درد دل آقای رحیم شاکری فرد(عضو تعاونی و...)

سخنی با اعضاء محترم شرکت تعاونی مسکن جماران

دوستان عزیز سلام علیکم

لازم است به نکاتی در مورد این شرکت که حدود نه سال است با آن آشنائی دارم و به مطالبی دیگر از زمان دوران دفاع مقدس اشاره نمایم ، امیدوارم مورد توجه وعنایت کلیه اعضاء و رزمندگان قرار گیرد.

مروری کوتاه به زمان دوران دفاع مقدس و مقایسه با کشور عراق ویا جنگ بین آذربایجان با ارمنستان

رزمنده کشور بنا به دلایل مختلف ،اعم از نبود فرد جایگزین ،در پیش بودن عملیات ،جایگاه ویژه خود رزمنده و .....نمیتوانست در موعد معین به نزد خانواده خود برسد و مجبور بود به دلایل یاد شده چند ماه با تاخیر بیاید ،که هنگام مراجعه به منزل خود متوجه میشد که صاحبخانه بعلت عدم پرداخت اجاره بها ،خانواده رزمنده را از خانه بیرون کرده ،و رزمنده نمیدانست خانواده خود را در کجا پیدا نماید .

رزمنده در هوای بالای 40 درجه جنوب و غرب برای زیارت خانواه خود در حرکت است وبعلت نبود وسیله نقلیه ،یا چند روز درترمینالها سرگردان شده  و یا درکف اتوبوس و پشت وانت و کامیون به شهر خود میرود.

 رزمنده کشورجهت ایجاد سرپناه و برای دریافت چند شاخه تیرآهن ،لوله آب ،یخچال ،تلویزیون و.....همیشه باید آخر صف قرار گیرد ،درغیراینصورت  برچسب سوء استفاده کننده بر پیشانی زده میشود.

همین رزمنده ،موقع زخمی شدن در راهرو بیمارستانها قرار میگیرد و حتی گاهی بعلت عدم رسیدگی مناسب ،یا جانباز شده و یا به خیل شهدا می پیوندد.

و نامهربانیهای بسیاری از این دست در حق این رزمنده صورت میگیرد و نمیدانم چرا تمامی ندارد.

و در مقابل

درکشور عراق یک رزمنده عراقی در جایگاه ویژه حتی بالاتر از استاد دانشگاه ،پزشک و ...قرار میگیرد.

صاحبخانه ای که 2 اتاق از 5 اتاق خود را در اختیار خانواده رزمنده قرار داده و اجاره بها میگیرد  اعدام میشود و سپس 3 اتاق  در اختیار خانواده رزمنده قرارگرفته و بقیه اعضاء صاحبخانه در 2اتاق زندگی میکنند .

رزمنده عراقی که رایگان به سینما رفته ،کارگر چراغ بدست سینما ماموراست شهروند دیگر عراقی را که با هزینه خود بلیط تهیه نموده ،از جایش بلند کرده و رزمنده عراقی را در صندلی وی جای دهد.

و بعبارتی کلیه اماکن عمومی و تجهیزات کشورعراق  در اختیارجنگ و رزمنده گان عراقی بود .

در جنگ جهانی اول و دوم و یا همین جنگ آذریها با ارامنه ،که عده ای به یاری ارامنه و عده ای هم به کمک آذریها شتافتند ،مثل دوران جنگ جهانی اول و دوم ،به افراد حاضر در جبهه ها لقب قهرمانان ملی اعطاء نمودند که گوشه ای از مزایای آنها استفاده از اماکن ملی و دولتی وتامین اجتماعی ،مسکن ،اتومبیل ، سوخت  و........کلا بصورت رایگان در اختیار آنها قرار میگیرد.

آیا به رزمندگان شیمیایی و دیگر عزیزان جانباز ما هم رسیدگی میشود ؟

جنگ تمام میشود وحضرت امام (ره ) سازندگی را چیزی شبیه جنگ اعلام می فرمایند ،یعنی به رزمنده تکلیف مینمایند که بسیجی وار باید به سازندگی روی بیاورند.

شخصی بنام حاج علاالدین نورمحمد زاده ، از یادگاران دوران دفاع مقدس ،واز هم سنگران شهیدان والامقامی همچون  باکری ،تجلائی ،یاغچیان وسایر شهداء والامقام، آستین بالا زده و با دورهم جمع کردن عده ای از رزمنده ، به امام زمان خود ،مجددا لبیک می گوید.

