دعای پایبند نمودن زن به منزل/ادعیه اسم اعظم/دعایی کارگشا از جناب میرداماد/دستوری برای کاریابی/طلسم ث


دعاي پایبند نمودن زن به منزلReviewed by راز و رمز on Sep 25Rating: 5.0دعاي پایبند نمودن زن به منزلاگر زنی پایبند همسر و فرزند و منزل نباشد و خواستید او را به اذن خدا اصلاح نمائید، بر روی قطعه‌ای از پوست آهو این دستور را با استفاده از گلاب و زعفران بنویسید. این عزیمت را می‌بایست در ساعت مشتری و روز مشتری از دهه اول ماه قمری نوشته و در منزل آن زن در نقطه‌ای پاک دفن نمود.

اگر زنی پایبند همسر و فرزند و منزل نباشد و خواستید او را به اذن خدا اصلاح نمائید، بر روی قطعه‌ای از پوست آهو این دستور را با استفاده از گلاب و زعفران بنویسید. این عزیمت را می‌بایست در ساعت مشتری و روز مشتری از دهه اول ماه قمری نوشته و در منزل آن زن در نقطه‌ای پاک دفن نمود.

Ma-Khorouj

ادعیه اسم اعظم

ادعيه اسم اعظمReviewed by مهرپويا on Jul 28Rating:

جناب سید اجل مرحوم سید علیخان شیرازى رضوان الله علیه در کتاب وزین «الکلم الطیب» نقل فرموده‌اند: اسم اعظم خداى تعالى آن است که افتتاح او الله و اختتام او هو است و حروفش نقطه ندارد و لا یتغیر قراءته أعرب أم لم یعرب و این در قرآن مجید در پنج آیه مبارکه از پنج سوره است؛ بقرة و آل عمران و نساء و طه و تغابن.

شیخ مغربى گفته هر که این پنج آیه مبارکه را ورد خود قرار دهد و هر روز یازده مرتبه بخواند هر آینه آسان شود براى او هر مهمى از کلى و جزئى بزودى إن‌شاءالله تعالى و آن آیه این است اَللَّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ تا آخر آیة الکرسى‏…

A-Esme Azam

جهت بزرگنمایی، روی تصویر کلیک کنید

دعایی کارگشا از جناب میرداماد

دعايي كارگشا از جناب ميردامادReviewed by مهرپويا on Jul 5Rating:

عالم ربانی جناب میرداماد رحمة الله علیه در کتاب خود، نسخه‌ای را آورده‌اند که دارای خاصیت کارگشایی و رفع حاجات مهم و مشکلات است. ایشان فرموده‌اند:

هرگاه کسی در مشکلی فرو مانده بود و راه نجات را در او نمی‌بیند و سرگردان و ناامید گشته؛ باید در روز یکشنبه در ساعت شمس بر روی سه برگ درخت این عزیمت را نوشته و در آب روان بیندازد.

بسم الله الرحمن الرحیم

الله القالب الله القاهر الله الناصر الحق به الحول و القوة ان کانت الا صیحة واحدة فاذا هم خامدون یا ارحم الرحمین و صلی الله علی محمد و آله الطیبین و الطاهرین یا شکیکفی یا باسط یا هو یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله

دستوری برای کاریابی

دستوري براي كاريابيReviewed by مهرپويا on Jul 3Rating:

با توجه که بسیاری از دوستانی که با سایت تماس می‌گیرند، موضوع تماس‌شان بی‌کاری است این دستور را برای ایشان در این پست قرار می‌دهیم. امیدواریم دوستان هم نتیجه بگیرند.

آداب

هنگام انجام دستور کاملاً تنها باشید. کسی از ماجرای شما مطلع نشود. حتماً با وضو باشید. تاکید می‌کنم که افراد بی نماز و غیر مقید به موازین شرعی نتیجه نمی‌گیرند و زحمت بیهوده نکشند. حین انجام دستور حالت نماز داشته باشید. یعنی رو به قبله، با لباس پاک و با وضو و رعایت احترام به درگاه خداوند متعال.

