بیمه خدمات درمانی

hadavand.jpg

دكتر محمد باقر هداوند : سازمان بیمه خدمات درمانی سازمانی پیشرو در واگذاری امور به دفاتر پیشخوان دولت می باشد.

دكتر محمدباقر هداوند مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی با اعلام این خبر افزود: ما از اوائل سال 89 در خصوص كاهش تصدی های قابل واگذاری دولت، كارگروه كاهش تصدی گری ها را در سازمان تشكیل داده و در تلاش هستیم تا كلیه خدماتی كه قابل واگذاری به بخش های خصوصی است را احساء نماییم.

دكتر محمدباقر هداوند مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی با اعلام این خبر افزود: ما از اوائل سال 89 در خصوص كاهش تصدی های قابل واگذاری دولت، كارگروه كاهش تصدی گری ها را در سازمان تشكیل داده و در تلاش هستیم تا كلیه خدماتی كه قابل واگذاری به بخش های خصوصی است را احساء نماییم.  

به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان، وی گفت: واگذاری خدمات به بخش خصوصی از سالهای قبل در سازمان شروع گردیده است و با تشكیل كارگروههایی در راستای اهداف و سیاستهای كلان دولت تا كنون نسبت به واگذاری فرآیندهای مربوط به بیمه گری و درآمد و صدور دفترچه از طریق دفاتر پیشخوان دولت اقدام نموده ایم.

مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی همچنین اظهار داشت: این سازمان در واقع یكی از سازمانهای پیشرو در بحث واگذاری امور به دفاتر پیشخوان دولت می باشد كه در این زمینه با امضاء تفاهمنامه ای با معاو.نت توسعه و منابع انسانی ریاست جمهوری دفاتر نمایندگی های سازمان را كه از سالهای قبل تشكیل شده بود را به دفاتر پیشخوان دولت تبدیل نموده بطوریكه تمامی فعالیتهای نمایندگی ها به دفاتر پیشخوان دولت واگذار گردیده است.

وی در ادامه افزود: ما در سازمان بیمه خدمات درمانی تلاش می كنیم كه افزایش سطح دسترسی به ارائه خدمات درمانی را از طریق دفاتر پیشخوان دولت برای مردم عزیز فراهم نموده و سطح تسهیلات و خدمات مورد نیاز آحاد جامعه را گسترش دهیم.
دكتر هداوند در پایان ضمن اشاره به خدمات غیر حضوری سازمان از طریق پورتال اینترنتی سازمان بیمه خدمات درمانی (www.msio.org.ir) گفت: فرآیندهای مربوط به خدمات غیر حضوری سازمان با حضور وزیر محترم رفاه و تامین اجتماعی افتتاح گردید بطوریكه خدماتی از قبیل ثبت نام اولیه متقاضیان بیمه درمان ایرانیان، سرویس درآمد صندوق كاركنان دولت، اطلاع رسانی و تایید اینترنتی دارو، عقد قرارداد با موسسات و مراكز درمانی و ورود اطلاعات مربوط به همسران شاغل را برای بیمه شدگان از طریق این پایگاه اینترنتی فراهم نم.ده ایم.
مطالب مشابه :


بیمه خدمات درمانی

دكتر محمدباقر هداوند مدیرعامل سازمان بیمه خدمات درمانی با اعلام مشاهده سابقه بیمه تامین
سابقه خدمت دولتي و چگونگي محاسبه آن در تعيين ميزان حقوق بازنشستگي

پایه و بازنشستگی جزو سابقه خدمت حق بیمه خدمات درمانی طبق مقررات مربوط رقم
قوانین بیمه بیکاری

ماه سابقه پرداخت بیمه را داشته مقرری بیمه بیکاری از خدمات درمانی موضوع بندهای
بیمه صاحبان حرف و مشاغل آزاد ( خویش فرما )

مربوطه از خدمات درمانی که فاقد 10 سال سابقه پرداخت حق بیمه هستند در صورتی
زندگی در امریکا

ارزان ترین بیمه خدمات درمانی در امریکا ماهی 60 دلار است که شرکت با 5 سال سابقه ی درخشان، 11
چگونگی دریافت مستمری از تامین اجتماعی

تامین وارائه خدمات درمانی به آنان سال سابقه پرداخت حق بیمه و 42 سال سن
بیمه درمان تکمیلی کارکنان(گروهي)

نسبت به پرداخت هزینه های درمانی متعهد شده در بیمه نامه پس از کسر حسن سابقه
بیمه بیکاری؛ مسکنی موقت

بیکاراز بیمه خدمات درمانی یا بیمه داشتن سابقه پرداخت حق بیمه برای مدت
برچسب :