اعلام دوره آموزشی مجازی حكومت مهدوی و وظایف منتظران

به استناد نامه شماره 32/75018/180 مورخ 18/4/92 مركز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت متبوع ، در راستای پیشبرد اهداف دوره های آموزشی كوتاه مدت با رویكرد تعالی معنوی ، دوره آموزشی " حكومت مهدوی و وظایف منتظران " با كد 92503071 به مدت 20 ساعت ( ویژگی دوره : عمومی ) با همكاری مركز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم برگزار می گردد . شایسته است دستور فرمایید با توجه به موارد زیر ، به نحو مقتضی نسبت به اطلاع رسانی به موقع به كلیه ی كاركنان اداری و آموزشی تحت پوشش اقدام نمایند :
1-   حسب مجوّز شماره 36479/91/200 معاونت محترم توسعه و منابع انسانی ریاست جمهوری و بخشنامه شماره 5370/1 مركز آموزش مدیریت دولتی ، متقاضیان جهت ثبت نام می توانند به پایگاه اطلاع رسانی مركز آموزش مجازی مهدویت به آدرس : www.mahdaviat.orgمراجعه نمایند .
2-   با توجه به هزینه ی اعلام شده توسط مركز تخصصی مهدویت ، شركت در این دوره خودانگیخته و داوطلبانه بوده و الزامی در شركت همكاران نمی باشد .
3-     افرادی كه قبلاً این دوره را با موفقیت گذرانده اند مجاز به شركت مجدّد نیستند و گواهی نامه برایشان صادر نخواهد شد .
4-   محتوای دوره توسط مركز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم تهیه شده و از طریق سایت مذكور در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت .
 
توصیه ها :
الف ) ضروری است فراگیران هنگام ثبت نام ، نسبت به درج صحیح مشخصات خود ، دقت لازم را به عمل آورند .
ب ) از به كارگیری نام مستعار در فرآیند ثبت نام و یا استفاده از ایمیل دیگران پرهیز گردد . بدیهی است مسئولیت تبعات منفی ناشی از عدم رعایت موارد ذكر شده به عهده شخص فراگیر خواهد بود .
ج ) تأكید می گردد نسبت به فرصت زمانی دوره و مراحل اجرایی مطالعه ، توجه لازم صورت پذیرد .
5-   محتوای دوره ی مذكور با فرمت های مختلف ارائه گردیده و قابلیت دریافت ( دانلود ) را دارد . آزمون پایان دوره نیز به شیوه مجازی ( آزمون بر خط ) می باشد .
6-   مهلت برگزاری دوره تا 92/6/31 خواهد بود .
7-   فراگیران می توانند با مراجعه به سایت www.mahdaviat.orgپس از ثبت نام، مراحل شركت دردوره و آزمون را طی نمایند .
8-   برای فراگیرانی كه در آزمون پایانی حداقل 60% نمره را كسب نمایند ، برابر مقررات آموزشی گواهی نامه ضمن خدمت           صادر خواهد شد .
9-     مسئولیت عدم ثبت اطلاعات صحیح یا به موقع ، با شخص فراگیر است .
10- اطلاع رسانی و انعكاس خبری برگزاری دوره از طرق مختلف از جمله سایت اطلاع رسانی آن مدیریت / اداره به عمل آید .
11- با توجه به اینكه مسئولیت اجرا و پشتیبانی دوره بر عهده ی مركز تخصصی مهدویت می باشد فراگیران می توانند هرگونه سئوال مربوط به دوره و یا اشكالات مربوط به ثبت نام و شركت در آزمون پایانی را از طریق سایت www.mahdaviat.orgمطرح و پاسخ خود را دریافت نمایند . لذا از تماس با اداره كل متبوع در این خصوص خودداری شود .
 با توجه به اینكه پس از اجرای دوره ، لیست فراگیرانی كه دوره را با موفقیت طی كرده اند از طرف مركز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت متبوع به استان ها ارسال خواهد شد لذا صدور گواهی نامه ضمن خدمت فقط برای افرادی ممكن است كه تا 31/6/92 در دوره شركت نموده و مشخصات آن ها در لیست مذكور موجود باشد و این اداره كل مسئولیتی در قبال افراد خارج از لیست وزارت متبوع نخواهد داشت .


<-PostId->&color=E63917&font=9">


مطالب مشابه :


دوره ضمن خدمت مجازی فرهنگیان

هیجار - دوره ضمن خدمت مجازی فرهنگیان - » فقر ( بیست و چهارم اسفند ۱۳۹۲ ) » بازم پنج شنبه ها
آموزش مجازی معارف مهدويت

نمونه سوالات ضمن خدمت ، طرح درس و نمونه سوالات امتحانی
دوره ضمـــن خدمت

کلاس مجازی 2 - دوره ضمـــن خدمت - برگزاری دوره آموزشی غیرحضوری ضمن خدمت « بررسی اصول و
اعلام دوره آموزشی مجازی حكومت مهدوی و وظایف منتظران

ضمن خدمت فرهنگیان - اعلام دوره آموزشی مجازی حكومت مهدوی و وظایف منتظران - - ضمن خدمت فرهنگیان
منابع آزمون ضمن خدمت پدافند غیرعامل

آموزش مجازی " ذبیحی " - منابع آزمون ضمن خدمت پدافند غیرعامل - سازمان آ.پ.خراسان
کلاسهای مجازی ضمن خدمت

دانشجویان فرهنگیان گیلان - کلاسهای مجازی ضمن خدمت - - دانشجویان فرهنگیان گیلان
ثبت نام دو دوره ضمن خدمت مجازی

علوم اجتماعی دوره راهنمایی - ثبت نام دو دوره ضمن خدمت مجازی - وبلاگ آموزشی و درسی مرتبط با
برچسب :