زمان انجام

۱۰ روز اول ماه قمری. در یکی از روزهای سعد مانند ۵ شنبه و جمعه و شنبه. در ساعات سعد مانند شمس و مشتری. ساعت انجام را طوری انتخاب کنید که نیمه شب باشد.

متن دستور

روی یک کاغذ سفید بدون خط سوره یوسف علیه‌السلام را کامل بنویسید.

کاغذ و قلم حتماً از مال حلال تهیه شده و متعلق به خودتان باشد.

اعراب گذاری نیازی نیست و سعی کنید تا آنجا که می‌شود ریز بنویسید.

زیر سوره حتماً بنویسید به قصد یافتن کسب و کار حلال برای اسم خودتان زاییده اسم مادرتان بحق این سوره و آیات شریف العجل العجل العجل الساعة الساعة الساعة الوحا الوحا الوحا.

نیمه شب از منزل خارج شوید.

سوره را بیرون منزل لای شکاف یک دیوار پنهان کنید و به منزل باز گردید.

به هیچ وجه هنگام برگشتن پشت سرتان را نگاه نکنید.

اگر مطابق این دستور عمل کردید، مطمئن باشید تا ۴۰ روز بعد کار مناسبی برایتان پیدا می‌شود.

نکته

برخی از بزرگان معتقدند که باید پس از نگارش سوره، آن را به مدت ۳ شب داخل منزل نگهداری نموده و شب سوم آن را از منزل خارج کنید.

طلسم ثروت از حضرت امام سجاد علیه‌السلام

طلسم ثروت از حضرت امام سجاد علیه‌السلامReviewed by مهرپويا on Jul 1Rating:

مرحوم جناب لواسانی در صفحه ۱۳۵ و ۱۳۶ کتاب منتخب الختوم از قول حضرت سید الساجدین امام سجاد علیه‌السلام نقل کرده‌اند که دستور طلسم زیر موجب ثروت عامل و حامل است. این طلسم از مجربات قطعی در ازدیاد ثروت و رزق و روزی می‌باشد.

حضرت امام سجاد علیه‌السلام فرموده‌اند که: هر که طالب ثروت است، در هفتم هر ماه (قمری) این شکل را نوشته و در میان کیسه (کیف پول، جیب) خود قرار دهد. در هفتم ماه بعد، دوباره آن را نوشته و طلسم ماه قبلی را در آب روان بیندازد.

ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل

ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل ل

ذو الطول ذو الطول ذو الطول

ذو الطول ذو الطول ذو الطول

به جهت بسته شده

به جهت بسته شدهReviewed by مهرپويا on Jun 26Rating:

در کتاب طب الائمه از عوالم روایت شده که برای باز شدن شخص بسته شده؛ این آیات شریفه را نوشته و همراه داشته باشد:

- آیه ٧۴ سورهء بقره، آیه ١۵۶ سورهء بقره، آیه ٨٢ سورهء اسراء.

و نیز آورده که اگر کسی را بسته باشند، سورهء مبارکهء مریم را بنویسد و بشوید و بخورد، مشکل بر طرف می‌گردد؛ ان‌شآء الله تعالی.

برکت جیب

برکت جیبReviewed by مهرپويا on Jun 16Rating:

در برخی از نسخ خطی آمده است که اگر کسی بخواهد که هرگز جیبش از پول خالی نماند، طلسم زیر را بر قطعه کاغذی کوچک بنویسد و آن را در میان پول درون جیب خود قرار دهد.

لازم به ذکر است که این طلسم شریفه را می‌توان داخل کیف نیز قرار داد.

