دانلود نرم افزار جامع محاسبه هزینه های اسناد رسمی مطابق با آخرین تغییرات سال 1393

نرم افزار جامع محاسبه هزینه های اسناد رسمی مطابق با آخرین تغییرات سال ۱۳۹۳

با لطف و عنایت خداوند بروزرسانی نرم افزار جامع محاسبه هزینه های اسناد رسمی در آستانه روز مادر به پایان رسید. ضمن تبریک روز مادر به تمامی مادران گرامی و آرزوی سلامتی برای تک تک مادران این نرم افزار در آستانه این روز پربرکت تقدیم شما همکاران گرامی می گردد.امیدوارم مورد استفاده شما همکاران گرامی قرار گیرد.دانلود نرم افزار جامع محاسبه هزینه های اسناد رسمیDownload_1_.png

نرم افزار فوق جهت محاسبه کامل انواع اسناد رسمی در دفاتر اسناد رسمی از قبیل کلیه اسناد رهنی - اسناد منقول( ماشین و موتورسیکلت) - اسناد غیرمنقول و مالی و اسناد غیرمالی از سری نرم افزارهای طراحی شده توسط اینجانب مهدی لندرانی می باشد که مطابق با آخرین تغییرات انجام شده در سال 1393 در هزینه حق الثبت اسناد غیرمالی، هزینه استعلام ثبتی، بهای ارزش افزوده و هزینه صدور الکترونیک و ... به روز رسانی شده و به طور رایگان تقدیم شما می گردد و تنها هزینه آن دعای خیر شما در حق اینجانب می باشد. این نرم افزار را می توانید از لینک بالا دانلود نموده و سپس نصب نمایید. این نرم افزار روی کلیه ویندوزها از جمله ویندوزهای محبوب ۷ و ۸ قابل نصب است. شما می توانید انتقادات و پیشنهادات خود و هرگونه مشکل در ارتباط با برنامه را جهت هر چه بهتر شدن نرم افزار در همین پست مطرح نمایید.


نکته مهم: برای نصب نرم افزار پس از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج ساخته و روی فایل ستاپ setup کلیک نموده و با چند کلیک ساده اقدام به نصب برنامه نمایید بعد از نصب موفقیت آمیز شورتکات برنامه روی دسکتاپ ویندوز شما قرار می گیرد و شما می توانید به راحتی از نرم افزار استفاده نمایید.


البته پیش نیاز این برنامه microsoft.net framework 4 می باشد که برای نصب روی ویندوز XP و همچنین روی برخی از ورژنهای ویندوز 7 بایستی این برنامه نصب شود که می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت آن را یافته و دانلود و نصب نمایید. یا می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

لینک دانلود microsoft.net framework 4

فونتهای به کار رفته در نرم افزار شامل فونت nazanin ، yekan، kamran می باشد که در صورتی که این فونتها روی سیستم شما نصب نباشد شما می توانید این فونتها را از لنیک زیر دانلود و به control panel سیستم خود رفته و فونتها را در پوشه fonts پیست نمایید. تا نرم افزار با فونتهای خود روی سیستم شما نمایش داده شود.

دانلود فونتهای به کار رفته در نرم افزار

 

توضیحی مختصر در مورد قسمتهای مختلف برنامه

در قسمت اسناد رهنی شما بایستی ابتدا مبلغ سند مورد نظر را در قسمت مربوطه وارد نموده و در صورت وجود اوراق مازاد ، استعلام ثبتی و ... عدد مورد نظر را در قسمتهای مربوطه وارد نمایید. و روی گزینه محاسبه کلیک نمایید تا هزینه های سند برای شما محاسبه گردد. و با هر تغییر در مبلغ و اعداد سایر موارد بایستی دوباره روی " محاسبه " کلیک نمایید.

نکته 1: اگر می خواهید مبلغ استعلام ثبتی نیز در جمع هزینه ها منظور شود تیک گزینه " حق الثبت استعلام " را بزنید. و تعداد استعلام ها را نیز در فیلد مربوطه وارد نمایید.

