آموزش دریافت بخشنامه های ممنوع المعامله و ... از سایت سازمان ثبت

آموزش دریافت بخشنامه های ممنوع المعامله و ... از سایت سازمان ثبت

یکی از اقدامات خوب سازمان ثبت گسترش خدمات الکترونیک می باشد که از جمله می توان به دریافت الکترونیک بخشنامه های ممنوع المعامله و ... از سایت این سازمان اشاره نمود که واقعاً‌ در وقت و هزینه خود سازمان و دفاتر اسناد رسمی صرفه جویی فراوانی می شود.

ظاهراً بعضی از همکاران در ورود به این بخش با مشکل مواجه هستند. امیدوارم با توضیحاتی که در ادامه مطلب خواهم داد این مشکل برطرف شود و همکاران به راحتی وارد پروفایل خود شده و این بخشنامه ها را دانلود نموده و استفاده نمایند.

برای دریافت این بخشنامه های بایستی وارد سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی www.ssaa.ir شده و در قسمت پایین سمت چپ صفحه سایت نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید. البته این نام کاربری و کلمه عبور برای کسانی که فرم الکترونیکی ثبت اطلاعات دفاتر اسناد رسمی را تکمیل نموده باشند صادر شده که می توانید با شماره 66702268-021 تماس بگیرید و نام کاربری و کلمه عبور خود را دریافت نمایید.

بعد از وارد نمودن نام کاربری و کلمه عبور خود در سایت روی login کلیک نموده تا وارد مرحله بعد شوید در این مرحله در بالای سایت نوار مشکی رنگی وجود دارد که انتهای سمت چپ آن اگر نام کاربری و کلمه عبور خود را درست وارد نموده باشید نام سردفتر را در کنار کلمه خروج می توانید مشاهده نمایید . حالا روی نام سردفتر کلیک نموده تا وارد پروفایل شخصی خود شوید.

در این قسمت می توانید روی آرشیو پیام ها کلیک نموده تا کلیه بخشنامه ها قابل مشاهده و دانلود باشد. حالا روی عنوان هر بخشنامه ای که می خواهید دریافت نمایید کلیک نمایید . در صفحه بعد روی نشان کاغذ کلیپس دار کلیک نموده تا بخشنامه مربوطه دانلود شود. ضمناً فرمت تمامی بخشنامه pdf  می باشد که برای مشاهده آنها بایستی از نرم افزار Adobe reader  استفاده نمایید. البته می توانید از نرم افزارهای دیگری از قبیل Foxit reader نیز استفاده نمایید.

 


مطالب مشابه :


دانلود مجموعه قوانین ثبتی

مجموعه بخشنامه های ثبتی مجموعه قوانین ثبتی دانلود مجموعه قوانین
جزوات ثبتی برای دانلود...اهدایی مدیروبلاگ

قوانین-مقررات وبخشنامه های ثبتی - جزوات ثبتی برای دانلود مجموعه بخشنامه های ثبتی. rss .
مجموعه کامل بخشنامه های ثبتی تا سال 1391

مجموعه کامل بخشنامه های مجموعه کامل بخشنامه های ثبتی سازمان دانلود سوالات
نقدی بر ردیف 163 مجموعه بخشنامه های ثبتی

اما با تصویب ردیف 163 مجموعه بخشنامه های ثبتی دفاتر در زمان تنظیم اسنادی که سیستان دانلود.
آموزش دریافت بخشنامه های ممنوع المعامله و ... از سایت سازمان ثبت

مجموعه بخشنامه های ثبتی مجموعه قوانین کلیپس دار کلیک نموده تا بخشنامه مربوطه دانلود
برچسب :