پیدا کردن رمز گمشده مموری کارت گوشی بدون حذف اطلاعات

این مطلب کامل ترین مطلب در اینترنت است و هیچ جای دیگه به این صورت کامل پیدا نمی کنید.

توجه: این مطالب رو من فقط در مورد گوشی های نوکیا تست کردم و در مورد دیگر گوشی ها نمی دونم اگر کسی در مورد دیگر گوشی ها تست کرد خبرش رو بهم بده.

بحث رمز گمشده 3 حالت داره:

1- اگر رمز خود گوشیتون رو گم کرده باشید که راحت می شه پیدا کرد یه سرچ بزنید تو گوگل راحش رو پیدا می کنید که خودتون چطور بدونه حذف اطلاعات رمز گوشیتون رو پیدا کنید البته مواظب مطالب بی ربط و الکی باشید و یا اینکه ببرید تعمیرات موبایل تا براتون بدونه حذف اطلاعات باز کنند.

2- اگر با گوشیتون رمز دادید به مموری کارت روی گوشیتون و از رمتون رو این گوشی استفاده می کنید ولی رمزش یادتون نیست: اولش اخطار بدم که تو چنین مواقعی به هیچ وجه گوشیتون رو ریستارت یا فلش نکنید چون اگر این کار رو بکنید باید برید مورد 3 این مطلب رو انجام بدید.

چطور بایستی چنین رمزی رو پیدا کرد: (من عینا مطلب کامل در مورد آیتم 2 رو براتون از سایتwww.mobileha.comقرار می دم):

حتما می دانید که گوشی های نوکیا دارای امکانی هستند که شما توسط آن می توانید بر روی ram  یا همان مموری کارت گوشی خود پسورد یا کلمه عبور بگذارید . بعد از این کار یعنی گذاشتن پسورد روی مموری شما تنها قادر به استفاده از ram  خود در گوشی خود هستید . یعنی حتی اگر مموری کارت خود را درون یک رم ریدر ( ram reader ) قرار دهید رم گوشی شما توسط کامپیوتر شناسایی نمی شود  و حتی اگر رم خود را درون گوشی دیگری بگذارید آن گوشی هم رم شما را شناسایی نمی کند . و اما .. و اما این مموری ای که برای آن پسورد قرار داده اید تا موقعی بر روی گوشی شما هم کار می کند که شما گوشی خود را مستر ریست یا فرمت نکرده اید . یعنی اگر گوشی خود را توسط کد #7370#* فرمت کنید مموری شما حتی در گوشی شما هم دیگر قابل خواندن نیست چون وقتی شما بر روی مموری کارت خود رمز می گذارید گوشی شما فایلی را در درایو داخلی گوشی ( phone memory )می سازد که مموری کارت شما توسط آن فایل خوانده می شود که بعد از فرمت این فایل هم از  بین می رود  .

