لوتوس اورا GTE و GTC

لوتوس GTE

تولید بیش از 444 اسب بخار قدرت از موتور 3.5 لیتری V6 ، اورا GTE رابه قویترین خودروی جاده ای لوتوس که تا به امروز ساخته شده ، کرده است. GTE خودرویی است با روح سرکش مسابقه ای که در غالب یک خودروی خیابانی در آمده است.

 

 

 

GTE در اصل بعنوان یک نسخه محدود ویژه برای بازار آسیا است که به مناسبت جشن ورود موفقیت آمیز لوتوس به دسته خودروهای GTE مسابقات جهانی، طراحی شده است. این خودروی خیابانی دست ساز ویژگی های یک خودروی مسابقه ای استقامتی را داراست . از جمله : گیربکس  (AMT (Automated Manual Transmission و رینگ های سبک وزن فرج کاری شده ی آلیاژِی با قفل مرکزی که توسط لاستیک های پیرلی P-Zero Corsa پوشیده شده اند . در مقایسه با مدل پایه اورا ، استفاده هوشمندانه و گسترده از فیبر کربن در نمای داخل و خارج  سبب شده تا GTE به مقدار 105 کیلوگرم سبک تر باشد.


 

 

 

استفاده از فیبر کربن را در قسمت هایی همچون سپرهای جلو و عقب ، درها و بال عقب در نمای خارجی شاهد هستیم. همچنین در کابین  تلفیق چرم و فیبرکربن در کنار صندلی های Recaro فضایی راحت و ایمن را بوجود آورده است.  تا به امروز در بازار چین 114 سفارش برای این مدل دریافت شده است.


 

 

 

لوتوس با بروزرسانی خط تولید خودروهای مسابقه ای خود اورا GTC را با اعمال تغییراتی برروی اندورا GT4 رونمایی کرد. GTC  از گلگیرهایی با آرک های بزرگتر ، وزن کمتر و فن آوری های بیشتر بهره مند است اما موتور و گیربکسش را از اندورا GT4 وام گرفته است . موتوری 4 لیتری V6 با قدرت 450 اسب بخار و گشتاور 440 نیوتن متر که توسط جعبه دنده 6سرعته XTRAC همراهی می شود. به منظور کاهش وزن درهای فیبرکربنی ، سقف و محفظه موتور از فیبرگلاس و پنجره های پلکسی گلاس را شاهد هستیم . بنا به درخواست مشتری GTC وزنی در حدود 1130 تا 1140 کیلوگرم را دارا می باشد که 30 کیلوگرم کمتر از اندورا می باشد.


 

 

 

اضافه شدن سیستم کنترل کشش و ترمز ضدقفل ، بهینه سازی انتقال قدرت و کنترل ترمزها را به همراه داشته است. همچنین چرخ ها و لاستیک های پهن تر پایداری را در پیچ ها افزایش داده است. این امر موجب شده تا آرک های بزرگتری استفاده شود که نمای نیمرخ تهاجمی را به GTC بخشیده است.

 

Lotus-Evora_GTE_2012_800x600_wallpaper_0

 

Lotus-Evora_GTE.jpgمطالب مشابه :


گل لوتوس

گل لوتوس. گل لوتوس یکی از نمادهای مهم تمدن هخامنشی است. این گل دوازده برگی در تخت جمشید و شوش
لوتوس اورا GTE و GTC

لوتوس GTE. تولید بیش همچنین در کابین تلفیق چرم و فیبرکربن در کنار صندلی های Recaro فضایی راحت و
ام وی ام X33

پوشش چرم صندلی ها چند جزیی است همان طور که گفته شد طراحی سیستم تعلیق به عهده شرکت لوتوس
فروش خودرو تاریخ آگهی 2 آبان 88 تاریخ انقضای آگهی 9 آبان 88

تودوزی چرم لوتوس اسپریت ; نیسان gt-r; غول امریکایی
آشنایی با صنایع دستی ستاره دوزی

( چرم سازی ) ده به اینکه در دو سوی امپراطوری هخامنشی تمدن های هند و مصر ، از گل لوتوس به
رولز رویس فانتوم هوانورد

ترکیب آلومینیوم خاکستری و چرم قهوه ای، کابینی گرم و کلاسیک را ایجاد کرده است. ٭ لوتوس ٭ بی
برچسب :