۹ ۹ ۹ ۹ ۹ ۹ ۹ ۹ ۹

ه ه ه ه ه ه ه ه ه

حل شدن مشکلات

حل شدن مشکلاتReviewed by مهرپويا on Jun 13Rating:

از حضرت امیرالمؤمنین امام علی بن ابی طالب علیه‌السلام نقل است که می‌فرمایند:

هر گاه برای من مشکلی پدید آید، این اسامی را بر سه قطعه کاغذ می‌نویسم و در آب جاری می‌اندازم و آن مشکل به فضل الهی رفع می‌گردد.

هو الحافظ و الکافی وحده

برکت منزل

برکت منزلReviewed by مهرپويا on Jun 5Rating:

شیخ الرئیس ابن سینا در نسخه‌ای خطی دستوری را جهت رسیدن خیر و برکت و افزایش روزی و خرجی منزل نقل کرده و آن را مجرب می‌داند.

او گفته اگر کسی این چهار اسم را که در ادامه مطلب آمده بر چهار قطعه کاغذ نوشته و در چهار گوشه منزل دفن نماید؛ آن خانه و اهالی آن دچار بی‌خرجی و فقر نمی‌شوند.

شمال جنوب شرق غرب
عبدالرضا عبدالجلیل عبدالرحیم عبدالکریم

 

بخت گشایی با سوره مبارکه احزاب

بخت گشايي با سوره مباركه احزابReviewed by مهرپويا on Jun 5Rating:

در برخی از کتب ادعیه متعلق به علما؛ خواصی برای سوره مبارکه احزاب ذکر شده‌اند. از جمله این خواص در حدیثی متعلق به حضرت امام جعفر صادق علیه‌السلام است که اشاره به خاصیت گشایش بخت این سوره مبارکه نموده.

حضرت امام صادق علیه‌السلام فرموده‌اند:

اگر دختری در خانه مانده باشد که کسی او را خواستگاری ننماید، اگر کسی سوره مبارکه احزاب را بر پوست آهو یا بر پاره کاغذ با نیت خالص و توجه به خدا و معنی آن بنویسد و در حقه نهد، خواستگار آن دختر بسیار شود.

__________________________

حقه: جوف، لوله‌ای نقره‌ای یا از جنس طلا که داخل آن نوشته‌ای قرار گیرد و به صورت آویز استفاده می‌شود.

وفق مجرب وسعت برکت و رزق و روزی

وفق مجرب وسعت بركت و رزق و روزيReviewed by مهرپويا on Jul 21Rating:

مرحوم سید علی‌خان مدن، ابن عربی، مرحوم حضرت آیة‌الله‌العظمی افشاری نجفی ارومیه‌ای، نقش‌بندی و بسیاری از علمای متاخر در مجرب بودن وفقی که در ادامه این مطلب مشاهده می‌کنید اشتراک نظر داشته‌اند. لازم به ذکر است که این دستور بصورت مختصر در کتاب وزین المخازن نیز معرفی شده است.

جهت وسعت رزق و روزی و افزایش برکت، این طلسم که وفقی مناجات‌گونه می‌باشد را می‌بایستی در ساعتی سعد از دهه نخست ماه قمری بر روی لوح یا آویزی از نقره حک کرده و یا با مرکب مشک و گلاب و زعفران بر روی پوست آهو نوشته و همراه نمود.

الله و یقدر لمن یشآء الرزق یبسط
لمن یشآء الرزق یبسط الله و یقدر
یبسط الله و یقدر لمن یشآء الرزق
و یقدر لمن یشآء الرزق یبسط الله
الرزق یبسط الله ویقدر لمن یشآء

 

وفق اسمآء الحسنی

وفق اسمآء الحسنیReviewed by مهرپويا on Jul 24Rating:

مرحوم حضرت آیة الله العظمی افشاری نجفی رحمةالله علیه در کتاب وزین التحفة الاسرار، صفحه ۲۰۸ آورده‌اند که وفق زیر در امر گشایش بسیار مجرب است.

