ایستاگاه مطالعه در فرودگاه دشت ناز ساری

1391/11/17 سه شنبه با حضور مديران ارشد كتابخانه هاي عمومي و فرودگاه هاي استان نخستين ايستگاه مطالعه مازندران افتتاح شد نخستين ايستگاه مطالعه استان مازندران پيش از ظهر امروز با حضور امامزاده مديركل كتابخانه هاي عمومي و مشاء زميني مديركل فرودگاه هاي استان در فرودگاه بين المللي دشت ناز افتتاح شد . به گزارش روابط عمومي اداره كل كتابخانه هاي عمومي مازندران ، در ابتدا مشاء زميني مديركل فرودگاه هاي استان با ابراز خرسندي از افتتاح اين ايستگاه در فرودگاه عنوان كرد : اين اقدام گام موثري در ارتقاء سطح كتابخواني و ترويج فرهنگ كتاب در ميان مردم است و چنين ايستگاه هايي بدون شك مي توانند منجر به كتابخوان كردن مردم شوند .
وي در ادامه با تشكر از مديركل كتابخانه هاي عمومي مازندران در افتتاح نخستين ايستگاه مطالعه در فرودگاه ابراز اميدواري كرد مسافران پروازهايي كه در سالن انتظار مي نشينند بتوانند حداكثر بهره و استفاده را از اين ايستگاه ببرند .
در ادامه محمد اسماعيل امامزاده مديركل كتابخانه هاي عمومي مازندران از مديركل و مجموعه كاركنان فرودگاه هاي استان به علت همكاري درمراسم افتتاح اين ايستگاه مطالعه تشكر كرد و گفت : اين ايستگاه مطالعه با هدف ترويج كتاب و كتابخواني و استفاده مردم از كتاب در هر جايي كه وقتشان اتلاف ميشود طراحي و ساخته شده است و انتظار داريم مردم ما با امانت بردن اين كتابها براي مطالعه موانست بيشتري با كتاب و كتابخواني پيدا كنند .
امامزاده در ادامه توضيحاتي در خصوص قفسه و كتابهاي اين ايستگاه ارائه كرد و گفت : مجموعه 10 هزار  500 جلد كتاب با 15 عنوان ، متناسب با تمامي رده هاي سني در ايستگاه مطالعه فرودگاه قرار داده خواهد شد .
دبير انجمن كتابخانه هاي عمومي مازندران ادامه داد :سه عنوان از اين 15 عنوان مربوط به بخش كودك و 12 عنوان ديگر مربوط به بزرگسالان است .
وي افزود : اين كتابها در دو نوع رحلي براي بزرگسالان و خشتي براي كودكان هستند كه از هر عنوان 700 جلد كتاب در ايستگاه هاي مطالعه گزارده خواهد شد .
مديركل كتابخانه هاي عمومي مازندران گفت : در واقع هر فردي كه در فرودگاه بخواهد از اين كتابها استفاده كند ميتواند كتاب را خوانده و يا به امانت ببرد و پس از پايان آن را به يكي از ايستگاه هاي مطالعه بازگرداند تا همگان بتوانند از اين عنصر سودبخش و مفيد استفاده كنند .
وي با بيان اينكه نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور متعهد شده است ماهانه اين ايستگاه هاي مطالعه شارژ شوند اظهار داشت : تدابيري اتخاذ شده است كه هركتابي كه برداشته ميشود تا زمان بازگردانده شدن آن به ايستگاه توسط كتاب ديگري از همان جلد در جايگاه گزارده شود و جاي كتاب خالي نماند .
وي با بيان اينكه اين ايستگاه هاي مطالعه ماهانه با 3000 نسخه كتاب شارژ خواهند شد ، گفت : ماهانه 200 نسخه از هريك از اين 15 عنوان كتاب به ايستگاه هاي مطالعه افزوده خواهد شد تا اين ايستگاه ها با مشكل كمبود كتاب مواجه نشوند .
در ادامه مديران كل دو دستگاه بهمراه جمعي از كتابداران و كاركنان فرودگاه دشت ناز با حضور در جايگاه افتتاح ايستگاه مطالعه اين ايستگاه را افتتاح كردند .

منبع سایت: اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندرانمطالب مشابه :


استان مازندران , بازارها , هتل ها

مازندران ،نوشهر ،خیابان فرودگاه ،جنب فرودگاه 60 عدد آدرس: مازندران ،ساری
ایستاگاه مطالعه در فرودگاه دشت ناز ساری

اداره كتابخانه های عمومي شهرستان بهشهر - ایستاگاه مطالعه در فرودگاه دشت ناز ساری - كتابخانه
برنامه پروازهای فرودگاه گرگان

برنامه پروازهای فرودگاه دركليه مسيرهاي داخلي وخارجي از سايت رسمي شركت به آدرس
تبریز- تفلیس

صبح ساعت 5 بیدار شدیم آماده ساری و بیدار کردن بچه ها و نماز و حرکت به سمت فرودگاه. آدرس رو
آدرس و شماره تلفن مراکز آموزشی - رفاهی فرهنگیان (خانه معلم)

آدرس و شماره تلفن مراکز آموزشی ساری: 3472196-8: 0151 چهارراه فرودگاه جنب مجتمع
فروش زمین در ساری و دیگر شهرهای مازندران

زمین فروشی در شمال کشور دو پلاک زمین فروشی در ساری آدرس : 5 کیلومتری از دریا و فرودگاه ساری.
پرداخت خسارت

بلوار فرودگاه نمایندگی 2067 بیمه ملت 2217995 مازندران ردیف نام شهر کد مرکز آدرس تلفن 1 ساری
دشت ناز ساری کجاست؟

دارابکلا 20 - darabkola 20 - دشت ناز ساری کجاست؟ - welcome to darabkola of sari city ir.iran
نمونه سوالات ادبیات .پایه پنجم.آذرماه 88

بچه های خوب دبستان دهخدای ساری آدرس 2- حروف ترمینال:فرودگاه د) فاکس:نمابر 10
هفتم مهرماه روز ايمني و آتش‌نشاني مبارک باد

در لیست پیوندها داشتند لطف کنند و ضمن حذف آنها نسبت به وارد کردن آدرس ساری فرودگاه
برچسب :