حرف مردم

حرف مردم:

 

 

یک گله مندی از سازمان تامین اجتماعی


سازمان تأمین اجتماعی به‌مناسبت «هفته‌ی تأمین اجتماعی»، اقدام به استفاده از عکس اینجانب هادی دهقان‌پور، از عکاسان شهرستان سبزوار در آگهی تبلیغاتی‌ خود که به‌صورت گسترده در صفحه‌ی نخست روزنامه‌های کثیرالانتشار کشور از جمله آفتاب‌یزد، اطلاعات، ایران، قدس، شرق، کیهان، رسالت، آرمان امروز، مردم‌سالاری، فرهیختگان و ... به چاپ رسیده است، نمود. در همین شرایط شاهد نصب بیلبوردهای تبلیغاتی سازمان تأمین‌اجتماعی با همین تصویر در میادین عمومی و متروی شهرهای بزرگی همچون تهران بودم.
پس از تماس با مسئول هنری تبلیغ، ایشان بیان داشتند که عکس مربوطه، از میان آثار ارسال‌شده به جشنواره‌ی عکس تأمین‌اجتماعی در سال 92 و جشنواره‌ی عکس فرش دستباف ایران در سال 91 انتخاب شده است. این در حالی است که عکس ارسالی بنده به جشنواره‌ی تأمین‌اجتماعی، حتی راه هم نیافت!
در اینجا دو سوال پیش می‌آید: 1- اگر این عکس از سوی داوران معزز، صلاحیت راه‌یابی را هم نداشت، چطور به‌عنوان عکس انتخابی سازمان در تبلیغات، آن هم با این وسعت انتخاب می‌شود؟ 2- در قبال استفاده از عکس اینجانب در چنین تیراژ و وسعتی، نبایستی حق‌التصویری به مؤلف آن پرداخت شود؟

.....................................

آیا می دانید که برای تعویض هر نوع گواهینامه

رانندگی در دفتر پلیس + 10 ...


آیا می دانید که برای تعویض هر نوع گواهینامه رانندگی در دفتر پلیس + 10 شما را برای معاینه چشم به یک پزشک عمومی از یک لیست 12 نفره که از سوی ناجا منتخب شده اند ارجاع می کنند.
آیا می دانید که خوشبختانه حق انتخاب بین این دوازده نفر را به شما مرحمت کرد ه اند.
آیا می دانید که در مطب این پزشکان محترم از شما به اندازه ویزیت یک چشم پزشک متخصص یعنی پانزده هزارتومان اخذ می شود؟
آیا می دانید که انواع بیمه اعم از: روستایی - خدمات درمانی - تامین اجتماعی و حتی بیمه طلایی در این مورد بخصوص کشک است؟
آیا می دانید که چون دفترچه های بیمه شما را این پزشکان معتمد قبول نمی کنند باید مبلغ فوق را نقدا و جیرنگی بپردازید.
آیا می دانید اگر چشم مبارکتان از سوی این پزشک نازنین نیازمند عینک تشخیص داده شد دیگر از دست این پزشک خوب و مهربان کاری ساخته نیست و نمی تواند برایتان شماره عینک تجویز نماید و باید به یک پزشک متخصص مراجعه نموده تا شماره عینک اخذ فرمایید .
آیا می دانید بعد از گذاشتن  عینک روی چشمان مظلومتان باید مجددا به خدمت پزشک معتمد ناجا آمده و دوباره شما را راست آزمایی کند تا ببیند که شماره عینک داده شده توسط آقای پزشک متخصص دقیق و صحیح داده شده تا آنگاه بر روی برگه معرفی پلیس + 10 مهر تاییدش را بکوبد.
آیا می دانید من که در تماس و اعتراض با شماره 197 یعنی (سامانه پاسخگویی به شکایات و انتقادات مردمی ناجا ) هیچ نتیجه ای نگرفتم ولی اگر شما نتیجه گرفتید در سبزوار پیام منعکس کنید تا ما هم بدانیم چه باید کرد؟ با تشکر سبزواری اصل
..............................................................................................................................

حرف مردم:


 

پیشنهاد یک شهروند در باره توسعه صحن امامزاده یحیی


آرزوی اکثر مردم شریف دیار رضوی این است که اداره اوقاف و میراث فرهنگی سبزوار دست در دست هم داده و با همکاری و یکدل شدن همگام شوند تا بتوانند درخور شان والای امامزاده یحیی همانند امامزاده محروق نیشابور به محوطه سازی صحن و رواق اقدام نمایند.
امامزاده یحیی که در مرکز سبزوار بزرگ واقع شده به عنوان مهمترین قطب مذهبي روزانه ميزبان تعداد زيادي از زائرين و مشتاقان زيارت است که متاسفانه امکانات فعلی و ارائه خدمات با وضع موجود پاسخگوي نيازهای عرفانی روز افزون مردم شریف دیار سربداران نمی باشد.
مراجعه پر شور و پر شمار ارادتمندان با این بقعه متبرکه، توجه جدی مسئولين را می طلبد تا اقدامات عاجل در جهت اجرای طرح محوطه سازی این آستان مطهر صورت پذیرد.
بدین منظور پیشنهاد می گردد که شهرداری محترم بازارچه پلاستیک فروشها را در نقطه ای دیگر از شهرمان مکان یابی نماید تا این بازارچه که سیمای مرکزی شهرمان را نیز زشت و بد منظر کرده است به محوطه و صحنی زیبا و در خور شان امامزاده تبدیل گردد.
به خصوص که در پشت این بازارچه چند قطعه زمین بایر و مخروبه هم به چشم می خورد که قیمت چندانی نداشته و به حال خود رها شده است و با افزودن آنها به صحن مورد نظر فضای مناسب برای برگزاری مراسم مذهبی نیز فراهم خواهد شد. و چه زیباست ایجاد صحن ومحوطه ای دلنشین تا خستگی را از چهره زائرین این بارگاه بزداید و دعای خیرش شامل حال همه ما شود. آمین