این وفق شریف، حاوی ۴ نام از ۹۹ اسم الهی است و دارای کاربرد در امر گشایش رزق و روزی می‌باشد. می‌بایستی که این وفق را در دهه نخستین ماه قمری، در ساعت و روز قمر بر روی کاغذ سفید بی خط و با استفاده از مرکب مشک و گلاب و زعفران کشیده و حمل نمود. بخور هنگام نوشتن نیز اسفند و کندر می‌باشد و حامل می‌بایستی که بر ذکر "یا فتاح یا رزاق یا غنی یا کافی" مداومت نماید.

vefgh-asma

شکل صحیح ناد علی از حضرت آیت‌الله سید علی آقا قاضی رحمةالله علیه

شکل صحیح ناد علی از حضرت آیت‌الله سيد علي آقا قاضي رحمةالله عليهReviewed by راز و رمز on Sep 20Rating: 5.0شکل صحیح ناد علی از حضرت آیت‌الله سيد علي آقا قاضي رحمةالله عليهمرحوم حضرت آیت‌الله العظی علامه سید عبدالکریم رضوی کشمیری رحمةالله علیه، شاگرد خلف مرحوم آیة الحق حضرت آیت الله العظمی علامه میرزا سید علی آقا قاضی طباطبائی تبریزی به نقل از ایشان فرموده‌اند که؛ شکل صحیح ناد علی به شرح زیر است و فاقد بسم الله الرحمن الرحیم می‌باشد.

مرحوم حضرت آیت‌الله العظی علامه سید عبدالکریم رضوی کشمیری رحمةالله علیه، شاگرد خلف مرحوم آیة الحق حضرت آیت‌الله العظمی علامه میرزا سید علی آقا قاضی طباطبائی تبریزی به نقل از ایشان فرموده‌اند که؛ شکل صحیح ناد علی به شرح زیر است و فاقد بسم الله الرحمن الرحیم می‌باشد.

در خواص ناد علی نیز به حد کافی مطلب موجود است و به همین علت از ارائه توضیحات اضافی خودداری می‌کنیم.

ناد علیــا مظهر العجائب                                تجـــــــــــده عونا لک فی النوائب

کل هم و غـم سینجلی                                بولایتک یا علی یا علی یا علی

یا ابا الغوث اغثنی یا ولی الله ادرکنی بلطفک الخفی لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

شرح کامل ذکر مبارکه القدوس

شرح كامل ذكر مباركه القدوسReviewed by راز و رمز on Sep 20Rating: 5.0شرح كامل ذكر مباركه القدوسقدوس به ذاتي گفته می‌شود كه طاهر از عيوب و منزه از اضداد می‌باشد و محل تقديسش و تطهير است. كه قوله تعالي وَ نُقَدِّسُ لَكَ كه خطاب ملائكه به سوي خداوند است. به اين منظور كه خدايا تو را تقديس می‌گوییم. يعني تو را منسوب به طهارت می‌کنیم. بیت‌المقدس نيز يعني خانه اي كه خداوند آن را طاهر كننده از گناهان قرار داده است و اين كه به بهشت حظيره القدس هم می‌گویند به اين دليل است كه موضع طهارت است و از همه دنس‌ها و آفات، پاك كننده می‌باشد؛ لذا گفته‌اند قدوس يعني ذاتي كه منزه از شريك و زن و فرزند است و به صفات اجساد و اقسام توصيف نمی‌شود.

قدوس به ذاتی گفته می‌شود که طاهر از عیوب و منزه از اضداد می‌باشد و محل تقدیسش و تطهیر است. که قوله تعالی وَ نُقَدِّسُ لَکَ که خطاب ملائکه به سوی خداوند است. به این منظور که خدایا تو را تقدیس می‌گوییم. یعنی تو را منسوب به طهارت می‌کنیم. بیت‌المقدس نیز یعنی خانه ای که خداوند آن را طاهر کننده از گناهان قرار داده است و این که به بهشت حظیره القدس هم می‌گویند به این دلیل است که موضع طهارت است و از همه دنس‌ها و آفات، پاک کننده می‌باشد؛ لذا گفته‌اند قدوس یعنی ذاتی که منزه از شریک و زن و فرزند است و به صفات اجساد و اقسام توصیف نمی‌شود.

