نظرات درصدهای برتر کنکور کارشناسی ارشد درس تئوریهای مدیریت درباره منابع

 توجه به درخواست کاربران سایت مبنی بر گفتگو با درصدهای برتر هر درس در خصوص منابع مورد مطالعه، در ادامه نتیجه گفتگو با 15 نفر از داوطلبان مجموعه مدیریت و مدیریت اجرایی دارای بالاترین درصد در درس تئوریهای مدیریت (نظریه های عمومی مدیریت) ارائه می گردد. بدیهی است مطالب زیر نظر و عقیده داوطلبان می باشد و سایت مدیر هیچگونه مسئولیت و قضاوتی در خصوص این نظرات ندارد.
Modir.ir با در نظرگرفتن نظرات زیر و مشورت با اساتید دانشگاه و در نظر گرفتن عرف سالهای گذشته، منابع پیشنهادی را در بخش منابع هر رشته اعلام می نماید.

 
87.78 درصد/ رتبه 5 مدیریت اجرایی
با تشکر از لطف شما و احترامی که برای نظر اینجانب قائل شدید. منابعی که در سایت وزین مدیر معرفی شده است تماما مورد تاییداینجانب بوده و تهیه و مطالعه آن ها را به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشدرشته مدیریت اجرایی توصیه می نمایم. در ضمن بر اساس حدیث شریف (( من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق )) بر خود لازم می دانم که از شما به خاطر تهیه (( تست های تالیفی کتب مرجع درسنظریه های عمومی مدیریت )) تشکر و قدردانی نمایم. استفاده از این تست ها تاثیر بسزایی در موفقیت اینجانب داشته و تهیه و استفاده از آن ها را به تمامی داوطلبان,اکیدا توصیه می نمایم. موفق و موید باشید
 
80 درصد / رتبه 1 کارآفرینی
مبانی سازمان و مدیریت (دکتر رضاییان) -مدیریت عمومی (دکتر الوانی) – مدیریت رفتار سازمانی (دکتر رضاییان) -منابع انسانی (دکتر سعادت)- مدیریت رفتار سازمانی (دکتر افجه)- تجزیه و تحلیل سیستم ها (دکتر رضاییان)
 
80 درصد – رتبه 21 مدیریت بازرگانی
برای درس تئوری های مدیریت کتابهای مدیریت عمومی استاد الوانی، مبانیسازمان و مدیریت رضاییان، رفتار سازمانی و منابع انسانی دکتر حسن زارعی متین، تجزیه و تحلیل رضاییان کفایت می کنه. نکته مهم اینه که درس ها رو باید عمیق و دقیق خوند

76 درصد / رتبه 132 کارآفرینی
با توجه به اینکه رشته ی من مدیریت نبوده و وقتی هم برای خواندن برای ارشد نداشتم من هیچ کدام از این منابع را مطالعه نکردم فقط فلش کارت های dlm تئوری را که خلاصه همین منابع معرفی شده در سایت شماست را مطالعه کردم 
 
74.67 درصد / رتبه 82 صنعتی
برای تئوری ها کتاب های مبانی رضائیان، مدیریت عمومی الوانی، رفتار رضائئیان، تئوری های رابینز، منابع انسانی سعادت، سوالات کنکور با پاسح تشریحی مهرداد پرچ و 2000  تست تئوری ها را مطالعه کردم.
 
74.44 درصد / رتبه 84 اجرایی
سلام من واسه نظریه های مدیریت فقط و فقط فلش کارتهای دی ال ام رو خوندم از مرداد ماه شروع کردم به خوندنش!فلش کارتها کتابهای که شما معرفی کردین رو در بر میگرفت بعلاوه تستهای چند سال گذشته اجرایی و مدیریت.
 
73.33 درصد / رتبه 146 اجرایی
در درس تئوری جزوه ماهان و بیشتر کتاب مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضائیان را مطالعه کردم.
 