.............................................................................................................

حرف مردم:


 

درخواست یک شهروند از مسئولان و اتحادیه نانوایان


در چهار راه مدرس نانوایی وجود دارد که نان با کیفیت و سبوس دار پخت میکند ولی به دلیل کیفیت بالای نان شلوغ بوده و چون نوبت دهی اتو ماتیک می باشد نوبت ها زود تمام شده و به همه نان نمیرسد...
خواهشی که دارم مگر ما در این شهرستان با این جمعیت فقط همین یک نانوایی را داریم ؟مگر هیچ کجای دیگر شهر این طور نان پختن واین شکل سرویس دهی کردن وجود ندارد؟
خواهشمندم رسیدگی کینید تا مانند این نانوایی در شهر ما زیاد باشد

.......................................................................................................................

حرف مردم:


 

داورزن بانک ملی ندارد ،مسوولان چاره اندیشی کنند


با سلام آیا می دانید داورزن شهرستانی است که بانک ملی ندارد و صف مردم در تنها عابر بانک این شهرستان یعنی بانک کشاورزی زبانزدخاص و عام است.
و زوزهایی که چند روز تعطیلی داریم این عابر بانک هم تعطیل است و مردم سردرگم. لطفا مسئولین چاره ای بیندیشند .
............................................................................................................

میوه فروشان و دست فروشان سیار در مقابل جایگاه نماز جمعه را ساماندهی کنید


گزارشی در خصوص تجمع میوه فروش ها و دست فروشان در زمان خروج نمازگزاران از جایگاه تهیه کنید .
تجمع این قشر باعث مسدود شده مسیر و در نهایت ناراحتی نمازگزاران را به همراه دارد .
دیروز به عینه شاهد بودیم که بدلیل مسدود شدن مسیر خروجی مرد و زن با چه وضعیتی از کنار هم عبور میکردند و یا باید از داخل جوی ها تردد نمود
شهرداری هم بایستی فاصله ای خاص برای دستفروشان در نظر بگیرد چه بسا اگر این روند ادامه یابد بزودی شاهد خواهیم بود که بساط خود را به داخل جایگاه نیز می اورند .
بی شک همه مسولین اینها را می ببنند و چرا واکنشی صورت نمی گیرد جای سوال است ؟
با تشکر/ترشیزی

.........................................................................

شیر آب در مسیر سلامت توحید شهر ضروری است


مدت زمان زیادی از افتتاح مسیرسلامت به سمت توحیدشهر می گذرد و هر روز تعداد زیادی از شهروندان محترم برای پیاده روی در این  مسیر تردد می کنند، اما دریغ از وجود یک شیرآب شرب در این مسیر.مسئولین محترم ،مگرنصب چند شیر آب که محل آنها نیزقبلاً آماده شده چقدر زمان می خواهد؟مهدی 


مطالب مشابه :


نصب سیستم نوبت دهی تلفنی در درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان طبس

طبسیهای مقیم یزد به اخذ نوبت جهت پزشکان و دندان توسط سیستم نوبت دهی تلفنی
راه اندازی سیستم نوبت دهی در کلینیک تخصصی بیمارستان ضیایی اردکان

همچنین نوبت دهی پزشکان به صورت حضوری نیز امکان دارد که می بایستی در ساعت 7 بسیج استان یزد
اسامی و تخصص چشم پزشکان محترم اين بيمارستان

نوبت دهی تلفنی. معرفی اسامی پزشکان ازسایت بامشکلات وسختیهای نوبت گیری و نوبتهای معاینه
نوبت دهی اینترنتی کلینیک ابوالفضل بوشهر

اس ام اس بازار یزد . نوبت دهی اینترنتی کلینیک ابوالفضل لیست پزشکان استان
کدام بانک و موسسه اعتباری سود بیشتری می‌دهد؟

سامانه نوبت دهی پزشکان ; فرمانداری انبرآباد ; استانداری یزد; پورتال اداره کل استان
حرف مردم

در صفحه‌ی نخست روزنامه‌های کثیرالانتشار کشور از جمله آفتاب‌یزد پزشکان محترم از
آدرس نحوه تماس با بعضی مراکز و مطب های اطبا طب سنتی

نوبت دهی : در « همایش کشوری قران و طب » در دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد . پزشکان
برچسب :