ایشان با ثبت شرکتی تحت عنوان تعاونی مسکن بسیج و سپس بدلایلی با تغییرنام بنام مسکن جماران ،و مهمتر اینکه با هزینه بسیار اندک درمقابل شرکتهای انبوه سازو در کمترین زمان ممکن حداقل  بیش از دو هزار رزمنده را درچندین مرحله، صاحبخانه مینماید. که اگر ایشان نبود معلوم نبود چه کسی اینکار راانجام میداد.( البته تعداد قابل توجهی نیز، انشاالله و با همت خود اعضاء  در اینده بسیار نزدیک تحویل خواهد شد ،اگر عمال صهیونیستها کارشکنی ننمایند ).

کارشکنیهای دوران دفاع مقدس در حق رزمندگان و این بانی خیر ،نه تنها تمامی ندارد بلکه به اشکال گوناگون و با شدت هرچه تمامترادامه دارد.(بنوعی رزمنده را بخاطر لبیک به امام خود در کشورمحاکمه مینمایند )

آقای حاج علا الدین زمانیکه آپارتمانهای ویلائی 75 متری جماران را به قیمت سه میلیون تومان و آن هم بصورت اقساط آنچنانی ثبت نام می نمود،هزینه دفن یک جنازه در بر خیابان دروادی رحمت چهار میلیون تومان بود ،و یا هزینه واگذاری در برجهای آسمان تبریز 25 میلیون تومان بود.

کارشکنیها چرا صورت میگیرد ،مگر حاج علاالدین ،نعوذ بالله منافق است ؟

جواب کاملا روشن است

سازندگان برجهای آسمان چه کسانی بودند و هستند ؟

تفکیک نمودن زمینهای بالای نمایشگاه بین المللی تبریز به مساحت 500 مترمربع و فروش آن در دوره های قبلی استانداری چه کسانی بودند؟آیا تخلف آنچنانی از عهده افراد عادی برمیآید؟ .( البته خوشبختانه با پیگیریهای نمایندگان محترم و افراد دلسوزوقوه قضائیه زمینهای مورد نظر بعد چند سال از چنگ افراد معلوم الحال که بنوعی در مناسب کلیدی بودندوهستند بیرون آورده شد ).

در حال حاضرو درمسکن مهر با وجود دریافت زمین رایگان از دولت ،هزینه تمام شده یک واحد آپارتمان درمقایسه با آپارتمان جماران از نظر متراژ،به هیچ وجه قابل قیاس نیست .چرا؟

مهمترین دلیل آن علت آن است که آنها درهرواحد مقدار قابل توجهی سود می برند که اینجا حاج علاالدین  آن کار را انجام نمیدهدو به این دلیل موی دماغ آنها شده است .

انبوه سازان که بنوعی با همان افراد کلیدی درمناصب  دولتی دست به یکی هستند رقیب صالح و امین و درستکار را در کنار خود برنمی تابند.

اعضای محترم

 به مطلبی که در زیر آورده ام به دقت عنایت داشته باشند که حاج علاالدین هر چه میکشد از خودیهاست تا منافقان ،و به نوعی مصداق بارز این مثل است که میگوید:

من از بیگانگان هرگز ننالم                          که با من هرچه کرد آن آشناکرد

چند سال پیش که در آپارتمانهای ویلائی ساکن بودم ،روزی دعوت نامه ای برایم آوردند که در جلسه ای با حضور اعضاء ساکن جماران فاز یک و دو شرکت نمایم.وارد جلسه شدم متوجه شدم افرادی که منزل خود را از شرکت تحویل گرفته اند حاج علاالدین را بخاطر ساخت دو بلوک دیگر درهمان محل ،که بواسطه آن 24 نفر از اعضاء شرکت نیز صاحبخانه میشدند ، به محاکمه کشیده اند که :

چرا اینجا دو دستگاه بلوک دیگر ایجاد میکنی ،اینجا فضای سبز ماست ویا محل پارک ماشینها و .........

این قبیل کارها حاج علاالدین را بیشتر آزرده خاطر میکند تا تهمت و نامهربانی دشمنان در حق ایشان.

اینکه بیش از دو سال است شرکت بلاتکلیف بوده و افرادی فاسق و دارای مشکل منکراتی در آن جولان میدهند علت آن است که ما اعضاء پشت مدیرعامل خود را خالی نموده ایم ودرعین حال همه میدانیم که ساخت و تحویل آنها فقط و فقط از عهده ایشان و با همت من و شما برمیآید .کسانی هم که در این مدت از مدیریت مجعول حمایت نموده اند مطمئن باشند که انشاالله بعد از انتخابات به سراغ خیانت آنها هم خواهیم آمد.