حضرت ثامن‌الحجج امام رضا علیه‌السلام فرمودند: هر کس در وقت زوال ۱۷۰ مرتبه القدوس بگوید دلش صاف و از شر نفس و از وسوسه شیطان امان یابد.

این اسم میان جمالی و جلالی مشترک است. عددش ۱۷۰ و حروفش ۴ می‌باشد. خواندن این اسم در هنگام سفر، در حال پیاده روی، انسان را از ملالت و خستگی پیاده روی نجات می‌دهد و هرکس در روز ۱۱۱ مرتبه بگوید، از بیماری‌های ظاهری و باطنی صحت یابد و چنانچه در روز جمعه بعد از نماز جمعه بر لقمه نانی بنویسد و بخورد، فرشته صفت می‌گردد. سبوح قدوس رب الملائکة و الروح و اگر ۳۲۰ بار بر شیرینی خوانده و به دشمن بخوراند، محبوب و دوست می‌گردد. پس هر که یک‌صد و هفتاد مرتبه مداومت بر این ذکر نماید باطنش از رذایل پاک خواهد شد. لوح زیر هم دارای همین خواص است که ذاکر باید با خود داشته باشد.

۷۸۶

ق د و س
و س ق د
س و د ق
د ق س و

۷۸۶

۳۵ ۳۹ ۴۸ ۳۸
۴۶ ۴۰ ۴۱ ۴۳
۴۲ ۴۴ ۴۵ ۳۹
۴۷ ۳۷ ۳۶ ۵۰

 

باطل کردن سحر

باطل کردن سحرReviewed by راز و رمز on Oct 3Rating: 5.0باطل کردن سحردر تسهیل الدواء نوشته شده کسی که این کلمات را سه روز هنگام صبح بر کاغذی نوشته و بر آب جاری بیندازد سحر باطل می‌شود به اذن الله.

در تسهیل الدواء نوشته شده کسی که این کلمات را سه روز هنگام صبح بر کاغذی نوشته و بر آب جاری بیندازد سحر باطل می‌شود به اذن الله.

BLSR

سوره‌هایی از قرآن برای خواب دیدن اموات و درگذشتگان

سوره‌هايي از قرآن براي خواب دیدن اموات و درگذشتگانReviewed by راز و رمز on Oct 3Rating: 5.0سوره‌هايي از قرآن براي خواب دیدن اموات و درگذشتگاندر صفحه 197 کتاب التحفة الرضویه به نقل از مرحوم حضرت علامه سید حسن لواسانی رحمةالله علیه آمده است که اگر کسی قصد دیدن یکی از اموات خود را در خواب داشته باشد، می‌بایست که هر شب پیش از خواب به قرائت سوره‌های زیر مداومت نماید:

در صفحه ۱۹۷ کتاب التحفة الرضویه به نقل از مرحوم حضرت علامه سید حسن لواسانی رحمةالله علیه آمده است که اگر کسی قصد دیدن یکی از اموات خود را در خواب داشته باشد، می‌بایست که هر شب پیش از خواب به قرائت سوره‌های زیر مداومت نماید:

ذکر توسل و اسم اعظم از مرحوم حضرت علامه کشمیری (ره)

ذکر توسل و اسم اعظم از مرحوم حضرت علامه كشميري (ره)Reviewed by راز و رمز on Oct 3Rating: 5.0ذکر توسل و اسم اعظم از مرحوم حضرت علامه كشميري (ره)ذکری که در ادامه مطلب آمده است، منقول از مرحوم حضرت علامه آیةالحق علامه سید عبدالکریم رضوی کشمیری رحمة‌الله علیه می‌باشد.

