دکوراسیون با گل، دکوراسیون با گل طبیعی، دکوراسیون با گل مصنوعی، تزیین ظرف با گل های خشک - دکوراسیون - تزیین خانه با گل طبیعی

در این پست از سایت برگزیده ها برای شما جدیدترین دکوراسیون های با گل را آماده کرده ایم ، امیدواریم که مورد توجه شما قرار گیرد.

جدیدترین مدلهای دکوراسیون با گل

تزیین ظرف با گل های خشک

چند عدد گلدان سفالی داریم که می‌توان آن‌ها را به شکل‌های مختلف تزیین کرد.

گل مصنوعی , گل طبیعی , تزیین خانه با گل طبیعی

گل مصنوعی

 

 برای تزیین این گلدان‌ها از برگ‌های خشک شده ی گل رز استفاده می‌کنیم.
بدین صورت که برگ‌های خشک شده را با چسب به بدنه ی گلدان‌ها می‌زنیم. هر چقدر گل‌ها را کوتاهتر کنیم تا کامل بر روی ظرف بچسبند نمای زیباتری خواهند داشت. هم‌چنین برای تزیین این گلدان‌ها می‌توان از گل‌های خشک شده ی رنگ دیگر استفاده کرد.
گلدان‌های سفالی را می‌توان با خزه پوشاند و یک شاخه ی بید را در روی بدنه ی آن تزیین کرد. خزه‌ها را با چسب داغ یا چسب چوب به بدنه ی گلدان می‌چسبانیم. و شاخه بید را هم به وسیله یک سیم روی کار فرم می‌‌دهیم و قسمت‌های اضافه ی شاخه ی بید را کوتاه می‌کنیم. طوری شاخه ی بید را روی بدنه ی گلدان وصل می‌کنیم که حرکت آن کاملاً مشخص باشد و چند تا میوه ی جنگلی از جمله خوشه‌های انگور را به شاخه ی بید آویزان می‌کنیم.
چند عدد آرتی شوی خالی داریم که به عنوان جا‌شمعی از آن‌ها استفاده می‌کنیم. کنار هر کدام از این آرتی‌شوها را با دو تا گل، یک پاپیون و نیز میوه ی خشک شده تزیین می‌کنیم.
▪ تزیین دیگر:
برای تزیین دیگر سبدی را آماده کرده‌ایم که روی آن را با خزه می‌پوشانیم و دور تا دور سبد را با میوه‌های کاج تزیین می‌کنیم.
همچنین یک اسفنج مخصوص گل‌آرایی خشک را با خزه پوشانده و در درون سبد دیگر قرار می‌‌دهیم.
گل‌های خشک را با رنگ‌های اسپری و پارچه‌ای، رنگ می‌کنیم.
این رنگ‌ها که پودری بوده را در داخل آب حل می‌کنیم و گل‌های خشک مانند سبزه ریزه یا عدسی را در آن فرو برده و به مدت ۵ دقیقه می‌جوشانیم تا کاملاً رنگ بگیرند.
رنگ جوهری، رنگ دیگری است که گل‌های خشک را با آن رنگ می‌کنیم نام دیگر آن رنگ نجاری است که تینر، حلال آن است. بهتر است برای رنگ کردن گل‌ها از رنگ پارچه‌ای که پودری و بی‌خطر بوده و آب حلال آن است استفاده کنیم.
بنابراین فضای اسفنج را با پر کننده‌های عدسی می‌پوشانیم. البته این عدسی‌ها را دسته‌بندی می‌کنیم سپس آن‌ها را با چسب و سیم بر روی اسفنج تزیین می‌کنیم. عدسی و سبزه‌ریزه دو پر کننده ی خوب و مناسب برای فضای خالی گل‌های خشک هستند.
لاله سوزنی از گل‌های خشکی است که در طبیعت به همین شکل یافت می‌شود. یعنی بعد از مدت کوتاهی که رشد می‌کند خشک می‌شود. این گل بومی ایران است. چند دسته از لاله زنبوری‌ها را در داخل سبد تزیین می‌کنیم.
قبلاً برگ‌های سبزی را در گلیسیرین خشک و یا اسپری به رنگ طلایی در آورده‌ایم. بنابراین برای اینکه هماهنگی در رنگ داشته باشیم این برگ‌ها را در داخل سبد قرار می‌دهیم و پشت سبد را با شاخه‌های کشیده فرم می‌‌دهیم. میوه‌هایی از جمله بالنگ و کدو خشک را در سبد تزیین می‌کنیم.
این سبد تزیین شده را می‌توان بر روی شومینه یا ستون جلوی آشپزخانه گذاشت. توجه داشته باشید که گل‌های خشک معمولاً باید چیدمان نافرم داشته باشند.

