ترفند ها و تکنیک های PES 2012

روی مربی اولی :

01.jpg

مربی دومی :

02.jpg

مربی سومی :

03.jpg

مربی چهارمی :

04.jpg


و در نهایت واری بازی میشم. اما نکته اینجاست که توی بازی فقط ترکیب شماره یک اعمال میشه . حالا فرض کنید میخوایم وسط بازی از ترکیب شماره یک که فعلا روی اون هستیم بریم به ترکیب شماره ی 3 .

برای این کار در حین بازی دکمه ی Select + دایره رو بزنید ( دکمه ی سلکت همون دکمه ایه که کنار دکمه ی استارته) با این کار عکس مربی به همذاه شماره سیستم در گوشه پایین میاد و با زدن چند بار دکمه ی دایره ( در حالی که دکمه ی سلکت رو همچنان نگه داشتیم ) میتونیم بین سیستم های مختلف سوئیچ کنیم .

gosheh.jpgrightc.gifترفند های PES 2012leftc.gif
خب تو ایت پست با ترفند های PES 2012 در خدمتتون هستم . بعضی ترفندها تکراری هستند یعنی توی وبلاگ PES 2011 هم راجبشون توضیح دادم .

1) شوت رو پا :

اگه در هنگام زدن شوت دکمه ی L2 رو فشار بدید بازیکن یه شوت محکم و روپا میزنه

2) شوت بغل پا :

بلافاصله بعد از زدن شوت دکمه R2 رو بزنید. یادش بخیر چه گلایی توی PES 2010 با این روش میزدم! خوراک Van Nistelrooy بود!

3) شوت چیپ :

ابتدا دکمه ی L1 رو نگه داشته سپس دکمه ی شوت رو بزنید

4) پاس دادن به بازیکن دلخواه هنگام ضربه آزاد :

یکی از قابلیت های جدید و عالی PES 2012 اینه که ما میتونیم موقع ضربه آزاذ (یا هر ضربه ای که میخواد باشه چه کرنری چه خطا و چه ضربه شروع دروازه) تعیین کنیم که به چه بازیکنی پاس داده بشه .

برای این کار به وسسیله جهت های R ما میتونیم فلش رو بیاریم رو سر بازیکن مورد نظر با این کار ذوربین بازی به جای نمای رو برو از نمای کلی (همون نمای دید تماشاچی) نشون داده میشه سپس با دادن پاس توپ به بازیکنی که فلش رو سرش باشه میرسه . با این روش ما میتونیم حتی به بازیکن پشت سری هم پاس بدیمrightc.gifدفاعleftc.gif
دفاع در مقابل دریبل :

آیا از دست مسی و کریس خسته شدین؟ آیا قادر به مهارشون نیستید؟ چند تا گل روی دریبل های حریف خوردین تاحالا؟ آیا تاحالا شده به خاطر همین اعصابتون بهم بریزه بگین : این چه فوتبالیه ساختن. برم فیفا بازی کنم بهتره

ولی به راه ساده واسه مهار دریبل هست . باید پوششی دفاع کنید و از پرس الکی پرهیز کنید چرا که باعث میشه مدافع روی یه تغییر جهت کوچولوی حریف جا بمونه. برای دفاع کردن به صورت پوششی فقط کافیه دکمه ی R2 رو به همراه ضربدر (همون دکمه ی پاس) نگه دارید. در ضمن نباید دکمه ی سرعت رو نگه دارین.

البته این به این معنی نیست که دیگه مدافع تا ابد درییبل نمیخوره یعنی حتی با وجود این نوع دفاع هم ممکنه دریبل بخورین ولی احتمالش کمتره. 
با این روش بازیکن پا به پای حریف حرکت میکنه و به محض این که احساس کرد میتونه توپو بگیره خودش پرس میکنه و به زیبایی توپو میگیره

دفاع در مقابل پاس به بیرون :

حتما براتون پیش اومده که حریفتون از گوشه و نزدیک به دروازه یه پاس عرضی میده و توپ به راحتی از کنار پای مدافعین شما رد میشه به یارش میرسه و در نهایت به گل تبدیل میشه. خب برای اینکه توپ به سادگی از مدافعین رد نکنه در لحظه ی پاس دکمه ی شوت و پاس (مربع و ضربدر) رو با هم فشار بدین اینظوری مدافعین سد راه توپ میکنن.