ذکری که در ادامه مطلب آمده است، منقول از مرحوم حضرت علامه آیةالحق علامه سید عبدالکریم رضوی کشمیری رحمة‌الله علیه می‌باشد.

ایشان این ذکر را برای توسل به حضرت امام زمان (عج) سفارش می‌نمودند و می‌فرمودند که این ذکر، اسم اعظم خداوند متعال است.

یا صاحب‌الزمان اغثنی

یا صاحب‌الزمان ادرکنی

/همه چیز درباره بستن و باز کردن بخت/

همه چیز درباره بستن و باز کردن بختReviewed by مهرپويا on Jul 8Rating:

پیش از این درباره سحر سیاهی و انواع دستورات ابطال سحر و بخت گشایی مطالبی را روی سایت قرار داده بودیم. در این پست سعی شده تا تعریفی کلی از این مقوله به زبانی ساده و شیوا ارائه گردد.

بستن بخت از دو طریق انجام می‌شود. نخستین روش بستن، توسط ساحران انجام می‌گیرد و در روش دوم خود انسان باعث بسته شدن بخت خودش است. ساحران روش‌های متنوعی را برای بستن بخت دختران به کار می‌گیرند که همه آن‌ها شیطانی بوده و مشمول حکم محاربه با خدا هستند. از جمله این روش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

الف: بستن از طریق موی سر، ناخن، تکه های لباس، لوازم شخصی و تحت مالکیت دختر. در این روش فرد ساحر با استفاده از این مواد اقدام به سحر نمودن طرف مسحور می‌نماید.

ب: بستن از طریق خوراندن که در اصطلاح عامه به چیز خور کردن افراد مشهور است.

ج: طلسمات سیاهی و بستگی نیز از جمله این روش‌ها هستند که دفن شده، سوزانده شده، در باد آویزان کرده و یا مالیدن به لباس و یا ریختن مقابل منزل دختر صورت می‌پذیرد.

به عنوان مثال بارها مشاهده شده که مایعی روغنی و سیاه رنگ مقابل منزل دختر ریخته شده و پاک کردن آن بسیار مشکل است. در این روش از سحر، طلسم و عزائم عذاب بر روغن خوانده و یا حل شده است. گاهی نیز همین روغن را به لباس دختر می‌مالند. لازم به ذکر است که در این نوع از سحر بستن بخت، بارها دیده شده که بر لباس عروس و یا مقابل منزل وی از روغن مذکور استفاده کرده‌اند. در چنین وضعیتی قطعاً دختر در شب عروسی خود به حالت جنون می‌رسد و توان انجام زناشویی را از دست می‌دهد. حالت‌های این‌گونه افراد همچون افرادی است که مصروع بوده و از بیماری صرع رنج می‌برند.

در روش دوم، خود دختر باعث بسته شدن بخت خود است. ترک واجبات، ارتباط با نا محرمان، سستی ایمان، لقمه حرام، نیات نا پاک، حسد، چشم زخم به خود، عدم انس با قرآن و این قبیل موارد موجب ایجاد بستگی در دختر هستند. در چنین حالاتی نیز شخص مسحور مورد علاقه و یا آزار جنیان قرار می‌گیرد.

علائم و نشانه های دختر بسته شده، همانند افراد مسحور است که قبلاً نشانه های ایشان را شرح داده‌ایم. برای گشایش بخت نیز می‌بایست از ادعیه بخت گشایی، نماز هفت بانو و اوراد ماثوره به همراه ادعیه گشایش استفاده نمود. بهترین نوع ابطال سحر و بخت گشا نیز در سایت معرفی گردیده است. لوح مذکور را بارها به عنوان لوح باطل السحر بخت گشای سلیمانی، ضربدری، ماهی و عناوین دیگر معرفی نموده‌ایم. بهتر است که در کنار آن از الواح و ادعیه های گشایش اعمال مانند عین علی علیه‌السلام استفاده شود.