اما چرا حاج علاالدین اصرار دارد که این کار را انجام دهد ،چه سودی بحال ایشان دارد ؟آیا نمیتواند خود راکنار کشیده و در آخر عمری راحت زندگی نماید .؟خیلی از دوستان و کمتر از سن ایشان که سالهاست بازنشسته شده اند.

همانطور که گفتم ومیدانید بیش از دو سال است در هیچ یک از پروژه های شرکت آجری روی آجری گذاشته نشده است و هیئت مدیره با درخواست غیر منطقی از هر رهگذری تقاضای بیش ازپانزده میلیون تومان پول جهت ادامه کار میدهد.با برداشت غیرقانونی از پول اعضاء بعنوان ماهیانه حقوق (حدود یک میلیون و دویست هزارتومان )،نه تنها خودشان مورد بازخواست قرارخواهند گرفت بلکه حامیان آنها در ادارات مختلف ،خصوصا اداره کل کار وتعاون موردبازخواست قرار گرفته و تا ریال آخر را خواهند پرداخت.

این کارشکنیها یک دلیلش این است که ما نتوانیم به خیانت آنها رسیدگی نمائیم .

اعضاء محترم سعی نمایند با حفظ وحدت و یکپارچگی در انتخابات آینده به سردار جبهه های جنگ که بنوعی برگردن همه ملت ایران و کسانیکه از طریق ایشان صاحبخانه شده اند حق دارند ،با قاطعیت تمام رای دهند.

ما مطمئن هستیم که اگرمدیریت بی کفایت کنار رود ایشان میتوانند حاشیه نشینی  در کلان شهر تبریزرا بکلی از بین ببرند.

اینجانب فکر میکنم این ها همه امتحان الهی است ،متاسفانه  در گذشته ،ایشان را درروزهای سخت تنها گذاشتیم و قدر نعمعت را ندانستیم ،در نتبجه افراد معلوم الحال و با سابقه منکراتی برما چیره شدند.و این همان چیزی است که می فرماید :

قدر نعمت نعمتت افزون کند                         کفر نعمت از کفت بیرون کند

شخصا امیدوارم که منبعد درکلیه امور قدر نعمات خود رابیشتر بدانم.

مدیریت مجعول توجه داشته باشد که :

دزدیدن مرغ همسایه هنر نیست ،هنر آن است که به صحرا رفته و کبک شکار کنی .

بی کفایتی مدیریت مجعول همین بس که با داشتن امکانات فراوان از نظر تجهیزات و ماشین آلات تابحال نتوانسته کاری ولو مختصر انجام دهد و در عوض اموال و لوازم و تجهیزات شرکت را بفروش رسانده که انشاالله دراولین فرصت از حلقوم کثیف آنها بیرون خواهیم کشید.

اعضاء محترم

همانطور که میدانید آقای حاج علاالدین این همه امکانات را با همت رزمندگان و بسیجیان و با دست خالی فراهم نموده و به حول قوه الهی و به همت شما اعضاء گرامی این کار را ادامه خواهد داد وتمام هم و غم ایشان آن است تا ثابت کند که بسیجی بی عرضه نیست که مرغ همسایه را بدزدد،بلکه بسیجی توانائی آن را داشته که با آفتابه توالت افسران عراقی را به اسارت در آورد.

دوستان و اعضاء محترم

از فرمایشات رهبر معظم انقلاب ،امام خامنه ای وام می گیرم .

حضرت در بیانات اخیر قبل از انتخابات مردم را به هوشیاری و بصیرت دعوت می فرمودند .من نیز بنوبه خود اعضاء محترم را به بصیرت و هوشیاری در انتخابات آتی دعوت مینمایم که نگذارید به قول امام رحمت اله علیه این شرکت بیش از این به دست نااهلان و نامحرمان بیافتد .

شادی روح امام و فرزندان امام و بسیجیان امام صلوات

واماسخنی با بازیگران اصلی و شیفتگان میز ریاست

چطور میشود کسیکه مشکل منکراتی دارد و در یک پارتی مختلط دستگیرشده اجازه حضور در هیئت مدیره داده میشود ولی حاج علاالدین که بانی شرکت بوده و بنوعی صاحب آن می باشد اجازه حضور ندارد؟

ضمن هشداربه بازیگران اصلی پشت پرده اعلام میکنم ،اگر برای دریافت وقت ملاقات برای مدیران دست چندم استانی همچون شما باید سالها به ادارات رفته و کفش پاره نمائیم ، در مقابل برای رساندن حرف خود به مولاومقتدای خود ،رهبر معظم انقلاب ، سه بار در هر هفته امکان دسترسی داریم.