جلوگیری از پاس تو عمق :

خیلی وقتا پیش میاد که حریفتون به پاس تو عمق واسه مهاجمش میده و درحالی که مدافع شما حتی کمی جلوتر از مهاجم حریفه در کمال شگفتی توپ به مهاجم میرسه .

این به این دلیله که شما فلش رو میارین روی سری اون مدافع و این کار اشتباه محضه! هر وقت احساس کردین یه بازیکن حریف داره میره توی عمق اولا از پرس کردن بیجا روی بازیکنی که داره پاس میده پرهیز کنید (مگه این که احساس کنید این کار واقعا موثره) بهترین کار اینه که دکمه ی R1 به همراه ضربدر (یا همون دکمه ی پاس) رو نگه دارین . و زمانی هم که پاس تو عمق داده شد و مهاجم فقط در برابر یک مدافع شما به دنبال توپ بود هیچ وقت فلش رو روی سرش اوم مدافع نیارین بلکه همون دکمه ی های R1 و ضربدر رو همچنان نگه دارین تا توپ به احتمال زیاد به مدافع شما برسه .rightc.gifترکیب رئال مادریدleftc.gif

این ترکیب رئال مادرید هست که من باهاش بازی می کنم

Tarkib_Real.jpg

این یکی هم ترکیب واسه بارسلوناست . البته من تاحالا هیچوقت با بارسا بازی نکردم . اگه ترکیب جالبی برا بارسا نیست دیگه به بزرگی خودتون ببخشید


Tarkib_Barcajpg.jpg

اگه پی استون آپدیت شده هست میتونین به جای فابرگاس از الکسی سانچز استفاده کنین و بیارینش سمت چپ (یعنی جاشو با داوید ویا عوض کنین)

نکته : برای این که بهترین پست برای یه بازیکن انتخاب بشه به جای اینکه دکمه ی مربع رو بزنین و سپس پست مورد نظر رو انتخواب کنین ، با دو بار کلیک کردن رو بازیکن خود به خود بهترین پست ممکن براش انتخاب میشه (منظورم از دو بار کلیک کردن یعنی دوبار دکمه ی انخاب رو روی بازیکن بزنی)rightc.gifپنالتی و ضربه آزادleftc.gif

سلام دوستان

من بلاخره برگشتم اینبار با PES 2012 . میدونم خیلی دیر اومدم ولی خب اومدم دیگه!

خب طبق معمول شروع وبلاگ رو با آموزش پنالتی آغاز میکنیم

روش پنالتی زدن در PES 2012 :

01.jpg

باز یه PES جدید اومد و باز هم روش پنالتی زدنش تغییر کرد! از PES 2009 بگیر تا PES 2012هیچ کدومشون روش یکسانی برا پنالتی زدن ندارن!

توی PES 2012 قضیه پنالتی زدنش اینه که هر چی شوت رو بیشتر پر کنید توپ ارتفاع بیشتری میگیره

مثال : فرض کنید میخواهیم توپ رو بزنیم گوشه پایین سمت راست (یعنی یه شوت زمینی و گوش)

برای این کار ابتدا جهت راست رو نگه میداریم سپس در همین حالت دکمه ی شوت رو یه سر سوزن پر میکنیم به این ترتیب توپ هیچ ارتفاعی نمیگیره و کاملا زمینی میره گوش

خب حالا اگه بخوایم توپ بره توی سه کنج سمت راست چی؟ برای این کار ابتدا جهت راست رو نگه داشته و در همین حالت دکمه ی شوت رو تا قبل از اینکه کاملا پر بشه فشار میدیم.