گل ها سرشار از انرژی، زیبایی و وقار اند.بر اساس اصول فنگ شویی، تنها رنگ گل ها اهمیت ندارد بلکه تعداد گل هایی که استفاده می کنید نیز مهم است. پیشنهاد ما برای ایجاد موثرترین فضا به کمک گل ها در اتاق خواب، استفاده از گل های ظریفی چون گل صدتومانی، نیلوفر، شکوفه های گیلاس، ارکیده، نرگس وگل داوودی است. رایحه این گل ها چندان تند نیست و خوابی راحت و نمایی زیبا به همراه دارند.

 

گلدان طبیعی , جدیدترین گلهای مصنوعی , تزیین گل طبیعی

گل طبیعی


اتاق خوب مدرن با گل های زیبا

 

تزیین پنجره خانه به عنوان پاسیون , تزیین گل مصنوعی در گلدان , مدلهای مختلف دیزاین باگلهای مصنوعی

تزیین خانه با گل طبیعی


گل های سفید در تنگ بلور در کنار تخت

گلدان شیشه ای ساده بامبو را چطود تزیین کنیم , گل مصنوعی جدید , طرح چیدن گل طبیعی در گلدان

گلدان طبیعی


گل های سفید برای میز کنار تخت

 

تزیین خانه با گل و گلدان , تزیین گل , درست کردن دسشته گل باگل باغچه

جدیدترین گلهای مصنوعی


گل های سفید آسیای برای اتاق خواب

 

چگونه حیاط رو تزین کنیم برای مراسم عروسی , تزیین گل طبیعی برای درگذستگان , گل تزیینی

تزیین گل طبیعی


گل های تازه در اتاق خواب زیرشیروانی

 

تزیین منزل با کاکتوس , گل مصنوعی آبشاری , گلهای طبیعی

تزیین پنجره خانه به عنوان پاسیون


گل های مناسب اتاق خواب

 

گلهای تزیینی برای پزیرایی , ترکیب چیدمان گل در باغ سنتی , گلهای مصنوعی شیک

تزیین گل مصنوعی در گلدان


گل های رنگارنگ اتاق خواب

 

گل مصنوعیگلدان , انواع محفظه وقابهای تزیینی برای کاشت گل توی خانه , قراردادن گلهای تزیینی دراپارتمان

مدلهای مختلف دیزاین باگلهای مصنوعی


گل های آبی برای اتاق خواب

 

دکوراسیون گل , تزیین گل رز خشک با حباب , سبد گل مصنوعی

گلدان شیشه ای ساده بامبو را چطود تزیین کنیم


اتاق خواب رنگارنگ با گل های بنفش

استفاده از گل های طبیعی در دکوراسیون منزل

گل های طبیعی همراه خود طراوت و شادابی به ارمغان می آورند. با بکارگیری این گل ها در دکوراسیون منزل ، فضایی شاداب و آرامش بخش برای خود فراهم کنید.  

تزیین سبدگل باعکس , تزیین خانه با گل رز , نحوه تزیین باغ با گل های شمعدانی

گل مصنوعی جدید


دسته گل صدتومانی

دسته گل صدتومانی برای هدیه دادن عالی است، زیرا زیبا، شیک و جهت دار است. این گل ها بسیار مدرن بوده و در عین حال ما را یاد گذشته می اندازند.کار با گل مصنوعی , ترکیب گل و مروارید در تزیین , باگل های طبیعی خشک چه چیزهای میتوان درست کرد

