دانلود نسخه رايگان نرم افزار حسابداري و مالی پارميس

مجموعه نرم افزاري پارميس در مدت زماني کمتر از ده سال از شروع فعاليت حرفه اي خود اکنون به ميزاني از بلوغ رسيده که رسالت خود مي داند، در جهت تامين نيازهاي آشکار و پنهان همه ي فعالان اقتصاد ايران نسبت به استفاده از فناوري روز هرچه در توان دارد انجام دهد.

صاحبان مشاغل کوچک و کم بازده به دليل توان مالي اندک و يا اکثرا از آنجايي که عادت به خريد نرم افزار ندارند و نرم افزار را کالايي قابل خريد و فروش نمي دانند، طبعا يا از نرم افزارهاي قفل شکسته استفاده مي کنند و يا به سمت ارزان ترين نرم افزارهاي موجود در بازار سوق داده مي شوند؛ نرم افزارهايي غير استاندارد و غير کارشناسي که بعضا به صورت انفرادي توليد و پشتيباني مي شوند و برخي حتي داراي تاييديه يا مجوز از هيچ نهادي نيستند، پس از مدتي عدم پاسخگويي اين دست از نرم افزارها سبب مي شود که نه تنها شخص در رسيدن به اهداف مالي خود پيشرفتي احساس نکند، بلکه رفته رفته حس مي کند که وقت و انرژي خود را بي جهت هزينه کرده است و نهايتا دوباره به حسابداري دفتري و سنتي باز ميگردد يا در بهترين حالت، بدون داشتن کوچکترين نظارتي عمليات مالي و حسابداري خود را به دست حسابداري مي سپارد که طبيعتا در کسب و کارهاي کوچک بازدهي خوبي نخواهد داشت.

از طرفي کساني که در وضعيت مشابهي قرار مي گيرند در اثر اخباري که از اطراف در مورد عدم کارآمدي نرم افزار هاي رايج بازار مي شنوند، دچار سردرگمي براي انتخاب يک نرم افزار مناسب مي شوند و در نهايت به اين نتيجه مي رسند که نرم افزارهاي مالي و حسابداري کلا براي کسب و کارهاي کوچک کارايي ندارند.

بر اساس اطلاعات بازارسنجي به دست آمده، وجود نرم افزارهاي متنوع ارزان قيمت و بي کيفيت در حوزه مالي نه تنها براي صاحبان مشاغل، که براي کل بازار نرم افزارهاي مالي کشور خطر محسوب مي گردد چرا که اعتماد مصرف کنندگان را نسبت به فعالان اين صنعت از بين مي برد.

در اين راستا تصميم پارميس از چندي پيش بر اين قرار گرفت که با هدف گرفتن امورات شخصي افراد و ساده ترين انواع کسب و کارهاي موجود در بازار ايران نرم افزاري رايگان طراحي شود تا صاحبان مشاغل کوچک و کم بازده و افراد نيز بدون هيچ هزينه مالي بتوانند به دنياي فناوري اطلاعات قدم گذاشته و با استفاده از رايانه امور مالي خود را مديريت کنند. بديهي است در صورت رشد و توسعه واحدهاي کوچک اقتصادي- که با استفاده از "برگ سبز پارميس" اين مهم دست يافتني تر خواهد بود- و پيشرفته تر شدن نيازهاي نرم افزاري ايشان، شرکت فناوري اطلاعات پارميس با در اختيار گذاشتن پيشرفته ترين نرم افزارهاي اين حوزه، که هم اکنون تعداد زيادي از فعالان اقتصادي مطرح کشور از استفاده کنندگان آن هستند؛ در کنار همراهان خود خواهد بود.

مجموعه نرم افزاري پارميس که در مدت کوتاه فعاليت خود رشد قابل توجه و پرشتابي را تجربه کرده است از اين طريق خدمتي نوين را به جامعه اقتصادي کشور ارائه خواهد کرد و اميدوار است بتواند از نابساماني موجود در بازار نرم افزارهاي ارزان قيمت و بي کيفيت بکاهد، تا دوباره اعتماد مشتريان را به اين بازار باز گرداند.

ما در پارميس اميدواريم با خدمات گوناگوني از اين دست بتوانيم فرهنگ خريد و استفاده از نرم افزارهاي معتبر و داراي پشتيباني را جايگزين عادت به استفاده از نرم افزارهاي قفل شکسته و ناشناخته کنيم.

پارميس که بر خلاف اکثر شرکت هاي فعال در حوزه نرم افزارهاي مالي اداري، بازار هدف خود را به شرکت ها و سازمان هاي متوسط و بزرگ اختصاص نداده و هميشه تلاش نموده تا بدون کاستن از کيفيت براي هر بخش از بازار متناسب همان نياز راه حل مناسبي ارائه دهد، وظيفه خود مي داند در آغاز سال 92 و قبل از رونمايي از نرم افزار قدرتمند "پارميس+" که آغازگر نسل جديد نرم افزار هاي پارميس خواهد بود، نسخه "برگ سبز پارميس" را به رايگان روانه بازار کند تا همگان بتوانند با هر توان مالي کسب و کار خود را مديريت کرده و يا دخل و خرج روزانه خود را با استفاده از راه کارهاي نوين فناوري اطلاعات بهتر مديريت کنند.

بديهي است که "برگ سبز پارميس" داراي قفل سخت افزاري نبوده و همان طور که طراحي شده براي هميشه رايگان خواهد بود و پشتيباني رايگان آن نيز فقط از طريق سايت و يا باشگاه مشتريان پارميس امکان پذير خواهد بود.

 

دانلود نرم افزار


مطالب مشابه :


دانلود 100 كتاب و جزوه حسابداری (تقديم به دانشجويان پيام نور)

132 rows · دانلود كتاب هاي حسابداري و دانلود كتاب فرايند بستن سال مالي در غالب …
دانلود كتاب حسابداري مديريت

هيئت تدوين استانداردهاي حسابداري مالي در امريكا(fasb) دانلود رايگان كتاب حسابداري
دانلود رایگان آموزش تصویری حسابداری

دانلود رایگان آموزش كتاب حسابداري; ترويج ، توسعه و آموزش در زمينه امور مالي
دانلود كتاب حسابداري مديريت

دانلود كتاب حسابداري مديريت. دانلود رايگان كتاب حسابداري
منابع جدید آزمون کارشناسی ارشد سال 91

حسابداري مالي: حسابرسي دانلود كنيد.اين كتاب با توجه كتاب حسابداري مالي يدالله
منابع جدید و کامل کنکور کارشناسی ارشد حسابداری برای سال 91

حسابداري مالي: از سايت سازمان حسابرسي دانلود كنيد.اين كتاب با توجه به اينكه تو
منابع كنكور كارشناسي ارشد حسابداری

پايگاه دانلود رايگان كتاب. كليه قوانين و مقررات مالي و كتاب حسابداري صنعتي1و2و3
دانلود نسخه رايگان نرم افزار حسابداري و مالی پارميس

دانلود نسخه رايگان نرم افزار حسابداري و حسابداري ارشد دانلود رایگان نمونه
دانلود نرم افزار هلو نگارش 6.2 کد 12‬ + کرک

دانلود نرم افزار هلو آموزش حسابداري; كتاب توسعه و آموزش در زمينه امور مالي
برچسب :