نکته 2: فیلدی برای محاسبه هزینه افراد اضافه در نظر گرفته شده که منظور تعداد افراد اضافه در سند است نه تعداد کل افراد و شما بایستی تعداد افراد اضافه را در فیلد مربوطه وارد نمایید به طور مثال اگر در سندی 6 نفر وجود دارد تعداد افراد اضافه این سند 2 نفر می باشد که بایستی عدد 2 در فیلد افراد اضافه وارد شود.


asnade93_4.jpg


در قسمت محاسبه هزینه قطعی غیرمنقول نیز بایستی مبلغ مورد نظر را وارد نموده و در قسمت سایر موارد نیز اعدد مورد نظر را وارد نموده و تیک گزینه های مورد نظر را نیز زده و روی گزینه محاسبه کلیک نموده تا هزنیه ها محاسبه گردد.

نکته۳: در این قسمت گزینه ای به نام " حق الثبت تامین اجتماعی" در نظر گرفته شده و با توجه به اینکه وضعیت این مورد مشخص نمی باشد ،این قسمت به صورت فیلدی اختیاری طراحی شده تا در صورت نیاز  بتوانید با زدن تیک گزینه این قسمت هزینه آن توسط نرم افزار محاسبه و در جمع کل اعمال گردد.

نکته مهم: شما می توانید برای محاسبه هزینه اسناد مالی خود از این قسمت ( قطعی غیرمنقول ) نیز استفاده نمایید. 


asnade_93_3.jpg


در قسمت ماشین نیز مبلغ سند را وارد نموده و روی گزینه محاسبه کلیک نمایید تا هزینه های خودرو محاسبه گردد.

نکته ۴: در قسمت مبلغ سند بایستی مبلغ خودرو را وارد نمایید نه مبلغ مالیات را، شما بایستی هزنیه مالیات خودرو را از لیست اعلامی دارایی یافته و دو صفر به آن اضافه نموده تا مبلغ سند اتومبیل به دست آید سپس مبلغ سند را در فیلد مربوطه وارد نمایید و روی گزینه محاسبه کلیک نمایید تا هزینه های خودرو محاسبه گردد.

نکته۵: با توجه به اینکه عرف سهم فروشنده و خریدار در شهرهای مختلف متفاوت می باشد. این قسمت به صورت فیلدی اختیاری در نظر گرفته شده است .این هزینه ها با توجه به عرف شهر سبزوار محاسبه می گردد بدین صورت که سهم فروشنده برای خودرو سورای (حق الثبت و مالیات به اضافه نصف ( تحریر و ارزش افزوده و هزنیه صدور الکترونیک و هزینه های متفرقه ) می باشد. و سهم خریدار ( نصف  تحریر و ارزش افزوده و هزنیه صدور الکترونیک و هزینه های متفرقه) می باشد.

و در مورد کامیون وانت و ... سهم فروشنده طبق عرف برابر است با مالیات به اضافه نصف ( حق الثبت و تحریر و ارزش افزوده و هزنیه صدور الکترونیک و هزینه های متفرقه ) می باشد. و سهم خریدار ( نصف حق الثبت و  تحریر و ارزش افزوده و هزنیه صدور الکترونیک و هزینه های متفرقه) می باشد.

در صورتی که عرف شهر شما با نحوه محاسبه نرم افزار برای سهم فروشنده و خریدار متفاوت می باشد با توجه به اختیاری بودن این دو مورد می توانید آنها را انتخاب ننمایید.

 asnade93_2.jpg

و در قسمت موتورسیکلت نیز مبلغ هزینه سند را وارد نموده و روی گزینه محاسبه کلیک نمایید.

نکته ۶: سهم فروشنده و خریدار نیز با توجه به عرف شهر سبزوار به طور نصف نصف محاسبه می گردد.

 asnade93_5.jpg

در تب آخر نرم افزار محاسبه اسناد غیرمالی در نظر گرفته شده است که شما می توانید با انتخاب گزینه مورد نظر هزینه های محاسبه شده برای ان سند یا اسناد غیرمالی را مشاهده نمایید. ضمناً فیلدهایی برای محاسبه هزینه های متفرقه از قبیل اوراق مازاد ، افراد اضافه و استعلام و ... در نظر گرفته شده است. که با هر تغییر در این فیلدها شما بایستی دوباره روی عنوان سند مورد نظر خود کلیک نموده و دوباره تیک آنرا بزنید تا هزینه های آن به طور کامل در قسمت جمع کل اعمال گردد.


asnade_93_6.jpg

 نکته مهم: برای اعمال هزینه ها و افزوده شدن آنها به فیلدهای مجموع و جمع کل بعد از هر تغییر دو بار روی گزینه محاسبه کلیک نمایید تا محاسبات کاملا اعمال گردد.