طرح چیدن گل طبیعی در گلدانگل های ارکیده

مرتب کردن گل های ارکیده به این شکل، دقت زیادی می طلبد. زیرا هر کدام مانند یک مجسمه جداگانه، در گلدانی جدا مرتب شده و چیده می شوند.نمونه گلهای طبیعی رو میز اداری , طرز چیدمان گلدان های طبیعی در منزل های کوچک , بهترین گل های مصنوعی

تزیین خانه با گل و گلدانگل های وحشی

نیکولت اوون، طراح دکوراسیون داخلی ، استاد چیدن این نوع گل ها برای مناسبت ها و مراسم خاص است. رویکرد او برای طراحی و چیدمان گلدان ها ملهم از هر فصل است و گویی هر چیدمان او یک اثر هنری است.مبانی چیدمان مدرن گل با گلدان در منزل , گلهای مصنوعی تزیینی , ایا امکان استفاده از رزین برای گلدان طبیعی است

تزیین گلگل های لیلیوم و لاله

این مدل چیدمان را هر گلفروشی بلد است. دسته گل های لیلیوم و لاله در منزل برای روحیه اعضای خانه بسیار خوب و آرامش بخش هستند. تنوع رنگی لاله و لیلیوم باعث می شود که به راحتی دکوراسیون هر منزلی را به طرز شیک و زیبایی ارتقا دهید.


گلدون های مصنوعی , تزیین اسم رضا با گل , دسته گل باسبد گل مصنوعی شیک

درست کردن دسشته گل باگل باغچهکاکتوس

کاکتوس ها انواع مختلفی دارند و در ضمن گل هم می دهند. نگهداری از آنها بسیار آسان است و می توانید آنها را به شکل تراریوم یا گلدان های کوچک در منزل قرار دهید.عکس پایه جهت گذاشتن گلدان , عکس و اسم گلهای طبیعی در گلدان , کاپیتال های مصنوعی اویز

چگونه حیاط رو تزین کنیم برای مراسم عروسیگل های صدتومانی و اطلسی

این دو گل محبوب تمام طراحان دکوراسیون داخلی و بیرونی هستند. زیبایی و ظرافت گل صدتومانی و رنگ های متنوع و مدل خوشه ای گل اطلسی، در کنار هم ترکیبی عالی می سازند.تزیین گل خشک طبیعی , گل مصنوعی در تزیینات منزل , انواع گل طبیعی

تزیین گل طبیعی برای درگذستگاندسته گل های کوچک

برای تزئین میز ناهار یا شام مراسم و مناسبت ها یا در کل، منزلتان می توانید دسته گل های کوچک و مرتبی از گل های دلخواهتان درست کنید و شادابی و زیبایی را به منزل خود هدیه کنید.


دکوراسیون داخلی با درخت مصنوعی پرتقال , دیوار کرج گل طبیعی , تزیین گلدان سفالی بزرگ باگلهای خشک

گل تزیینیگل های نیلوفر و شیپوری

این دو گل، گل های حساس و ظریفی هستند، ولی زیبایی رمانتیک آنها بر کسی پوشیده نیست. رنگ های صورتی و بنفش این دو گل ترکیب بسیار زیبایی است.


تزیینات با گل طبیعی , گل های سبز مصنوعی , دکوراسیون طبیعی منزل

تزیین منزل با کاکتوسگل های سبز و سفید

ترکیب گل های سفید و شاخ و برگ های ظریف در گلدان های غیرعادی برای هر دکوراسیون ی نقطه قوت محسوب می شود. جسارت به خرج دهید و مدل دلخواهتان را درست کنید.تزیین گلدان گل طبیعی , تزیین سبد گل طبیعی , تزیین خانه با گل

گل مصنوعی آبشاریگل های رز، شقایق و شکوفه های کوچک

اگر در تزئین دسته گل از گل های بزرگ استفاده می کنید، جادوی گل ها و شکوفه های ریز را فراموش نکنید. از میوه های ریز هم می توان استفاده کرد.تزین گل در تنگ , گلدانهای طبیعی , گل مصنوعی برای تزیین خانه

گلهای طبیعیگل های موسمی

با آنکه گل رز در هر فصلی از سال پیدا می شود. ولی سعی کنید در تزئین گلدان ها و دسته گل های منزلتان از گل های فصلی هم بهره ببرید.

ویرایش و تلخیص:برگزیده ها