشگاه باهنر كرمان موفق به كسب مقام نخست و دانشگاه علمی كاربردی اصفهان مقام دوم و در گروه چهارم دانشگاه كرمانشاه مقام اول و دانشگاه تبریز مقام دوم را كسب كردند.

رئیس دانشگاه بیرجند گفت: در بخش مسابقات بدمینتون نیز شیراز سه بر صفر بر سیستان و بلوچستان غلبه كرد، تیم دانشگاه ایلام با پیام نور تساوی كرد و تیم صنعتی امیركبیر با نتیجه دو بر صفر مغلوب تیم علامه طباطبایی شد.

میری یادآور شد: همچنین تیم دانشگاه بجنورد با نتیجه سه بر صفر مغلوب كاشان شد، تیم شیراز دو بر صفر از سد تیم بیرجند گذشت، تیم فنی و حرفه‌ای و علمی كاربردی به ترتیب با نتیجه سه بر صفر مغلوب گیلان و تبریز شد.

وی افزود: شركت كنندگان در مسابقات پینگ‌پنگ این المپیاد با حضور 16 تیم در چهار گروه چهار تیمی در سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشكی بیرجند با هم به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: مسابقات بدمینتون نیز با شركت 16 تیم در سالن ورزشی شركت گاز بیرجند برگزار شد.

میری افزود: یازدهمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان دختر در 10 رشته والیبال، بسكتبال، هندبال، دو و میدانی، فوتسال، شنا، پینگ‌پنگ، بدمینتون، كاراته و تكواندو به میزبانی دانشگاه بیرجند در حال برگزاری است.

وی گفت: امروز نیز دانشجویان دختر این المپیاد در رشته‌های بسكتبال، بدمینتون، فوتسال، هندبال و والیبال با هم رقابت می‌كنند.

یازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر سراسر كشور از 16 تیرماه در بیرجند آغاز شده و تا 24 تیرماه ادامه دارد.

تصاویر منتخب افتتاحیه یازدهعمین المپیاد دانشجویان دختر دانشگاه ها وموسسات آموزش عالی کشور

به میزبانی دانشگاه بیرجند قطب دانشگاهی شرق کشور

جمعه 16 تیر سالن شهیدین قاسمی

http://www.isso.ir/plugins/content/imagesresizecache/0aa011207e00c0598357bfcd5f92bb12.jpeghttp://www.isso.ir/plugins/content/imagesresizecache/ffae6302cda1bf1e50bf7e6a980ea413.jpeg

edcea67e2bc82660c1f825b2c4224ce3.jpeghttp://www.isso.ir/plugins/content/imagesresizecache/c41e0ef33aa55f04699cddeeb5007501.jpeg

cf8143d9eaaae0739259a9acb409761c.jpeg1eb3de7ebad47362706532dbe5f4b577.jpeg

16ef123713ad2f149a4a148e272776fc.jpeghttp://www.isso.ir/plugins/content/imagesresizecache/d921c9216771a2cbf64e8e81dbfae177.jpeg


وزیر علوم:

زمینه فعالیت دانشجویان دختر در امور فرهنگی و ورزشی به خوبی فراهم است

بیرجند - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی پیامی به یازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر سراسر كشور در بیرجند گفت: مشاركت دانشجویان دختر در این المپیاد نشان می دهد كه زمینه فعالیت آنان در امور فرهنگی و ورزشی به خوبی فراهم شده است.

زمینه فعالیت دانشجویان دختر در امور فرهنگی و ورزشی به خوبی فراهم است

در این پیام كه جمعه شب در مراسم آغازین این المپیاد توسط رییس سازمان امور دانشجویان قرائت شد آمده: حضور پرشور شما دانشجویان و فعالان عرصه دانش و پژوهش در یازدهمین المپیاد فرهنگی و ورزشی ویژه دانشجویان دختر كه مقارن با ایام میلاد مبارك حضرت ولی عصر(عج) در دانشگاه برگزار می شود نیز موجب افتخار و عرض تبریك است.

'كامران دانشجو' در ادامه پیام افزود: این مشاركت وسیع نشان می دهند زمینه فعالیت دانشجویان دختر در امور فرهنگی، ورزشی و كسب مدال افتخار به لطف الهی و تلاش مسئولان برای این بخش از جامعه دانشگاهی كشور نیز به خوبی فراهم شده و خداوند متعال زن و مرد را در بهترین وضعیت آفریده و بر آفرینش خود مباهات كرده است.