71.11 درصد / رتبه 8 اجرایی
نظر من در مورد اولویت کتاب ها در درس تئوری مدیریت، اول جزوه مدیریت عمومی ماهانه که بهتره قبل ازمطالعه منابع اصلی فصل مربوط از این جزوه مطالعه بشه. چون خلاصه است طبیعتا یه سری سوال در ذهن ایجاد می کنه بعد مطالعه منابع اصلی را پیشنهاد می کنم، اولویت این منابع برای من به ترتیب:1-مبانی سازمان و مدیریت دکتر رضاییان، 2-رفتار سازمانی دکتر رضاییان، 3-تجزیه و تحلیل سیستم ها دکتر رضاییان، 4-مدیریت منایع انسانی سعادت، یه نگاه اجمالی هم به مدیریت عمومی دکتر الوانی انداخته بودم که البته بیشتر مطالبش با مبانی سازمان دکتر رضاییان هم پوشانی داشت

69.33 درصد/ رتبه 1 صنعتی
تئوری مدیریت بترتیب اولویت: مدیریت عمومی الوانی، مبانی سازمان و مدیریت رضائیان، تئوری سازمان رابینز، مدیریت رفتار سازمانی رضائیان، مدیریت منابع انسانی سعادت، تجزیه  و تحلیل سیستمها رضائیان، تست های طبقه بندی شده مهرداد پرچ و مرحوم داور ونوس.
 
69.33 درصد / رتبه 22 صنعتی
مدیریت عمومیمهدی الوانی+ضمایم کتاب، مبانی مدیریت رفتار سازمانی علی رضائیان، مبانی سازمان و مدیریت علی رضائیان، تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم علی رضائیان و مدیریت منابع انسانی اسفندیار سعادت
 
68.89 درصد/ رتبه 65 اجرایی
من به کلاس دکتر طبرسا در موسسه پارسه رفته بودم و جزوه ایشون اولین منبع من بود که خلاصه مطالب در اون بود. بعد هم کتاب آقای الوانی و البته مجموعه سوالات ونوس و پرچ فکر می کنم از همه بهتر بود.
 
64 درصد/ رتبه 14 صنعتی
سازمان رضاییان، سازمان رابینز، رفتار رضاییان، مدیریت عمومی الوانی، منابع انسانی سعادت +تمام تستهای سالهای گذشته + یک سری تست از کتاب تجزیه و تحلیل سیستم در کنکور های گذشته آمده که فقط انها لازم هستند و خود کتاب لازم نیست.
 
60 درصد / رتبه 14 بازرگانی
برای تئوری های مدیریت کتاب دکتر طبرسا انتشارات پارسه را مطالعه کرده ام   
 
56 درصد
بدلیل کمبود زمان و نا آشنایی با کتابهای مدیریت اصلا در درس تئوریهای مدیریت کتاب نخریدم وفقط از DLM استفاده کردم و با اینکه هیچ آشنایی با این درس نداشتم ولی بسیار راضی بودم.
 
48 درصد
برای تئوری مدیریت علاوه بر کتابهای پیشنهادی کتاب جامع مدیریت و مجموعه سوالات طبقه بندی شده کنکور کارشناسی ارشد تئوریهای مدیریت نوشته آقای پرچ را پیشنهاد می کنم


مطالب مشابه :


مقایسه جزوه

تئوری مدیریت به برترین جزوه تئوری مدیریت 2.بسته موسسه ماهان به نسبت بسته کاملی
آزمون آزمایش ماهان 3آبان

تئوری مدیریت به فروش جزوه کدینگ تئوری مدیریت دانشگاه آزاد آزمون آزمایش ماهان 3
سوالات آزمون آزمایشی ماهان

تئوری مدیریت به سوالات آزمون آزمایشی ماهان فروش جزوه کدینگ تئوری مدیریت دانشگاه آزاد
آخرین منابع پيشنهادي براي آمادگي آزمون مديريت اجرايي سال 1389

های موجود بوده است ؛ جزوه تئوری مدیریت موسسه ماهان به مدیریت موسسه ماهان
منابع آزمون کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

نظر من در مورد اولویت کتاب ها در درس تئوری مدیریت، اول جزوه مدیریت عمومی ماهان یا خلاصه
فهرست کامل منابع پیشنهادی آزمون کارشناسی ارشد مدیریت (کلیه گرایش ها)

7- جزوه تست های ناصر تئوری های مدیریت 23- کتاب تئوری های مدیریت انتشارات ماهان .
منابع دکترای مدیریت آزاد(اقتصاد)

کارشناسی ارشد مدیریت تئوری و مسائل اقتصاد نشر نی. 6. جزوه
بودجه بندی و سرفصلهای سوالات کارشناسی ارشد رشته مديريت

7- جزوه تست های ناصر تئوری های مدیریت 23- کتاب تئوری های مدیریت انتشارات ماهان
نظرات درصدهای برتر کنکور کارشناسی ارشد درس تئوریهای مدیریت درباره منابع

در درس تئوری جزوه ماهان و بیشتر اول جزوه مدیریت عمومی تئوری مدیریت
برچسب :