گزارش تصويري از كنسرت احسان خواجه اميري در اصفهان-17 دي 92


گزارش تصويري از كنسرت احسان خواجه اميري در اصفهان-17 دي 92
گزارش متنی و تصويري از كنسرت احسان خواجه اميري در اصفهان-17 دي 92
"احسان خواجه امیری" شامگاه 17 دی ماه پس از دیدن نصف جهان سفید پوش، از زمزمه‌ی اصفهانی‌ها از جدیدترین ترانه‌ اش "آوای باران" غافلگیر شد.

مردم با خواندن "هر چه آرزوی خوبه مال تو" سرمای شهر برفی اصفهان را گرم کردند و در ادامه صدای "خواجه امیری" که همنوا با تماشاچیان می‌گفت "هر چی خاطره‌های بده مال من" هوای این شب را داغ کرد.
قطعه "آوای باران" با صدای احسان خواجه امیری" در اصفهان رونمایی شد در شرایطی که فرزند "ایرج" تصور نمی‌کرد مردم اصفهان یک صدا قطعه‌ به این تازگی را از حفظ برایش زمزمه کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، احسان خواجه ‌امیری شامگاه 17دی‌ماه در سالن کوثر اصفهان به روی سن رفت. سالنی مملو از جمعیت که ساعاتی قبل از آغاز برنامه پر شده بود.

گروه موسیقی احسان خواجه امیری پس از قرار گرفتن پشت سازهای خود اولین قطعه اجرایی شب گذشته را بدون هیچ مقدمه‌ای نواختند؛ "احساس آرامش" نام اولین قطعه‌ای بود که خواجه امیری آن را انتخاب کرد و پس از لحظاتی در حالی که کتی سفید بر تن داشت به روی سن آمد و به اجرای آهنگ پرداخت.

پس از اجرای قطعه اول، احسان خواجه امیری خطاب به مردم اصفهان از اینکه در پایتخت هنر ایران اجرا دارد ابراز خوشحالی کرد و گفت چندین سال بود "آرزوی آمدن به اصفهان را داشتم، اما این امکان برایم فراهم نشد پس اگر امروز ذوق زده می‌شوم دلیلش دوری بیش از حد از دیار نصف جهان بوده است."

فرزند "ایرج" با قطعه "پس باید تحملم کنی" اجرای خود را ادامه داد و سپس از بزرگان موسیقی ایران و اصفهان یاد کرد و گفت "این شهر استادان نابی همچون جلیل شهناز، حسن کسائی و استاد تاج اصفهانی را به موسیقی کشور هدیه کرده است و به همین دلیل است که افتخار می‌کنم زاده پدری اصفهانی هستم."

خواجه امیری برای اجرای سوم خود قطعه "به دادم برس" و برای اجرای چهارم قطعه " این حقم نیست" را انتخاب کرد.

او در ادامه برای اولین بار از قطعه"آوای باران" در اصفهان رونمایی کرد تا هم خود و هم مردم اصفهان را شوکه کند، چراکه احسان خواجه امیری فکرش را نمی‌کرد سالن یک صدا قطعه‌ به این تازگی را از حفظ برایش زمزمه کنند و این زمزمه‌ها موجب تعجب و غافلگیری او شد.

"دریا" نام ششمین قطعه‌ای بود که احسان خواجه امیری برای اجرای خود در اصفهان انتخاب کرد، نام قطعه هفتم "برام هیچ حسی شبیه تو نیست" بود که در اجرای این قطعه احسان خواجه امیری چندین بار مجبور به سکوت شد تا طنین زیبای سالن که یک صدا قطعه را هم نوایی می‌کردند راحت تر به گوش برسد و حتی در طول آهنگ صدای خواننده چندین بار در میان صدای جمعیت گم شد.

خواجه امیری در اجرای هشتم خود"دارم میام پیشت" را تقدیم حضار در سالن کرد، اما قطعه نهم با سوپرایزی برای احسان خواجه امیری همراه بود. این قطعه "غریبانه" نام داشت که مردم اصفهان هرچه آرزوی خوب داشتند را تقدیم به او کردند و یکصدا خواندند "هرچه آرزوی خوبه مال تو" تا احسان خواجه امیری باز هم شوکه شود.

در اجرای قطعه دهم خواجه امیری از حضار خواست تا آهنگ پر طرفدارشان را معرفی کنند تا او آن را اجرا کند حضار نیز قطعه لحظه‌ها را به خواجه امیری پیشنهاد دادند و گروه موسیقی و خواننده بلافاصله آن را اجرا کردند پس از آن قطعه "نمی‌دونی" به عنوان یازدهمین قطعه اجرا شد.

