شرایط فروش محصولات ایران خودرو

با سلام و احترام به اطلاع مشتریان محترم میرساند جهت اطلاع از آخرین شرایط فروش به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو  یا سایت گروه صنعتی ایران خودرو با لینک های زیر مراجعه فرمائید.

سایت فروش اینترنتی ایران خودرو http://ikco.iranecar.com

سایت گروه صنعتی ایران خودرو http://www.ikco.com

 


مطالب مشابه :


توسعه روش های مختلف فروش محصولات ايران خودرو

وي در ادامه تصريح كرد: افزايش تقاضاي خودرو در بازار و كمبود عرضه ناشي از مشكلات حاكم بر توليد در طول دو سال گذشته باعث افزايش كنترل هاي هنگام ثبت نام مشتريان در وب سايت اينترنتي فروش شده كه عمليات ثبت نام مشتريان را زمانبر مي كند.
سايت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

مرجع خدمات اينترنتي كد ملي و كد پستي - سايت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو | دسترسي سريع و آسان به انواع خدمات الكترونيكي و اينترنتي كشور.
شرایط فروش محصولات ایران خودرو

فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو. نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش ایران خودرو 1510. بیگلری. جهت مشاهده شرایط خرید اینترنتی خودرو از طریق همین سایت. قسمت پیوندها - فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو. می توانید مراجعه نمایید.
فروش‌ اينترنتي خودرو آغاز شد

به گزارش خبرگزاري مهر، با حضور دو شرکت بزرگ خودروسازي کشور(ايران خودرو و سايپا) در پرتال جامع خودرو کشور و فروش محصولات از طريق اينترنت، اين امکان براي عموم مردم ميسر است تا در اسرع وقت بدون واسطه، با شرايط دلخواه و قيمت مورد اطمينان، ...
شرایط فروش محصولات ایران خودرو

با سلام و احترام به اطلاع مشتریان محترم میرساند جهت اطلاع از آخرین شرایط فروش به سایت فروش اینترنتی ایران خودرو یا سایت گروه صنعتی ایران خودرو با لینک های زیر مراجعه فرمائید. سایت فروش اینترنتی ایران خودرو http://ikco.iranecar.com.
استقبال از پیش فروش خودروهای ایران خودرو و سایپا چقدر بود؟

عبدالله بابایی مدیر بازاریابی و فروش ایران خودرو در گفت وگو با خبرآنلاین از استقبال خریداران می گوید و تاکید دارد که در ساعت اولیه باز شدن سایت فروش اینترنتی ایران خودرو در بعدازظهر روز گذشته 150 متقاضی وارد سایت شده اند و خودروی مورد نظر ...
برچسب :