هشت مدل زیبا برای آرایش چشم - ارایشهای زیب

کاملا ًدودی هر دختر خانمی نیاز دارد که یاد بگیرد چگونه این نوع  کلاسیک از چشم را کامل نماید . با ترکیب سایه مشکی  بر روی هر دو پلک و خط مژه های پایینی به تاثیر فوق العاده دراماتیک چهره کیم کارداشیان Kim Kardashian دست خواهید یافت .  

ارایشهای زیب

ارایشهای زیب
خلاقیت هنری متالیک 
با زدن سایه های متالیک رنگهای برنزی ، نقره ای و یا طلایی بر روی پلک هایتان ،مدل روشن چشمان ایوان راشل وود Evan Rachel Wood را کپی نمایید . 
ارایش زیبا

ارایش زیباچشمان کاملاً گربه ای 
چشمان گربه ای لائورن کونراد Lauren Conrad برای هر مدل چشم جذابیت دارد و برای تمام روز می توان از این مدل آرایش استفاده کرد . بدین منظور در صورتی که لرزش دست ندارید از خط چشم های مایع و در غیر این صورت از خط چشم های ژله ای با برس کوچک زاویه دار استفاده نمایید. 
مدل ارایش زیبا

مدل ارایش زیباسایه رنگی 
دختر خانمهایی که نگران استفاده از رنگ برای چشمانشان هستند ریحانا Rihanna را الگوی خود قرار داده و از یک لایه ملایم از سایه های پودری استفاده نمایید .  برای حفظ توازن مابقی صورتتان را ساده و روشن بگذارید . 
هشت مدل زیبا برای آرایش چشم,مدل زیبا آرایش چشم,مدل زیبای ارایش چشم,[categoriy] صورتی بدون آرایش به مانند راشل مک آدامز Rachel McAdams تنها با استفاده از یک خط چشم  و یک ریمل بلند کننده مژه زیبایی و سادگی صورت خودتان را حفظ کنید . 
هشت مدل زیبا برای آرایش چشم,مدل زیبا آرایش چشم,مدل زیبای ارایش چشم,[categoriy]طرفداران  و عاشقان خط چشم  
کیارا Ciara با کشیدن یک خط چشم کلفت در مژه های بالا و پایین خود بر تاثیر و شدت نگاه خود افزوده است . 

هشت مدل زیبا برای آرایش چشم,مدل زیبا آرایش چشم,مدل زیبای ارایش چشم,[categoriy]مژه های فوق العاده و محشر 
با استفاده از مژه های مصنوعی  و سایه های براق چرب برای برجسته تر کردن آنها، چشمهانی  شبیه چشمان پر جنیفر لوپز داشته باشد . 

هشت مدل زیبا برای آرایش چشم,مدل زیبا آرایش چشم,مدل زیبای ارایش چشم,[categoriy]خط چشم های شاد 
برای به چشم آمدن نه تنها یک بلکه دو رنگ براق و روشن می توانید روی کتی پری Katy Perry حساب کنید . این نوع خط چشم برای مهمانی ها مناسب است و می بایست از رنگهای مکمل مثل سبز و صورتی یا  سبز آبی با زرد استفاده کرد . 

هشت مدل زیبا برای آرایش چشم,مدل زیبا آرایش چشم,مدل زیبای ارایش چشم,[categoriy]
سیمرغگردآوری خانواده آکا گردآوری خانواده آکا
,