پکیج روشن کننده پوست آردن -expert age - پکیج کامل روشن کننده پوست آردن

پکیج کامل روشن کننده پوست آردن

پکیج کامل روشن کننده پوست آردن

پوست آیینه تمام نمای سلامت انسان است و لذت داشتن پوستی زیبا و شاداب از دیر باز مورد توجه بشر بوده و او را بر آن داشته تا جهت دستیابی به پوستی زیبا و شفاف همواره در تلاش باشد. یکی از معضلات شایع که زیبایی را به شدت تحت تأثیر قرار داده و به اشکال مختلف بروز می کند و خصوصاً طی سال های اخیر نمود بیشتری پیدا کرده است، بروز و پیدایش تیرگی ها و لک های قهوه ای پوست می باشد.

رنگ پوست، ناشی از ایجاد رنگدانه هایی بنام ملانین می باشد که محصول نهایی سلول های تمایز یافته ای بنام ملانوسیت ها بوده و درعمق اپیدرم یا لایه فوقانی پوست از اسید آمینه تیروزین و بواسطه آنزیم هایی مانند تیروزیناز و TRP-1 تولید و درون گویچه هایی به نام ملانوزوم ذخیره می شوند. تنوع در رنگ پوست افراد با توجه به نژاد، جنسیت، شرایط اقلیمی و آب و هوایی در طیف وسیعی قرار می گیرد. رنگ پوست علاوه بر عامل ژنتیکی یاد شده، تحت تاثیر عوامل خارجی از قبیل در معرض قرار گرفتن پرتو ماورای بنفش و مادون قرمز نور خورشید، افزایش سن، بارداری ، مصرف قرص های ضد بارداری ، استفاده از مواد آرایشی و فرآورده هایی که نسبت به نور حساس هستند (عطرهای نامرغوب) و آلو دگی های زیست محیطی و لک های جوش قرار گرفته که در نهایت باعث بروز تیرگی ها و لک های متعدد می گردد. البته باید در نظر داشت که مهم ترین عامل تحریک پیگمنتاسیون پوست، قرار گرفتن در معرض اشعه ماورای بنفش نور خورشید (UV Rays) می باشد.

همچنین در طی دوران بارداری به علت تغییرات متعدد در سطوح هورمونی، گاهی اوقات لک هایی به رنگ قهوه ای روشن تا تیره در صورت، به ویژه در گونه ها، پیشانی، بینی، لب بالا و چانه ایجاد می گردد که اصطلاحاً ماسک حاملگی (ملاسما یا کلو آسم ا) نامیده می شود که در صورت عدم درمان هم پس از زایمان برطرف می گردد. ولی در بسیاری موارد به علت تأخیر در برطرف شدن آن نیاز به اقدامات درمانی محسوس می باشد.

,پکیج روشن کننده پوست آردن -expert age,آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو

درمان لک های پوستی ناشی از هایپرپیگمنتاسیون عمدتاً از طریق جلوگیری از تولید ملانین و با استفاده از ترکیبات ضد لک و روشن کننده بر پایه مهار آنزیم تیروزیناز و TRP-1 نهاده شده است. کاهش فعالیت این آنزیم ها عامل مهمی در کاهش تولید ملانین بحساب می آید و نتیجه آن رفع تدریجی لک های تیره و روشن شدن پوست می باشد. همچنین با توجه به اثرات اشعه ماورای بنفش نور خورشید در ایجاد هایپرپیگمنتاسیون پوستی، استفاده همزمان از فرآورده های ضدآفتاب با عیار حفاظتی بالا و مناسب پوست که با جذب و یا بازتاب اشعه ماورای بنفش نور خورشید، مانع از اعمال اثر آن در تحریک فرآیند ملانوژنر می گردد، در کنار مصرف ترکیبات روشن کننده، الزامی می باشد.

با توجه به موارد یاد شده  و تاثیرات منفی  هایپرپیگمنتاسیون  و لک های  ناشی از آن  بر زیبایی   پوست ، لابراتوار پارس حیان به عنوان واحد پیشرو  در تولید  فرآورده  های  مراقبت از پوست و مو ،  برای اولین بار در ایران  ، گروه  تخصصی و  تکمیلی محصولات روشن کننده پوست  آردن  expert age  شامل  سرم  روشن  کننده پوست آردن (WHITA-SERUM) expert age   کرم روشن کننده  پوست آردن expert age (WHITA-CREAM) و   پن روشن کننده پوست آردن expert age (WHITA-PAIN) را با فرمولاسیون نوین، تخصصی و پیشرفته جهت کاهش اختلالات پیگمنتاسیونی و لک های پوستی ناشی از آن ارائه کرده است.استفاده هزمان از این سه فرآورده، مطابق روش توصیه شده ذیل، علاوه بر رفع لک های قهوه ای و تیره، اختلالات رنگدانه ای ناشی از افزایش سن، تغییرات هورمونی، استفاده از برخی داروها و تابش نور خورشید بر پوست، به از بین رفتن لک های ایجاد شده در برخی بیماری های پوستی نظیر ملاسما، لنتیگو و کک و مک و نیز لک های پوستی ناشی از لیزر درمانی، اپیلاسیون و لایه برداری کمک شایانی می نماید. مواد موثر موجود در این فرآورده همچنین با تحریک سنتز کلاژن و الاستین خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود بخشیده و علاوه بر رفع چین و چروک های سطحی پوست با داشتن ترکیبات مرطوب کننده سبب حفظ و افزایش رطوبت مورد نیاز پوست می شوند.

,پکیج روشن کننده پوست آردن -expert age,آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو

روش مصرف: صبح ها و شب ها ابتدا پوست صورت را با پن روشن کننده آردن expert age شستشو نمایید. سپس به مدت 8 الی 12 هفته، به مقدار کافی سرم روشن کننده آردن expert age را بطور مستقیم بر روی لک های قهوه ای استفاده کرده و از مالش شدید فرآورده بر پوست به منظور جلوگیری از افزایش تولید رنگدانه ملانین و تشدید تیرگی لک های پوستی ناشی از آن بر روی پوست خودداری فرمایید. جهت حفظ اثر فرآورده و جلوگیری از بروز مجدد لک های پوستی از کرم روشن کننده آردن expert age پس از پایان مدت زمان استفاده از سرم بصورت نامحدود استفاده فرمایید. بکارگیری کرم ضدآفتاب SPF35 آردن expert ageجهت کمک به رفع لک های پوستی ناشی از تابش نورخورشید همراه با مصرف این فرآورده توصیه می گردد.

تلفن روابط عمومی و ارتباط با مشتریان : 26201015

سامانه پیام کوتاه : 20009555


www.parshayan.com

,پکیج روشن کننده پوست آردن -expert age,آموزش آرایش آرایش صورت آرایش چشم گریم مدل ابرو,