 برنامه نویس و طراح : مهدی لندرانی

 

 نکته مهم: با هر بار تغییر در هریک از قسمتهای برنامه مانند مبلغ سند و یا تعداد اوارق، استعلام ... بایستی دوباره روی گزینه محاسبه کلیک نمایید تا محاسبات کاملا اعمال گردد.


مطالب مشابه :


قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت خودرو - قیمت محصولات ایران خودرو - قیمت جدید خودرو در صفحه نخست www. dayprice.ir - قیمت خودرو. ... سايت رسمي . ثبت نام اينترنتي خودرو .پيش فروش .
قیمت خودروهای داخلی

شرکت سازنده, خودرو, قیمت. ایران خودرو, سمند SE, 23,500,000.
ایران خودرو: از همین الان سایت‌ خرید باز است

خبرگزاري رسمي شهر حصارخروان(حصارنا) - ایران خودرو: از همین الان سایت‌ خرید باز است - وابسته به انجمن وبلاگ نويسان شهر حصارخروان - خبرگزاري رسمي شهر
شرکت ياوران خودرو شرق نمایندگی جدید اتوبوس مان در ایران

23 آگوست 2009 ... خودرو های سنگین مان (MAN) - شرکت ياوران خودرو شرق نمایندگی جدید اتوبوس مان در ایران - این وبلاگ برای اطلاع رسانی در مورد خودروهای ... صفحه رسمی خودروهای سنگین مان در Facebook ( شنبه بیستم مهر ۱۳۹۲ ) ... سایت رسمی شرکت مان در آلمان · نقشه سایت(وبلاگ) ما · عکس کامیون مان · عکس اتوبوس مان; آرشیو لینک ها
نمایندگی جدید کامیون ها

طبق مطالب ثبت شده در سایت رسمی شرکت مـــــــان مثل اینکه شرکت بهروش ... و با انتخاب کشور ایران و تیک گذاشتن خدمات و انتخاب دکمه search نمایندگی های مان را در
سایت فروش ایران خودرو و سایپا با قیمت های جدید باز می شود

جیرفت استان زیبائیها - سایت فروش ایران خودرو و سایپا با قیمت های جدید باز می ... از اعلام رسمی خبر افزایش قیمت محصولات دو گروه خودرو سازی یاد شده‏،سایت فروش
دانلود نرم افزار جامع محاسبه هزینه های اسناد رسمی مطابق با آخرین تغییرات سال 1393

پرتال خبري و تحليلي سردفتران و دفترياران ايران .... نکته ۴: در قسمت مبلغ سند بایستی مبلغ خودرو را وارد نمایید نه مبلغ مالیات را، شما بایستی هزنیه مالیات خودرو
ثبت نام خرید اینترنتی از طریق سایت شرکت سایپا

بزودی این وبلاگ به یک سایت مستقل تبدیل خواهد شد ... ایران، امنیت و پیشرفت افغانستان را امنیت و پیشرفت خود می‌داند/ آمریکا موافق. ... +سایت رسمی ایران خودرو
افتتاح بزرگترین کارخانه ایران خودرو در آذربایجان‌شرقی

پایگاه خبری بخش تسوج (آذربایجان) - افتتاح بزرگترین کارخانه ایران خودرو در آذربایجان‌شرقی | خبری ، فرهنگی ، مذهبی واجتماعی. ... امیدوارم بانظرات وانتقادات سازنده تان مارادر هرچه بهتر بودن سایت یاری بفرمایید .... وبلاگ رسمی خبری تفریحی خوی.
موزه خودروهاي كلاسيك و تاريخي ايران

سایت گردشگری کافه تهرون - موزه خودروهاي كلاسيك و تاريخي ايران - روایت قصه های تهران در تورهای محله گردی و تهران گردی - گردشگری ... سایت رسمی باغ نگارستان
برچسب :