فانی در مجلس

به گزارش روز پنج شنبه خبرنگار پارلمانی ایرنا،نمایندگان مجلس شورای اسلامی که در هفته آخر دی ماه در حوزه های انتخابیه خود به سر می بردند در نخستین هفته بهمن ماه در صحن علنی مجلس حضور می یابند تا وظایف قانونگذاری و نظارتی خود را از بهارستان پیگیری کنند.

بر اساس این گزارش،در هفته ای که پیش روست گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از وزارت امور اقتصادی و دارایی در مورد عملکرد شرکت کارگزاری سهام عدالت در صحن علنی قرائت می شود.

نمایندگان همچنین گزارش کمیسیون ویژه در مورد سیاست های اقتصاد مقاومتی و قوانین متناظر و پیشنهادهایی در خصوص نحوه اجرای آنها استماع می کنند.

ارائه گزارش کمیسیون اجتماعی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از برگزاری انتخابات هیأت مدیره اتاق تعاون مرکزی و همچنین گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد استنکاف وزیر آموزش و پرورش از اجرای قانون الحاق دوتبصره به ماده(17) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش هم در دستور کار صحن علنی در نخستین هفته کاری نمایندگان در بهمن ماه اعلام شده است.

نمایندگان همچنین رسیدگی به گزارش کمیسیون مشترک در مورد لایحه رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور را ادامه می دهند.

طرح دوفوریتی نحوه اجرای قسمتی از اصل یکصد و شصتم(160) قانون اساسی ،طرح الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت،طرح جامع حدنگار (کاداستر) و لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم واصلاحات بعدی آن هم در دستور کار نمایندگان در هفته پیش رو قرار دارد.

طرح اصلاح قانون تعاونی نمودن تولید و یکپارچه شدن اراضی در حوزه عمل شرکتهای تعاونی روستایی،حمایت از احداث، تجهیز، نوسازی و مدیریت مساجد کشور و پیگیری امور نمازخانه ها، طرح اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و طرح استفساریه قانون الحاق دو تبصره به ماده (17) قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش نیز در برنامه هفته آینده صحن علنی اعلام شده است.

طرح اصلاح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز،طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری ها و دهیاری های کشور، اجازه مشارکت جمهوری اسلامی ایران در افزایش سرمایه دور پنجم بانک توسعه اسلامی،طرح حمایت از صنعت برق کشور و طرح جامع جمعیت و تعالی خانواده ، طرح اصلاح بند (ج) ماده (178) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران هم از دیگر طرحها و لوایحی است که قرار است هفته پیش رو نمایندگان به بررسی آن بپردازند.

نمایندگان همچنین هفته اول بهمن ماه طرح اصلاح بند (ز) ماده (44) قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران و لایحه چگونگی تشکیل و نحوه رسیدگی هیاتهای انضباطی نیروهای مسلح را هم بررسی می کنند

این در حالی است که نمایندگان هفته آینده یک نفر از اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی با تأیید مجلس شورای اسلامی را به عنوان عضو در کارگروه تعیین مصادیق محتوای جرایم رایانه ای انتخاب خواهند کرد.


مطالب مشابه :


آشنایی با خانم دکتر زارع پور

های زنان در بیمارستانهای: طرف قرارداد با بیمه طرف قرارداد با بیمه نیروهای مسلح
بیمه تکمیل درمان

درمانی نیروهای مسلح طرف قرارداد از بیمارستانهای غیر طرف قرارداد
بیمـه درمـان تكمیلـی

این كارت در كلیه مراكز درمانی طرف قرارداد نیروهای مسلح بیمارستانهای غیر طرف
حذف دفترچه‌های خدمات درمانی از سال 93

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح از حذف دفترچه‌های خدمات درمانی با آغاز سال 93
بیمه کانون سردفتران و دفتریاران !

و مراکز طرف قرارداد مراجعه به بیمارستانهای حتی طرف نیروهای مسلح
موافقت با رتبه‌بندی معلمان/افزایش 14درصدی ضریب حقوقی سال ۱۳۹۴ شاغلین

کشوری و نیروهای مسلح و سایر صندوق بیمارستانهای طرف قرارداد بیمه
چرا حقوق و مزایای فرهنگیان با سایر کارمندان هم‌سطح نیست؟

هیئت علمی و نیروهای مسلح همگی بر اساس بیمارستانهای طرف درمانی قرارداد
فانی در مجلس

هیاتهای انضباطی نیروهای مسلح را طرف قرارداد قرارداد بیمه درمان
۳۰ هزار میلیارد بودجه آموزش‌وپرورش در سال ۹۴ و سرانجام کسری و افزایش حقوق

های اقتصادی و نیروهای مسلح و سایر بیمارستانهای طرف قرارداد بیمه
دریافت کارت بیمه حوادث دانشجویان پیام نور

به نمایندگی از طرف شرکت بیمه بیمارستانهای طرف قرارداد بیمه نیروهای مسلح;
برچسب :