افتتاح خط تولید انبوه موشک کروز دریایی قدیر

با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، خط تولید انبوه موشک کروز دریایی ضد ناو برد بلند در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع افتتاح و مقادیر متنابهی از آن به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحویل گردید.
به گزارش فارس به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع، خط تولید انبوه موشک کروز دریایی ضد ناو برد بلند در سازمان صنایع هوافضای وزارت دفاع با حضور سردار حسین دهقان و سردار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه افتتاح و مقادیر متنابهی از آن به نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تحویل شد.
سردار دهقان در جمع خبرنگاران طی سخنانی با گرامیداشت روز شهید اظهار داشت:پس از اتمام تحقیقات ،نمونه سازی ،انجام آزمایشات موفق پروازی و رونمایی از موشک کروز دریایی قدیر به مناسبت روز صنعت دفاعی سال جاری که با حضور ریاست محترم جمهور انجام شد ،امروز بحول و قوه الهی شاهد افتتاح همزمان خط تولید انبوه و تحویل دهی این موشک راهبردی و موثر در عرصه دفاع و رزم دریایی هستیم.
وزیر دفاع ،آماده سازی و واکنش سریع، ارتفاع پروازی پایین ،دقت بالای ناوبری ،اصابت دقیق به اهداف ، قدرت تخریب زیاد ، ضد جنگ الکترونیک بالا به واسطه مجهز بودن به رادارهای پیشرفته و قابلیت پرتاب از روی انواع شناور و بالگرد که بر افزایش برد آن نیز تأثیر بسزایی دارد را از ویژگی های این سامانه موشکی بر شمرد.
سردار دهقان با بیان اینکه امروز وزارت دفاع با تولید کاملاً بومی انواع موشک با کاربردهای متنوع در منطقه حرف اول را می زند تصریح کرد:دقت و سرعت عمل و کیفیت بالای این محصولات مهم توان رزم نیروهای مسلح در هوا،دریا و زمین به نحو چشمگیری افزایش داده است.
وزیر دفاع با اشاره به فرامین مقام معظم فرماندهی کل قوا و راهبرد دولت یازدهم در تقویت توان رزم نیروهای مسلح به ویژه در حوزه موشکی تأکید کرد:وزارت دفاع در دو ساله گذشته بر افزایش برد، افزایش تحرک و تاکتیکی شدن موشک ها تمرکز داشته به طوری که در تصاویر مستند پرتاب و اصابت به هدف این موشک مشاهده می کنید ، موشک قدیر از فاصله 300 کیلومتری از ساحل موفق شده تا هدف دریایی خود را به دقت شناسایی و مورد اصابت قرار داده و آن را به طورکامل منهدم کند.
سردار دهقان با قدردانی از تلاش دانشمندان ،نخبگان و متخصصان سازمان صنایع هوافضای زارت دفاع  و دیگر سازمان های این وزارتخانه که در طراحی ،ساخت و تولید انبوه این موشک مشارکت داشته اند اعلام کرد:موشک های جدید ساخت وزارت دفاع با قابلیت های بسیار پیشرفته تر انشاءالله در سال آینده تحویل نیروهای مسلح خواهد شد.
به نقل از تابناک


مطالب مشابه :


حافظه و فراموشی؛ از منظر روایات

این عوامل به طور خلاصه در روایات ذکر شده (به خصوص به حالت انگشت پیچ و در حالت ناشتا)؛ کندر
رطب(خرما)...

در روایات اسلامی آمده است که رطب تازه شفاي درد است خوردن رطب به همراه آب » کندر در روایات
خواص دارویی و درمانی کندر تلخ

خواص دارویی و درمانی کندر در روایات از معصومین علیهم افضل الصلاة و السلام آمده است كه
حافظه و فراموشی؛ از منظر روایات

حافظه و فراموشی؛ از منظر روایات. ؛ عسل(به خصوص به حالت انگشت پیچ و در حالت ناشتا)؛ کندر
افتتاح خط تولید انبوه موشک کروز دریایی قدیر

سردار دهقان در جمع خبرنگاران طی سخنانی با گرامیداشت روز شهید اظهار داشت:پس از اتمام تحقیقات
خواص کندر خوراکی

کندر خوراکی در حقیقت مصرف کندر خوراکی در بانوان باردار طبق احادیث و روایات مختلفی
بچه باهوش می خوای بیا تو

در روایات بسیاری در کتب معتبر دینی از جمله در حدیث دیگری در خصوص تاثیر کندر بر جنین
برچسب :