در ادامه پیام وزیر علوم آمده: تفاوت طبیعی زن و مرد به معنای تبعیض و مانع از تساوی برخورداری آنها از مواهب الهی و مقامات علمی و معنوی و حضور در فعالیتهای اجتماعی از جمله المپیادهای فرهنگی و ورزشی نیست بلكه این تفاوتها تكمیل كننده پیكره جامعه و سازنده خانواده به عنوان هسته های اصلی اجتماعی است.

در این پیام خطاب به دانشجویان ورزشكار نیز آورده شده: شما با شناخت تواناییها، حركت در مسیر رشد و بالندگی و به فعلیت رساندن استعدادهای خود، به بهره وری از ظرفیت قابل توجه نیروی انسانی در جمهوری اسلامی كمك می كنید و ورزش و تربیت بدنی از جمله اموری است كه به فرموده مقام معظم رهبری می بایست با جدیت و در كنار دانش و ارزش مورد توجه و اهتمام قرار گیرد.

در بخش دیگری از پیام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری آمده: امتیاز رویكرد اسلام به فعالیتهای اجتماعی زنان، حضور فراگیر در همه عرصه ها با حفظ عفاف و رعایت حریم، حرمت و احترام آنان است كه امیدواریم با بهره گیری از تمامی فرصتها و حفظ كامل شان والای زنان، در جهت پیشرفت و تعالی خویش كوشا باشید.

یازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر سراسر كشور به میزبانی دانشگاه بیرجند از 16 تا 24 تیر ماه جاری در 10 رشته ورزشی ادامه دارد.


 


مطالب مشابه :


ورود به سیستم گلستان....

23 ژانويه 2011 ... دوستان عزیز. از آنجایی که سایت دانشگاه کلا خرابه برای ورود به سیستم گلستان دانشگاه بیرجند از آدرس زیر استفاده نمایید: از قسمت پیوندهای
خروس اصيل آقا بابك بيرجند

CaspianRooster - خروس اصيل آقا بابك بيرجند - A Place to Introduce Unique Persian Roosters. ... آقا بابك بيرجند · آقا مهدی گلستان · آقاي ايلي · آقاي زماني تبريز
اعضای هیات علمی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه بیرجند

24 جولای 2013 ... دانشگاه بیرجند - دانشکده روانشناسی دانشگاه بیرجند. ... دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه بیرجند ... سیستم جامع گلستانبیرجند.
دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه بیرجند

15 آوريل 2013 ... ... فعالین علمی فرهنگی دانشجویی و ... دانشگاه بیرجند - دانشکده روانشناسی دانشگاه بیرجند. ... سیستم جامع گلستانبیرجند · دانشگاه علوم پزشکی
سعدي شيرازي

مدرسه رنگين كمان بيرجند - سعدي شيرازي - آموزش و پرورش ابتدایی اساس توسعه ... آثار معروفش کتاب گلستان در نثر و بوستان در بحر متقارب و نیز غزلیات وی است .
تاریخچه دانشکده علوم تربیتی و روان­شناسی دانشگاه دولتی بیرجند

11 مه 2012 ... دانشکده روانشناسی دانشگاه بیرجند - تاریخچه دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه دولتی بیرجند - فعالین ... سیستم جامع گلستانبیرجند.
المپیاد ورزشی دانشجویان دختر بیرجند

8 جولای 2012 ... دانشگاه بیرجند - دانشکده روانشناسی دانشگاه بیرجند. ... دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی دانشگاه بیرجند ... سیستم جامع گلستانبیرجند.
دکتر محمدرضا اسدی یونسی

3 دسامبر 2013 ... دانشکده روانشناسی دانشگاه بیرجند - دکتر محمدرضا اسدی یونسی - فعالین علمی فرهنگی دانشجویی و ... دانشگاه ... سیستم جامع گلستانبیرجند.
سفرنامه خراسان جنوبی قسمت اول (بیرجند)

قصّه گو - سفرنامه خراسان جنوبی قسمت اول (بیرجند) - كوله باري از قصّه و سفر - قصّه گو. ... رامیان طبیعت سبز گلستان · سرک - لیلی حکیم · کوله پشتی نارنجی.
دانشگاه بيرجند رتبه نخست مسابقات علمي كشور را كسب كرد

سیستم گلستان دانشگاه بیرجند ... تيم دانشجويي دانشگاه بيرجند در سومين مرحله برگزاري مسابقات ‏علمي، فرهنگي و ورزشي دانشگاههاي سراسر کشور که بصورت
برچسب :