توضیح این نکته ضروری است که پیش از آغاز عمل ابطال، دختر می‌بایست در رفتار و کردار خود تجدید نظر کرده توبه نموده باشد.

توسلی که شکی در روا شدنش نیست

توسلی که شکی در روا شدنش نیستReviewed by مهرپويا on Jun 7Rating:

در دو کتاب وزین بحر الغرائب و گل‌های رنگارنگ آمده است که این ختم در برآمدن حاجات شرعی بسیار مجرب است و شکی در روا شدنش نیست!

این ختم عظیم الشان را می‌بایستی که به مدت ۳ شب انجام داد. البته یقین کامل و شک نکردن، شرط اجابت آن است. به مدت ۳ شب و هر شب ۱۰۰۰ مرتبه دعای زیر را بخوانید. بهتر است که جهت انجام این دستور، محلی خلوت و به دور از دید دیگران را انتخاب نمایید. پس از خاتمه ۱۰۰۰ مرتبه، حاجت خود را بیان کنید.

الهی الهی قد انقطع رجائی عن الخلق و انت رجائی


مطالب مشابه :


برای رفع شدت و سختی

وفق شریف بسم الله مرکز این وفق شریف که مزین به بسم الله الرحمن الرحیم است توسط چهار فرشته
دانلود کتاب آموزش گام به گام علوم غریبه(آداب دعانویسی و احضارات)این کتاب از کاملترین کتابهای علوم غر

مرکب برای نوشتن هر طالع ساعات نامه دعا در روزها و شبهای ایام هفته وفق شریف بسم الله
موضوعات:دعای دفع اجنه,برای کسانی که گرفتار اجنه شده اند خواص اسم شریف القابض خواص آیات قرآن برای

وفق شریف بسم الله وفق شریف بسم الله باذن الله در تمام کارهای خیر عمل کند.مرکز این وفق شریف
طلسم ثروت از حضرت امام سجاد علیه‌السلام/چند ختم مشگل گشای ضروری/ دستوری برای کاریابی/بر هم زدن شراکت

بسم الله الرحمن زمان نوشتن این وفق شریف، ساعت مشتری یکی از روزهای سعد دهه نخست ماه قمری
دعا برای افزایش رزق و روزی

بسم الله الرحمن الرحیم. در حدیث شریف است که: جدول وفق مبارک چنین است:
داشتن خلق و خوی حسنه.توافق و تخالف بروج.آیات رفع ناسازگاری فی مابین اعضاء خانواده.اطاعت کلام مشروع.آ

جناب مقدم آورده‌اند که این وفق شریف دارای حداقل ۹۹ خاصیت از جمله دفع شر بسم الله
دعای پایبند نمودن زن به منزل/ادعیه اسم اعظم/دعایی کارگشا از جناب میرداماد/دستوری برای کاریابی/طلسم ث

این وفق شریف از ایشان فرموده‌اند که؛ شکل صحیح ناد علی به شرح زیر است و فاقد بسم الله
ای دردمندوطالب فالبین و ساحرورمال و...بیاباذکروفرمایشات قدسی:نبوی وعلوی وعارفان حقیقی ومردان خداچاره

کامل‌ترین توضیحات در خصوص این لوح شریف بسم الله جناب مقدم آورده‌اند که این وفق شریف
آیات تحبیب/وفق النور/وفق جلب اطاعت و محبت خانواده/آیات برآمدن مقصود از اشخاص/ختم آیةالکرسی جهت آشتی/

آیات تحبیب/وفق النور/وفق جلب اطاعت و این دعای شریف جهت فراموشی بسم الله الرحمن
حرز ۱۴ معصوم ع

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ‏ بِسْمِ اللَّهِ شریف. بِسْمِ اللَّهِ وفق ها
برچسب :