استخدام دو هزار نفر دیگر در ادارات اردبیل/ جذب سه هزار نفر تا پایان سال

استخدام دو هزار نفر دیگر در ادارات اردبیل/ جذب سه هزار نفر تا پایان سالاستاندار اردبیل با اشاره به خالی بودن چارت سازمانی ادارات استان، از استخدام دو هزار نفر دیگر در نهادها و دستگاه های دولتی و نیز شهرداری های استان اردبیل تا پایان سال جاری خبر داد.اکبر نیکزاد در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه مصمم هستیم امسال سه هزار نفر را در ادارات استان جذب و بکار بگیریم، افزود: از این تعداد مجوز استخدام هزار نفر در ادارات دولتی استان صادر شده و با انتشار آگهی و ثبت نام متقاضیان، استخدام این نفرات هم اکنون در مرحله برگزاری آزمون قرار دارد.


وی تصریح کرد: این آزمون نیز قرار بود در 10 خردادماه جاری برگزار شود که به دلیل همزمانی با آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی به روز هفدهم خردادماه موکول شد.


استاندار اردبیل با بیان اینکه آزمون استخدامی اردبیل توسط سازمان سنجش کشور برگزار می شود، ادامه داد: افرادی که در این آزمون نمره علمی بالا را کسب کنند معرفی و پس از طی مراحل گزینش در ادارات مشخص شده استخدام خواهند شد.


وی با اشاره به تلاش برای اخذ مجوز برای استخدام هزار نفر دیگر در ادارات استان اردبیل متذکر شد: با توجه به نیار دستگاه های دولتی هم اکنون کسب مجوز لازم برای استخدام این تعداد در دست اقدام بوده و بزودی مجوز آن اخذ خواهد شد.


نیکزاد بیان داشت: به محض اخذ مجوز، آگهی آن منتشر و آزمون استخدام نیز برگزار خواهد شد تا علاوه بر هزار نفر اول، این تعداد نیز در ادارات استان بکار گرفته شوند.


استاندار اردبیل یادآور شد: علاوه بر این با توجه به ارتقا رتبه شهرداری اردبیل از 10 به 11 و افزایش چارت تشکیلاتی آن، هم اکنون شهرداری اردبیل و سایر شهرداریهای استان با چارت خالی مواجه بوده و نیازمند استخدام نیروهای جدیدی هستند که نیازهای دقیق این نهادها نیز در حال احصاء است.


وی با بیان اینکه امسال علاوه بر آزمون استخدامی هزار نفر که در حال طی مراحل نهایی است، هزار نفر دیگر در ادارات و حدودا هزار نفر نیز در شهرداری ها جذب خواهند شد، ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری سه هزار نفر از جوانان فارغ التحصیل استان در دستگاه ها و شهرداری ها استخدام شوند.


نیکزاد عنوان کرد: در بحث اشتغال، علاوه بر ادارات دولتی، بکارگیری و استخدام نیروهای انسانی در واحدهای تولیدی و کارخانه های در دست اقدام نیز پیگیری می شود که با اتمام این طرح ها شاهد توسعه اشتغال و کاهش بیکاری در منطقه خواهیم بود.


مطالب مشابه :


نتایج آگهی استخدام ادارات استان اردبیل

همه چیز - نتایج آگهی استخدام ادارات استان اردبیل - ورزشی لینکستان http://link1.blogfa.com ili ]dc
آگهی استخدام شرکت صنعتی پیستون یدک آرتا / اردبیل

آگهی استخدام - آگهی استخدام شرکت صنعتی پیستون یدک آرتا / اردبیل -
استخدام دو هزار نفر دیگر در ادارات اردبیل/ جذب سه هزار نفر تا پایان سال

آگهی استخدام - استخدام دو هزار نفر دیگر در ادارات اردبیل/ جذب سه هزار نفر تا پایان سال -
آگهی استخدام مهندس بازرسی جوش در اردبیل

آگهی استخدام مهندس،برای بازرسی جوش در استان اردبیل دعوت به همکاری میشود.
اگهی استخدام بهورز علوم پزشکی اردبیل

کافی نت تاپ اردبیل - اگهی استخدام بهورز علوم پزشکی اردبیل - کافی نت تاپ اردبیل کافی نت اردبیل
آگهی استخدام در اردبیل و تهران در 7 ردیف شغلی

استخدام در تبریز کاریابی و بازار کار آگهي استخدام اردبیل; آگهی استخدام مدرس در
آگهی های استخدامی امروز کشور - 9 تیر ماه 1393

آگهی استخدام - آگهی های استخدامی امروز کشور از استخدام استانداری اردبیل چه خبر؟!
آگهی استخدام مهندس بازرسی در اردبیل 92

برچسب‌ها: استخدام مهندس بازرس در اردبیل, استخدام در اردبیل, آگهی استخدام اردبیل.
برچسب :