منافع آیة الکرسی و ختم بسیار مجرب آن

رسول خدا (ص) فرمودند: « این آیه را در هیچ سرایی نخوانند مگر این که شیطان ۳ روز گرد آن سرا نگردد و هیچ جادویی چهل شبانه روز آنجا راه نیابد » و فرمودند: « یا علی این آیه را بیاموز و به فرزندانت و همسایگانت هم بیاموز که هیچ آیه ای از این بزرگوارتر فرود نیامد » هر کسی آیة الکرسی را بعد از هر نمازش بخواند او را چیزی از بهشت جز مرگ باز ندارد و جز صدیق و عابد بر آن مواظبت نکند و هر کس آنرا وقت خواب بخواند خدای تعالی او و خانه او و چند خانه همسایگان او را حفظ نماید و آنها در امان می باشند و هر کس زمانی که از خانه بیرون می رود آیة الکرسی بخواند خدای تعالی هفتاد هزار فرشته و ملک را اعزام می نماید تا برای او استغفار نمایند و او را دعا کنند تا به خانه برگردد و اگر کسی هنگام مراجعت به خانه آیة الکرسی بخواند خدای تعالی فقر را از او برمی دارد. همچنین خدای متعال هزار مکروه از کراهات دنیا و هزار مکروه از کراهات آخرت را از او بگرداند که کمترین کراهت دنیا فقر و کمترین کراهت آخرت عذاب قبر می باشد.

امام علی (ع) فرمودند: « کدام عاقل باشد که وقت خواب آیة الکرسی همراه با دو آیه آخر سوره بقره نخواند { امن الرسول } که آنها از گنج های عرش می باشند. »

امام صادق (ع) فرمودند: « چون خداوند امر کرد که این آیات به زمین آیند این آیات به عرش چسبیدند و گفتند: پروردگارا ما را به کجا فرود می آوری، به سوی خطا کاران و گناهکاران؟ پس خدای عزوجل به آنها وحی فرمود: فرود آیید، به عزت و جلالم شما را کسی از آل محمد (ص) بعد از نمازش نمی خواند مگر اینکه به او به چشم نهانم در هر روز هفتاد بار بنگرم، برای او در هر نظری هفتاد حاجت برآورم و او را با گناهی که دارد، بپذیرم و آنها سوره حمد و آیة الکرسی، آیات ( شهدالله ۱۹-۱۸ ) و ( قل اللهم ۲۹-۲۷ ) سوره مبارکه آل عمران می باشد. بی شک خواندن آیة الکرسی در موفقیت انسان، دفع خطرات، حوادث آسمانی و زمینی تاثیر بسزایی دارد و به علت آنکه در خود، اسم اعظم را نهفته است دارای خواص بسیاری است که از حد گفتن خارج است و دارای موکلین بسیار قدرتمند جهت دفع بلایا می باشد و هنگامی که نازل شدند هر بتی که در مشرق و مغرب بود بر رو افتاد و ابلیس ترسید و به قبیله اش گفت: امشب حادثه عظیمی رخ داده است که مردی را دید و به او گفت دیشب چه حادثه ای رخ داده وی گفت: رسول خدا (ص) به ما فرموده آیتی از گنج های عرش برای ما فرود آمده که آیة الکرسی نام دارد. »

یکی از خواص آیة الکرسی ایجاد مهر و محبت می باشد چنانچه به شربتی شیرین آن را بخوانید و آن شربت را به زن و شوهری که بینشان اختلاف است بدهید محبت آنان را به دل یکدیگر می اندازد و جهت عزت و مکرم بودن نزد بزرگان سه بار آیة الکرسی را بخوانید و به کف دستهای تان فوت کنید و به صورت بکشید، هر کس شما را ببیند از شما خوشش آید و محب شما شود. ضمنا یادتان نرود که پس از انجام ختم مزبور به دست های خود بدمید و به صورت خود بکشید که باعث نورانیت چهره شما می شود. شاید برخی را دیده باشید که بعد از تلاوت آن به اطراف خود می دمند و از این کارشان تعجب کرده باشید اما باید عرض کنم آنها با این کارشان ملائکی را احضار می کنند و انرژی خاصی ساطع می نمایند و طبق قوانین فیزیک انرژی هوشمند می باشد و این انرژی طبق هدف و نیت شما دست به کار می شود و عمل خود را انجام می دهد.

از این آیه بزرگ الهی می توانید جهت شفای بیماری، جهت آزادی زندانی، هلاکت دشمن، باز شدن شخص بسته و دیده نشدن توسط دشمن و موارد دیگر با رعایت تعداد گفته شده و خواندن آن طبق عددهای گفته شده در کتاب مزبور استفاده نمایید و از اسرار موجود در آن بهره مند شوید.

بهترین زمان برای ختم آیة الکرسی در ماه رمضان می باشد. زیرا این ختم احتیاج به ریاضت شرعی و گرفتن هفت روز روزه دارد که در این ماه شما همراه با روزه داری خود به راحتی می توانید این ختم عظیم را به جای آورید که شرح کامل آن در صفحه ۱۳۲ کتاب کلیات اسرار و رازهای موفقیت موجود می باشد.


مطالب مشابه :


آیت الکرسی !

گنجینه ها - آیت الکرسی ! - در قرآن کریم سوره ها و یا حتی آیاتی کوتاه وجود دارند که فقط یک بار
آیت الکرسی

تحقیق - آیت الکرسی - تحقیق علوم - تحقیق متن آیت الکرسی. بسم الله الرحمن الرحیم. الله لا اله إ
آیه الکرسی

دانلود - Download - آیه الکرسی - نرم افزار های به درد بخور از اینور و اونور
آیه الکرسی با ترجمه فارسی

وبلاگ ترجمه - آیه الکرسی با ترجمه فارسی - فراهم کردن متون ترجمه شده و آموزش زبان انگلیسی
منافع آیة الکرسی و ختم بسیار مجرب آن

خواص آیت الکرسی - منافع آیة الکرسی و ختم بسیار مجرب آن - آیت الکرسی
خواص آیت الکرسی

کربلا معلی - خواص آیت الکرسی - ان الحسین مصباح الهدی و سفینة النجات
آیة الکرسی

متن آیت‌الکرسی که آیه 255 سوره بقره است و همچنین آیات 256 و 257 سوره بقره که به خواندن آن‌ها نیز
آیه الکرسی

متن آیت‌الکرسی که آیه ۲۵۵ سوره بقره است و همچنین آیات ۲۵۶ و ۲۵۷ سوره بقره که به خواندن آن
برچسب :