یعنی تقریبا در این حد :

 Por.jpg

 البته بستگی به بازیکن هم داره . مثلا اگه با یه بازیکن آماتور همین قدر شوت رو پر کنین ممکنه بزنه بیرون. پس دقت کنید بازیکن در چه سطحی باشه

 

حالا اگه موافق باشین میریم سراغ ضربه آزاد :

ابتدا برین توی تمرین به این صورت : در منوی اولیه بازی روی گزینه ی Training وسپسFree Training رو انتخاب کنید و بعد یوزر و تیم مورد نظر رو انخاب میکنیم. (بهتره رئال وردارید چون میخوایم با کریس رونالدو امتحان کنیم)

حالا یه پاس بدین بعد استپ بزنید تا Training Menu باز شه. سپس از گزینه ی اول حالتFree Kick رو انتخاب کنید

سپس توپ رو در محل تعیین شده طبق عکس زیر میزاریم

Free_Kick01.jpg

قبل از ضربه زدن دوربین رو طوری تنظیم کنید که راستای توپ بین دو سر بازیکنای دیواره دفاعی بیفته طبق عکس زیر

 Free_Kick02.jpg


خب حالا جهت پایین رو نگه میداریم و در همین حالت دکمه ی شوت رو به اندازه ی مطابق با عکس بالایی (همون عکسی که رونالدو داره شوت میزنه) پر میکنیم.

نکته بسیار مهم : هیچ وقت شوت رو تیکه تیکه پر نکنید این کار باعث میشه دقت شوت پایین بیاد و ممکنه شوت بره بیرون یا بخوره به دیواره دفاعی. اگه هم احساس کردید شوتو کم پر شده بلافاصله اقدام به پرتر کردنش کنید و هیچ تاخیری بین دوبار پر کردن نباید بدید. پس تا جایی که امکان داره شوت رو یه تیکه پر کنید یا حداقل اگه توی چند مرحله خواستید پر کنید اینکار رو بلافاصله انجام بدید و بین هییچ دو تیکه ای تاخیر ایجاد نکنید

با چندید بار ضربه آزاد زدن به این شکل قلق کار میاد تو دستتونضربه آزاد از فاصله ی خیلی نزدیک :

در زمانی که فاصله ی توپ با دروازه خیلی کمه یعنی تقریبا روی خط 18 باشه بهتره از این روش بزنیم . ابتدا دوربین رو مطابق شکل تنظیم کنید . یعنی دقیقا بین دروازبان و تیرک :

Free_Kick_Near.jpg

سپس جهت بالا رو نگه داشته و در همین حالت دکمه ی شوت رو یه تیکه و به مقدار زیر پر کنید :

Pooor.jpg

به این ترتیب توپ به راحتی گل میشه .


مطالب مشابه :


دانلود بازی PES 2012 - نسخه دمو

مطالب گذشته معرفی / سه شنبه دهم خرداد ۱۳۹۰ Pes 2012 / جمعه بیست و سوم دی ۱۳۹۰
نحوه ی شوت زدن

خب تو ایت پست با ترفند های pes 2012 در خدمتتون هستم . بعضی ترفندها تکراری هستند یعنی توی وبلاگ pes
ترفند ها و تکنیک های PES 2012

خب تو ایت پست با ترفند های pes 2012 در خدمتتون هستم . بعضی ترفندها تکراری هستند یعنی توی وبلاگ pes
ترفند اجرای PES 2012 در ویندوز 7

ترفند اجرای pes 2012 pes 2012 در ویندوز 7 اجرا نمی شود من به علت علاقه شدید به این بازی تلاش های
دانلود بازی PES 2012 -PS2

دانلود بازی pes 2012 -ps2 - دانلود بازي هاي پلي استيشن و رمز بازي ها - دانلود بازی های پلی
ترفندهای pes 2011

گوش دادن به آهنگ های pes 2011 ترفند های دانلود مجموعه زنگ موبايل 2012 برای گوشی های
ترفندهای PES 2011 کد تقلب PES 2011

گوش دادن به آهنگ های pes 2011 در بازی pes 2010: ترفند های خنده دار و عجیب
برچسب :