تا جائیکه میدانم بسیجی به دشمن پشت نکرده و نخواهد کرد و یقینا منافق صفتان را رسوا و همه را به دست عدالت خواهد سپرد.

به صلاحتان است که به قانون تمکین نمائید و بیش از این رزمندگان دوران دفاع مقدس و خانواده های آنهارا دچار دردسر و مشکل نکنید .اگر گوشه ای از پول یکصد تومانی تان پاره باشد قبول نمی کنید چرا هزینه های اجاره نشینی و شرمنده گی پیش خانواده دراین مدت را به چنین افرادی تحمیل کرده اید؟

ولازم است اداره کل تعاون و در راس آنها مدیریت اداره به وظیفه خود بهتر عمل نماید ،

طبق فرمایش آقای قرائتی ،حضرت امام رحمت اله علیه در دوران دفاع مقدس ،یازده بار به سران کویت هشدار دادند که از ناحق حمایت نکنند و هرکس از ناحق حمایت کند روزی طعمه خواهد شد و همانطور که دیدیم صدام به کویت حمله و کرد و.........

حمایت از مدیریت مجعول چه معنائی دارد؟

چطور میشود مدیرعامل و هیئت مدیره مجعول درمیان بیش از پنج هزار نفر هو شده و توسط مدیر کل اداره تعاون عزل شود ولی در قسمت زیرین صورتجلسه که آن هم از سادگی اعضاء بوده مطالب دیگر نوشته شده و این فرد فاسق را دوباره بعنوان نامزدهیئت مدیره صلاحیت داده می شود.

بعضیها در توهم این نباشند که از زمان دوران دفاع مقدس فاصله گرفته ایم ،هنوز بغض و کینه انقلابی در سینه هایمان شعله میکشد ،ضربه زدن به این قشر و خانواده آنها دیگر بس است و اسلام مقابله به مثل را جایز شمرده است.

آقای مدیر کل

 صلاحیت مدیری همچون شما صرفا با تائید حکم و امضاء یک مسئول نیست بلکه بخاطر صداقت وامانتداری و رضایت عمومی است .امیدوارم صلاحیت شما مثل محبوبیت رئیس دفتر انحرافی نباشد که گویا با مردم اسرائیل هیچ مشکلی ندارند.توانائی دارید خیلی سریع حل نمائید ،اگر نمیتوانید کنار بکشید تا خودمان حل نمائیم.

در پایان ازکلیه اعضاء و رزمندگان و دلسوزان انقلاب بخاطر صبر و حوصله ای که دادید و این درد دل راشنیدید تشکر می نمایم و متذکر میشوم که حقیر کارگر نمونه کشوری ار استان آذربایجانشرقی در سال 85 و اینک با 9 اختراع از اعضاء بنیاد ملی نخبگان و عضو شرکت مسکن جماران و تحویل موقت میباشم.

تعجیل ظهور آقا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف ،شادی روح حضرت امام و فرزندان امام و شهداء و سلامتی باعزت و عظمت رهبر معظم انقلاب صلوات. رحیم شاکری فرد


مطالب مشابه :


تصاویری از پروژه های شرکت تعاونی مسکن جماران تبریز

شرکت تعاونی مسکن جماران تبریز - تصاویری از پروژه های شرکت تعاونی مسکن جماران تبریز
سال فرهنگ و اقتصاد ، با عزم ملی و مدیریت جهادی

شرکت تعاونی مسکن جماران تبریز - سال فرهنگ و اقتصاد ، با عزم ملی و مدیریت جهادی - « پایگاه
گزارش عملكرد پروژه اميديه تا پايان مهر ماه 1392

شرکت تعاونی مسکن جماران تبریز - گزارش عملكرد پروژه اميديه تا پايان مهر ماه 1392 - « پایگاه
جلسات هماهنگي تحويل موقت واحدها

شرکت تعاونی مسکن جماران تبریز - جلسات هماهنگي تحويل موقت واحدها - « پایگاه اطلاع رسانی
تحويل موقت برج 3 جماران

شرکت تعاونی مسکن جماران تبریز - تحويل موقت برج 3 جماران - « پایگاه اطلاع رسانی » - شرکت تعاونی
درد دل آقای رحیم شاکری فرد(عضو تعاونی و...)

شرکت تعاونی مسکن جماران تبریز - درد دل آقای رحیم شاکری فرد(عضو تعاونی و ) - « پایگاه اطلاع
برچسب :