برگزاری جشن عاطفه ها در مدارس لارستان

وبلاگ خبری رویداد های لارستان بزرگ: باحضور علی محمد امیری فرماندار ویژه لارستان،الیاس زارع معاون برنامه ریزی و امور عمرانی  فرمانداری ،حجت الاسلام تقی زاده مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره)،رحیم بیژنی معاون اداره کل و مدیر آموزش و پرورش لارستان و اکثر روسای ادارات شهرستان، جشن عاطفه ها در تمامی مدارس لارستان برگزار شد.

thumb_A1544707797.jpg

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛فرماندار و دیگر مسئولین با حضور در دبیرستان پسرانه استعدادهای درخشان شهید بهشتی دوره اول و دبستان دخترانه فرهنگیان شاهد لارستان به نمایندگی از دیگر مدارس شهرستان  از نزدیک شاهد کمک های نقدی دانش آموزان به دیگر دانش آموزان و همکلاسیهای نیازمند خود بودند.

در این جشن با شکوه امیری فرماندار ویژه لارستان در سخنانی تصریح کرد:در حال حاضر در سراسر ایران اسلامی 12 میلیون و 300 هزار دانش آموز وارد مدارس شده اند و یک میلیون و 50 هزار نفر نیز معلم و مدیر در خدمت این دانش آموزان هستند یعنی نزدیک 14میلیون نفر ازفرزندان مردم و و معلمین، مستقیم در امر خطیر تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش مشغول اند، همچنین حدود 6 میلیون نفر نیز دانشجویان در حال تحصیل هستند که در مجموع حدود 20 میلیون نفر را شامل می شود یعنی یک سوم از مردم کشورما که عمدتا قشر تاثیر گذارند بطور مستقیم در عرصه تعلیم و تربیت وارد شده اند وآن 50 میلیون نفر جمعیت ایران نیز، این20 میلیون نفررا پشتیبانی می کنند.

وی ادامه داد:پس همه مردم ایران اسلامی بالاتفاق از اول مهر ماه وارد عرصه تعلیم و تربیت شده اندو این اقدام مبارکی است و می بایست دانش آموزان و دانشجویان قدر شناسی بکنند و از این فرصت طلایی که در اختیارشان هست به نحو شایسته ای استفاده نمایند و از اندوخته های ارزشمندمعلمان و اساتید برخوردار بشوند و خودشان را برای اداره ایران اسلامی آماده کنند. امیری بیان کرد: ازبین این 12 میلیون دانش آموز شاید 10 در صداز آنها در تامین ما یحتاج زندگی مشکل داشته باشند لذا باید آن 11 میلیون دانش آموز به دانش آموزان نیازمند مدرسه خود کمک کنند تا دانش آموزان نیازمند هیچ مشکلی از نظر تحصیل و دیگر مایحتاج زندگی نداشته باشند.

وي خاطر نشان کرد:در لارستان که مهد خیرین هست توقع میرود بیشتر کمک کنند تا همه دانش آموزان در تمامی مدارس لارستان با برخورداری کامل در کنار همدیگر با امکانات یکسان به تحصیل مشغول باشندو بدون آنکه آن دانش آموزان نیازمند متوجه بشوند؛ همه به آنها کمک کنید تا خدای مهربان هم دست شما دانش اموزان سخاوتمد را بگیرد.

امیری تصریح کرد:در لارستان بزرگ امروز 400 پایگاه، کمک های نقدی مردم و دانش آموزان را برای دیگر دانش آموزان نیازمند جمع آوری می کنند و سریعابه دانش آموزان نیازمند همان مدرسه آبرومندانه کمک می شودتا انشالله روزی شاهد این باشیم که هیچ مدرسه ای دانش آموز نیازمند نداشته باشد.

 وی ازکمیته امداد امام (ره)،آموزش و پرورش و سپاه ناحیه لارستان که در برگزاری جشن عاطفه ها تلاش می کنند تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه حجت الاسلام تقی زاده مدیر کمیته امداد امام (ره) لارستان نیز گزارشی را از جشن عاطفه ها ارائه کرد.در پایان نیز دانش آموزان کمک های نقدی خودشان را که هر کدام درون پاکت های مخصوص کمیته امداد قرار داده بودند درو ن صندوق ها ریختند.

قرائت شعر و مقاله و سرود از دیگر برنامه های این مراسم بود.


مطالب مشابه :


برگزاری جشن عاطفه ها در مدارس لارستان

پایگاه خـبری رویـداد های لارستان دوره اول و دبستان دخترانه فرهنگیان شاهد لارستان
تکلیف پایان هفته کلاس دوم دبستان فرهنگیان2 داراب

انجمن علمی مهندسی برق دانشگاه دولتی لارستان ( خانم جاوید آموزگار دبستان فرهنگیان داراب)
عکس ارسالی از کهنه اوز لارستان - یونس رحیمی (کلاس اول)

مــــــــعلم لارســـــــتانی ::. - عکس ارسالی از کهنه اوز لارستان - یونس رحیمی (کلاس اول) -
مسابقه فرهنگی انصارالحسین ویژه فرهنگیان و دانش آموزان

کلاس پنجم دبستان نیایش تمامی فرهنگیان همهِ ی مقاطع لارستان-جویم-خیابان معلم
انجمن علمی مهندسی برق دانشگاه دولتی لارستان(وبلاگ پسرم)

آموزش ابتدایی - انجمن علمی مهندسی برق دانشگاه دولتی لارستان(وبلاگ پسرم) - دل نوشته های دانش
دعوت از اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه فرهنگیان داراب

آموزش ابتدایی - دعوت از اعضای محترم انجمن اولیا و مربیان دبستان دخترانه فرهنگیان داراب - دل
تحقیق سوگند رجایی دانش آموز کلاس دوم دبستان فرهنگیان 2 داراب

آموزش ابتدایی - تحقیق سوگند رجایی دانش آموز کلاس دوم دبستان فرهنگیان 2 داراب - دل نوشته های
برچسب :