پس اگر پسورد مموری کارت خود را گم کرده اید دست نگه دارید .. نه لازم است که گوشی خود را فرمت کنید و نه لازم است به تعمیراتی های موبایل برای باز کردن قفل مموری کارت آن هم با هزینه حد اقل 6000 تا 7000 تومان مراجعه کنید . سایت موبایل ها دات کام امروز نرم افزاری را برای گوشی های سری 60 نوکیا معرفی می کند که شما توسط این نرم افزار در صورتی که بر روی مموری کارت خود رمز گذاشته اید و آن را فراموش کرده باشید این رمز را پیدا کرده و به شما نشان می دهد . شاید باور نکنید اما حجم این نرم افزار تنها 4 کیلوبایت است !!! حتما برای شما هم این سوال پیش می آید که واقعا این گونه نرم افزار ها چگونه کار می کنند‌؟؟؟ در اصل کار این نرم افزار بسیار ساده است . این نرم افزار فایلی که گوشی شما در هنگام گذاشتن پسورد روی مموری کارت در حافظه داخلی گوشی ( phone memory )  می سازد را شناسایی کرده و کد های داخل آن را به کاراکتر تبدیل می کند . پس بدون این نرم افزار اگر شما آن فایل را هم پیدا کنید پس از باز کردن آن با نوشته هایی نا مفهوم روبرو می شوید که در هیچ جای آن نمی توانید رمز مموری کارت خود را ببینید اما این نرم افزار فایل ذخیره شده در phone memory  گوشی شما را باز کرده و کدهای داخل آن را به کاراکتر تبدیل می کند و رمز مموری کارت شما را دو دستی به شما تقدیم می کند . پس این نرم افزار در صورتی کار می کند که شما پس از گم کردن پسورد مموری کارت  – گوشی خود را توسط کد #7370#* فرمت نکرده باشید . این نرم افزار بر روی گوشی 6681 نوکیا که دارای سیستم عامل سری 60 است تست شد . ما رمز مموری کارت را 12345 قرار داده بودیم که همان طور که در عکس می بینید این نرم افزار رمز مموری کارت را به طور کاملا درست پیدا کرد . دانلود کنید و لذت ببرید .

دانلود نرم افزار MMCPasswordFinder با حجم تنها 4 کیلوبایت

پسورد فایل فشرده : www.mobileha.com

 

 

اختصاصی این وبلاگ

3- اما اگر بر روی رم گوشیتون رمز گذاشته باشید و رمز رو فراموش کرده باشید و گوشیتون رو هم به تنظیمات کارخانه ریستارت کرده باشید باید چیکار کنید؟

اکثر سایتهای فارسی و انگلیسی رو سرچ کردم و نهایتا بگم که اگر چنین اتفاقی براتون افتاده باشه هیچ راه حلی ندارین که بدون حذف اطلاعات بتونید رمز رو پیدا کنید چون موقعه ای که رمتون رمز داره به هیچ نرم افزار و سخت افزاری اجازه نمی ده که به اطلاعات داخلش دسترسی پیدا کند. البته موقعه ای که تو گوگل سرچ می کنید کلی مطلب براتون می یاد ولی هیچ کدوم کاربرد نداره براتون و هیچ راه حلی نداره که بتونید بدونه حذف اطلاعات رمز رمتون رو پیدا کنید یا باید رمتون رو فرمت کنید که اطلاعاتتون حذف می شه و یا کار زیر رو انجام بدید:

راه حل: تنها راه حلتون اینکه که فکر کنید و رمزتون رو پیدا کنید و مطمئن باشین که اگه چند روز فکر کنید به رمزتون و همچنین رمزهای مختلف رو امتحان کنید قطعا پیدا می کنید و به جای اینکه تو اینترنت تو مطالب غیر کاربری که نحوه پیدا کردن رمز رو نشون می دن بگردین بهتره رمزهای مختلف رو امتحان کنید و این رو هم بگم اگر مداوم به رمزی فکر کنید ذهنتون به مرور رمز رو از حافظه بایگانی شدتون می یاره بیرون و شما بعد از چند روز فکر کردن به رمز پیداش می کنید که البته من هم خودم تونستم رمز 7 سال قبل مموریم رو که فراموش کرده بودم به یاد بیارم. البته بعد از یک هفته.

اما اگر بعد از چند روز نتونستین رمزش رو پیدا کنید و یا حالش رو نداشتین که بهش فکر کنید 2 تا راه دیگه می مونه یکی اینکه بتونید با یه نرم افزار ریکاوری اطلاعات حافظه گوشی رو ریکاوری کنید که تو حافظه گوشی فایل mmcstore رو پیدا کنید که داخل این فایل رمز مموریتون رو می نویسه، که این روش قابل اجرا نیست چون من کلی گشتم و کلی نرم افزار ریکاوری نصب کردم ولی هیچ کدوم نمی تونند زمانی که گوشیتون از طریق کابل به کامپیوتر وصله حافظه گوشی رو ریکاوری کنند.

