ايساكويي‌ها فوت و فن خودرو كيزاشي را ياد گرفتند

قائم‌مقام مديرعامل در خدمات پس از فروش و مهندسي شركت ايساكو گفت: نمايندگي‌هاي منتخب خودرو كيزاشي، مهارت و دانش فني لازم را جهت ارائه خدمات مناسب اين خودرو كسب كردند.
علي نمكين افزود: با توجه به برنامه‌ريزي انجام شده و بر اساس تعداد نمايندگي‌هاي منتخب، دوره‌هاي تخصصي لازم براي نمايندگي‌ها و همچنين كارشناسان دفاتر منطقه‌اي، نيازسنجي شده و به اجرا درآمد. در اين راستا، طي مدت دو ماه، دو هزار نفر/ ساعت، آموزش به نمايندگي‌هاي پايلوت كيزاشي داده شد.
وي ادامه داد: دوره آموزشي مذكور به مدت ‌٤٠ ساعت طراحي شده است كه شامل تعميرات اساسي موتور، كار با دستگاه عيب ياب sdm-3000، كاربرد ابزارهاي مخصوص در تعميرات، معرفي انواع مدل‌هاي خودرو كيزاشي و آشنائي با آپشن‌هاي مختلف اين خودرو است. قائم مقام خدمات پس از فروش ايساكو در پايان افزود: با توجه به سطح تكنولوژي به‌كار گرفته شده در خودرو كيزاشي، گذراندن دوره آموزشي خودرو سوزوكي گراندويتارا به‌عنوان پيش نياز اين دوره در نظر گرفته شده و بر اساس برنامه تعيين شده در مسير رشد مهارت، دوره‌هاي آموزشي مذكور اجرايي شده است.
وي در پايان گفت: خودرو كيزاشي جديدترين و لوكس‌ترين محصول شركت سوزوكي ژاپن است. اين خودرو ابتدا در ژاپن و آمريكا و سپس در بازار استراليا، نيوزيلند و ساير بازارهاي جهاني عرضه شد.
سوزوكي كيزاشي خودرويي در كلاس d است كه در آن خودروهائي همچون بنز c300، audi a4، هيوندائي و سوناتا و ... حضور دارند. اين خودو داراي موتور ‌٢٤٠٠ سي‌سي و گيربكس cvt (متغير پيوسته) بوده كه يكي از جديدترين و به روزترين تكنولوژي‌هاي گيربكس‌هاي اتوماتيك است.
شركت ايران خودرو اوايل امسال اعلام كرده بود كه تصميم دارد يك مدل سواري سوزوكي با نام "كيزاشي" را وارد ايران كند. حتي قرار بود در نمايشگاه خودرو شيراز آن را در معرض ديد عموم قرار دهد كه البته به دليل عدم حضور اين شركت در نمايشگاه شيراز، چنين امري محقق نشد.
براساس تازه‌ترين گمرك ايران، در آبان ماه امسال ‌١٥٠ دستگاه خودروي سوزوكي كيزاشي به ارزش سه ميليون و ‌٩٤ هزار و ‌٢١١ دلار وارد كشور شد. به عبارتي ارزش اين حجم واردات سه ميليارد و ‌٢٧٤ ميليون و ‌٦٠٤ هزار تومان بوده است. شركت ايران خودرو مشغول فراهم كردن مقدمات عرضه اين خودروها به بازار است.
برنامه ايران خودرو، واردات و عرضه كيزاشي به صورت cbu بوده و فعلا برنامه‌اي براي داخلي‌سازي آن ندارد. طبق اطلاعات به‌دست آمده، اين شركت تمام ‌١٥٠ دستگاه كيزاشي وارد شده را تا پايان سال جاري وارد بازار خواهد كرد.


مطالب مشابه :


ايساكويي‌ها فوت و فن خودرو كيزاشي را ياد گرفتند

نمايندگيهاي منتخب خودرو كيزاشي، مهارت و سوزوكي كيزاشي خودرويي در كلاس d است كه
مروري بر آخرين قيمت‌ها؛ برخي خودروها در بازار کمياب شدند

خودرو سوزوكي گراند ويتارا نيز اگرچه در سطح نمايندگيهاي ايران خودرو كمياب است، اما قيمت
نگاهي به قيمت خودروهاي داخلي

ريو نيز با قيمت حدود 14 ميليون و850 هزار تومان در نمايندگيهاي اي سوزوكي هاي ذكر شده نسبي
قيمت خودروهاي داخلي در هفته‌اي كه گذشت

اما در اين هفته اگرچه قيمت كارخانه‌اي سوزوكي گراند ويتارا و در نمايندگيهاي فروش
مروري بر قيمت خودروهاي داخلي در بازار

سايپا 111 نيز به قيمت حول و حوش 9 ميليون تومان در نمايندگي‌هاي سوزوكي گراند هاي ياد شده
قیمت خودرو در هفته منتهی به اخر اذر _ اخرین قیمت خودرو

خودرو سايپا ۱۱۱ نيز به قيمت حدود ۹ ميليون و۲۶۰ هزار تومان در نمايندگيهاي رسمي فروش سايپا
هزینه تعمیر و نگهداری کرولا در ایران

به گفته برخي نمايندگيهاي ايرتويا سايت شركت‌هاي ژاپني مزدا و سوزوكي وجود ندارد و
آغاز ورود موتورسيكلت‌هاي اروپايي به بازار ايران

فروشگاه موتور سیکلت امیرحسین قیامدشت - آغاز ورود موتورسيكلت‌هاي اروپايي به بازار ايران
اعلام برنامه هاي شركت خدمات پس از فروش ايران خودرو ديزل در سال

بزرگترین سایت خودرو و مکانیک - اعلام برنامه هاي شركت خدمات پس از فروش ايران خودرو ديزل در
برچسب :