این بار نوبت به گروه موسیقی رسید تا هر کدام به صورت تک نوازی بر روی سن هنرنمایی کنند ابتدا. هومن غفاری پشت درامز با نت‌ها بازی کرد، سپس محمد کاظمی انشگتانش را هنرمندانه بر روی کیبورد گذاشت و قطعات تک‌نوازی زیبایی را خلق کرد، پس از آن مهرداد هزارخوانی با گیتار بیسش فضایی شاد را برای سالن به ارمغان آورد، سیامگ کریمپور به نواختن ترومبون پرداخت و قدرت بازدم خود را به رخ کشاند، علی ضرابی و کامیار ماندگاریان به نواختن همزمان ترومپت از سازهای بادی پرداختند و در آخر نیز هومن نامداری با ساکسیفون به همراه امید حجت گیتار الکتریک، احسان نی‌زن ویلن و سیامک پناهی پرکاشن به صورت همنوازی قطعه‌ای بسیار زیبا از آهنگ‌های ترکی را اجرا کردند.

"تموم قلب من نام قطعه‌دیگری بود که خواجه امیری آن را اجرا کرد، پس از آن احسان خواجه امیری که در اصفهان شهر خوانندگان با صلابت اجرا می‌کرد با آوازی که نقش پیش‌ درآمد برای آهنگ "من یه پرنده‌ام" شروع کرد، آهنگی که یاد پدرش را در سالن زنده کرد و تمام سالن نیز یکصدا احسان خواجه امیری را همراهی کردند و او را حتی در ثانیه‌ای از آهنگ تنها نگذاشتند. او گفت "در میان جمعی از مردم کشور که همه موسیقی می‌دانند و بدون شک در هر خانه‌ای یک ساز وجود دارد خواندن آواز و پیش‌درآمد کاری مشکل است که امیدوارم از پس آن برآمده باشم".

اما سلام آخر به عنوان قسمت پایانی اجرای خواجه امیری در شب اول بود کنسرتی که به قول خودش یکی از بهترین‌های این سال‌های او بوده و علت این انرژی این است که خواندن در شهر موسیقی، آرزوی هر خواننده‌ای است و هر خواننده‌ای سعی دارد در این شهر بهترین اجرایش را به نمایش بگذارد.

×× از حاشیه‌های کنسرت دیشب می‌توان "به حضور سیروس الوند کارگردان سینمای ایران" و "تاخیر 45 دقیقه‌ای برگزاری کنسرت به دلیل تاخیر پرواز خواجه امیری" اشاره کرد.

.:: گزارش تصویری ایسنا

عكس1
عكس2
عكس3
عكس4
عكس5
عكس6
عكس7
عكس8
عكس9
عكس10
عكس11
عكس12
عكس13
عكس14
عكس15
عكس16
عكس17
عكس18
عكس19
عكس20


.:: گزارش تصویری فارس نیوز
عكس1
عكس2
عكس3
عكس4
عكس5
عكس6
عكس7
عكس8
عكس9
عكس10
عكس11
عكس12
عكس13
عكس14
عكس15
عكس16
عكس17
عكس18.:: گزارش تصویری موسیقی پارس

عکس 1
عکس 2
عکس 3
عکس 4
عکس 5
عکس 6
عکس 7
عکس 8
عکس 9
عکس 10


.:: گزارش تصویری ايرنا
عكس1
عكس2
عكس3
عكس4
عكس5
عكس6
عكس7
عكس8
عكس9
عكس10
عكس11
عكس12
عكس13
عكس14
عكس15
عكس16
عكس17
عكس18
عكس19
عكس20
عكس21
عكس22


مطالب مشابه :


عكسهای جديد محسن يگانه در كنسرت برگزار شده كيش

عكسهای جديد محسن يگانه در كنسرت برگزار شده
اولین اجرای محسن یگانه پس از تحویل سال 92

پس از تحویل سال 92. محسن يگانه, عكس نسرت محسن يگانه, گزارش تصويري كنسرت محس يگانه
عکس های کنسرت لاهیجان

محسن یگانه ستاره موسیقی پاپ دانلود كنسرت نرو محسن يگانه . دانلود موزیک زنگ محسن یگانه
اطلاع رسانی تاریخ و زمان کنسرتهای تابستانی تهران و شهرستانها

( 92 /10/20):: یک تب داغ كنسرت اما 15 و 16 تير نوبت گروه «رادها» است كه به سرپرستي مرتضي يگانه
نظر سنجی رالی ایرانی + عکس

نتیج نظرسنجی تا 92.4.24. محسن چاوشی 3.1% . يگانه در كنسرت خواجه
گزارش تصويري از كنسرت احسان خواجه اميري در اصفهان-17 دي 92

گزارش تصويري از كنسرت احسان خواجه اميري محسن يگانه . خواجه اميري در اصفهان-17 دي 92
برچسب :