و اما تنها راه حلی که براتون می مونه اینکه رمتون رو فرمت کنید و بعدش با رم ریدر، رم رو به کامپیوتر وصل کنید و با یه نرم افزار قدرتمند ریکاوری اطلاعاتش رو باز یابی کنید که من تست نکردم ولی البته صد در صد اطلاعات رو هیچ نرم افزاری نمی تونه برگردونه، اگه این روش آخری رو امتحان کردید به من هم خبرشو بدید.


مطالب مشابه :


دانلود نرم افزار بازیابی فایل/فلش/رم موبایل/هارد دیسک و...

مهندسان نرم افزار - دانلود نرم افزار بازیابی فایل/فلش/رم موبایل/هارد دیسک و... - سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی.
با رم و حافظه پاک شده چکار کنیم؟ بازیابی اطلاعات رم، گوشی و تبلت

17 دسامبر 2014 ... ایده ها - با رم و حافظه پاک شده چکار کنیم؟ بازیابی اطلاعات رم، گوشی و تبلت - ایده سازی و ایده پردازی ، تحلیلهای عمقی و فرایندی ، روانشناسی و جامعه
بازیابی اطلاعات حذف شده ی گوشی ( نرم افزار Flash Recovery)

دانلود نرم افزار و ترفند موبایل - بازیابی اطلاعات حذف شده ی گوشی ( نرم افزار Flash Recovery) - بهترین و ... Flash Recovery for MMC به شما کمک می کند تا آب رفته را به جوی بازگردانید و فایل های حذف شده، دوباره به ... حداقل 64 مگابایت رم موجود باشد.
پیدا کردن رمز گمشده مموری کارت گوشی بدون حذف اطلاعات

19 سپتامبر 2014 ... یعنی حتی اگر مموری کارت خود را درون یک رم ریدر ( ram reader ) قرار دهید ... یه نرم افزار ریکاوری اطلاعات حافظه گوشی رو ریکاوری کنید که تو حافظه
نرم افزار بازیابی اطلاعات و ترمیم فایلهای خراب

نرم افزار ریکاوری.بازیابی اطلاعات هارد دیسک.مموری.رم.گوشی.کارتهای حافظه. بازیابی ... رم فلش. تعمیر رم گوشی موبایل.پاکسازی و فرمت بدونه بازیابی اطلاعات.
ريكاوري بازيابي فوق تخصصي اطلاعات هارد ديسك فلش رم

بازيابي ريكاوري نمايد در ضمن اگر بعد از ريكاوري بازيابي اطلاعات از ذخيره سازهاي ... رم دوربين رم موبايل گوشي تلفن همراه فلش ديسك كول ديسك يو اس بي همراه حافظه
راهی آسان برای تعمیر فلش مموری های سوخت

حتما برای شما اتفاق افتاده که دسترسی شما به فلش مموری یا مموری موبایل ویا یک هارد ... JetFlash Online Recovery نرم افزاری است که بیش از ۹۰٪ مشکل فلش شما را حل
بازیابی عکس های فرمت شده و یا پاک شده از روی کارت حافظه

خیلی اوقات برای دوستان اتفاق افتاده است عکس هایی را با دوربین دیجیتال و یا دوربین موبایل خود گرفته اند و این عکس ها در کارت حافظه ( Memory card ) ذخیره کرده
حل مشکل ریست شدن گوشی - restart و فریز شدن

8 آوريل 2012 ... این مشکل اگر از ویروس یا برنامه خاصی نباشه از رم گوشی تون هست. ... اگر هم ریکاوری از رام خود نگرفته اید میبایست یا یکبار گوشی خود را فلش
بازيابي پسورد مموري كارت در خود موبايل

بازيابي پسورد مموري كارت در خود موبايل براى بازيابي پسورد مموري كارت قبلا دو راه حل وجود داشت . . . 1. استفاده از برنامه MMCPWD كه (( در اكثر مواقع اين روش جواب
برچسب :