آموزش فال تاروت

ابتدا تا عمليات مخلوط كردن (بر خوردن) كارتها  انجام شود و كارتها نمايان شوند نيت کنيد و نيتتان را کاملا واضح و روشن روي کاغذ بنويسيد (اين کار براي اين است که تمرکز بيشتري روي نيت داشته باشيد )

روش نیت کردن

سوالات غلط :
من در کار ..... موفق می شوم یا نه ؟
من با .... ازدواج می کنم یا نه ؟
سوال صحیح :
آیا من در کار .... موفق می شوم ؟
سوال صحیح : آیا من با .... ازدواج می کنم ؟


//www.bargozideha.com/static/portal/92/926234-182680.gif

روش مخلوط كردن:

کارتها را در دست راست گرفته و با دست چپ به مخلوط کردن کارتها مشغول شويد . استفاده از دست چپ يا همان دستي که با ضمير ناخود آگاهتان در ارتباط است باعث مي شود تا شما به نتايج مطلوبي در پاسخ نيت دست پيدا کنيد . کساني که چپ دست هستند بايد از دست راستشان براي مخلوط کردن کارتها استفاده کنند . اگر براي شخص ديگري فال مي گيريد بايد قبل از مخلوط کردن کارتها ابتدا دسته کارتها را به صورتي که روي آنها به شما نباشد در دست بگيريد و مقداري از کارتهاي زير را روي زمين بگذاريد ( يعني مقداري از کارتها را جدا کنيد ) در کنار کارتهاي جدا شده دوباره بخشي از کارتهايي را که در دست داريد روي زمين بگذاريد اکنون شما روي زمين 2 سري کارت داريد که با کارتهاي باقيمانده در دستتان مي شود سه سري . کارتهاي باقيمانده در دستتان را هم در کنار آنها روي زمين بگذاريد .


بعد کارتهاي سري اول را روي سري دوم و سري اول و دوم را که حالا يک دسته شده اند روي سري سوم بگذاريد آنگاه به مخلوط کردن کارتها همانطور که در بالا توضيح داده شد با دست چپ بپردازيد .


//www.bargozideha.com/static/portal/92/926234-182680.gifروش پيشگويي با کارتهاي تاروت


روشهاي گوناگوني براي پيشگويي با کارتهاي تاروت در چيدمان و تفصير كارت هاي تاروت وجود دارد که در اين قسمت آموزش دو روش متداول كه در اكثر كشور ها استفاده مي شودبراي شما آمورده شده است.

ابتدا نيت کنيد و نيتتان را کاملا واضح و روشن روي کاغذ بنويسيد (اين کار براي اين است که تمرکز بيشتري روي نيت داشته باشيد ) اگر براي شخص ديگري فال ميگيريد از او بخواهيد دست چپ خود و يا اگر چپ دست است دست راست خود را در حالي که کارتها در دست شماست روي کارتها بگذارد و نيت کند سپس به مخلوط کردن کارتها طبق روشي که در قسمت مخلوط کردن کارتها توضيح داده شد بپردازيد بعد از مخلوط کردن , کارتها را به صورت يکنواخت روي زمين پهن کرده و با دست چپ چهار کارت را با تمرکز و به صورت تصادفي برداريد اين کارتها پاسخ نيت شما هستند .

بر اساس روش اول >>
کارت اول : در مورد نيتتان توضيح مي دهد .
کارت دوم : جنبه احساسي نيت شما را مشخص مي کند .
کارت سوم : نشان مي دهد که در رابطه با اين نيت شما چه افکاري داريد .
کارت چهارم : نتيجه يا همان پاسخ نيت شما .

+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+

بر اساس روش دوم >>( در اين روش به جاي 4 كارت ، 6 كارت انتخاب مي شود و تفصير هر كدام به شرح زير مي باشد)
کارت اول و دوم : بيانگر گذشته شما مي باشند .
کارت سوم و چهارم : موقعيت فعليتان را مشخص مي کنند .
کارت پنجم : پاسخ نيت شماست .
کارت ششم : در مورد آينده نيت توضيح مي دهد .

يک توصيه :

بعد از چندين بار فال گرفتن کارتها و معاني برايتان ملموس شده و معاني آنها را درک مي کنيد پس اگر در بار اول و دوم احساس کرديد کارتها با نيت شما ربطي ندارند نا اميد نشويد تجربه و زمان اين مسئله را حل خواهد کرد .

//www.bargozideha.com/static/portal/91/912856-146632.gif


حالا ميتونيد بصورت آنلاين از لينك زير هم اقدام به گرفتن فال تاروت بكنيد:

فال تاروت آنلاين


مطالب مشابه :


فال تاروت 7 کارتی

فال تاروت ۷ کارتی. آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در
فال تاروت

VESTA♥ - فال تاروت - از زندگی فقط ای کاش هایش برایم مانده... ای کاش.
فال | فال روزانه | فال انلاین | فال حافظ | فال عشق | استخاره | فال قهوه | فال تاروت

فال تاروت انلاين. فال معرفي کارت هاي تاروت فال آشنايي بر زدن کارت ها فال تخمين زمان با فال تاروت. فال تاروت و انتخاب کارت ها · فال 5 کارتي تاروت · فال 3 کارتي
فال تاروت ۴ کارتی عاطفی

فال تاروت ۴ کارتی عاطفی. آسان ترین راه برای گرفتن فال تاروت به خصوص فال تاروت روزانه این است که یک کارت انتخاب کرده و به پیشنهادات آن توجه نمائید ولی در
آموزش فال تاروت

(فال و طالع بینی ) -falgir - آموزش فال تاروت - وبلاگی که انواع فال ها و طالع بینی ها در اون قرار دارن.
فال تاروت

lets talk - فال تاروت - هر چیزی که دوست داری. ... برای گرفتن فال تاروت ابتدا نیت کرده و سپس روی یکی از کارتها زیر کلیک کنید تا نتیجه معلوم شود. فال تاروت.
فال تاروت درباره پیشبینی اوضاع در دوره پنج ساله

فال تاروت درباره پیشبینی اوضاع در دوره پنج ساله - هرگونه نقل مطلب باید با ذکر این وبلاگ به عنوان مرجع ومنبع اصلی انجام شود والا مسئولیت شرعی دارد.
09390167018 فال تلفنی قهوه و فال تاروت

09106296187 فال قهوه تلفنی - 09390167018 فال تلفنی قهوه و فال تاروت - 09106296187 فال تلفنی قهوه آینده بینی.استاد کلیم هندی - 09106296187 فال قهوه
*** دريافت فال تاروت صغير ***

23 سپتامبر 2013 ... در اينجا يكي از روشهاي دريافت فال تاروت صغير است كه در اينجا برايتان ... در زير 10 کارت از 44 کارت تاروت را داريد که بصورت شانسي برایتان
برچسب :