چگونه محبت کنیم؟

http://rangname. b  l   o   g   .ir/1393/06/12/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%AD%D8%A8%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85

با سلام و احترام

یکی از کاربران گرامی سوالی کرده بودند در مورد نحوه محبت کردن همسر به شوهر جان و یا بر عکس اون. خب ما که سوادی نداریم اما هر چه به عقل ناقصمون میرسه و طبق نگاه یک مرد نکاتی رو عرض میکنم امید است مفید باشه:

خب زن چطور به همسرش محبت کنه:

1. یک واقعیتی رو من ابتدا به شما بگم که مردها کلهم اجمعین با زنان فرق اساسی دارند یعنی زن تشنه و بنده محبت هست و مرد هم بنده شهوت. با این اصل پیش میریم تا حقایق نهفته در مردان مشخص بشه.

2. اگر زن در منزل وظایف خودش رو به نحو احسن انجام بده و کوتاهی نکنه این خودش محبت به همسر هست حالا چه ربطی داره داره دیگه قبول کنید.اما متاسفانه خانم ها نگاه کلفتی دارند به این موضوع یعنی فک میکنند کار کردن تو خونه کلفتی هست.

زن باید به فکر صبحانه همسرجان باشه. به فکر ناهار و شام و تمیزی خونه باشه بخدا اینا قوام زندگی هستند و زن با انجام این کارها به خودش و فرزنداش و زندگیش ارزش قائل میشه .

3. علت عمده و مهم دوری عاطفی زن و شوهر یا طلاق عاطفی به این بر میگرده که زن اهل غرر زدن هست و با حرف خودش رو تخلیه میکنه اما بلد نیست و سیاست نداره چطور این کار رو انجام بده و همین باعث درگیری ها و دوری میشه که دیگه محبت کردن معنی پیدا نمیکنه.

باباجون خواهر شوهر یا مادر شوهر یا جاری و... یه حرفی زده چرا تا شوهر از سرکار میاد شروع میکنی سر این بیچاره خالی میکنی؟ خب معلومه این کار سردی ایجاد میکنه و شروع اختلافات و درگیری های بزرگ میشه.

چرا وقتی حال نداری و یا اعصاب معصاب نداری خصوصا در ایام خاص سر همسر بیچاره خالی میکنی؟ خودت رو عادت بده به صبر و گذشت و اون موقعه با قرآن و دعا و فیلم و... مشغول کن یا با نوشتن و... و فشار رو روی همسرجان بیچاره خالی نکن گناه دارند این جماعت مظلوم بخداااا

اگه این زنان نحوه شکایت و غرر زدن رو یاد بگیرن بخدا طلاق های عاطفی و محضری به حداقل میرسه.

4. باباجون وقتی میدونی شوهر جان یک روحیه خاص داره مثلا اهل بازار نیست یا اهل مهمونی نیست و موارد مشابه ولو درست نیست این روحیه اما چه میشه کرد دیگه عادت و روحیه اش شده نمیشه کاری کرد شما هم گیر نده. مگه همه مردها یه جور میشند آخه؟

نه چرا شوهر أقدس با خانومش بازار میره شوهر من نیاد؟ خب نیاد حالا چی میشه؟ نه برای خانم خیلی مهمه شوهرش بازار بیاد . باشه اما حالا همسر تو این روحیه رو نداره چه اشکالی داره ؟ اصل زندگیت مهمه یا بازار نیومدن؟ 

پس انقدر بخاطر یه روحیه همسر بحث نکنید و باهش کنار بیاید. 

5. بابا خونه خوشگل بگرد نه با شلوار کُردی بعد وقتی رفتی خیابون و خونه فامیل ساپورت و هزارجور آرایش بکنی. تو و زیبایت مال شوهرجانه نه ... زنی که خونه برای همسرش جذاب بگرده همسرجان بیرون کمتر نگاهش به ساپورت پوش ها می افته و وقتی هم افتاد میدونه تو خونه یکی خوشگلترش رو داره.(یاد یه جکی افتادم که متاسفانه کمی بی تربیتیه و نمیتونم بگم اما شما نشنیده بخندید جالبه) بهترین و جذاب ترین لباس ها رو برا خونه بخرید نه مهمونی. بهترین آرایش ها مال خونه باشه مخصوصا برا شب جمعه ها نه روز جمعه تو پارک ها. بعلههههه

6. از شوهرجانتون همیشه تعریف کنید بگید چقدر زرنگه ،چقدر به فکر زن و بچه هست ، اگر ویژگی خوبی داره حتما زیاد بهش بگید و ازش تعریف کنید، بهش بفهمونید مدیریت زندگی با اونه و مرد زندگی اون هست.یههیچ وجه تحقیرش نکنید که دست و پا شلفتی هستی یا با مرد های دیگه اصلا مقایسه اش نکنید اینا بنزین روی آتش برای زندگی هستند.گوش کنید به نصیحت های پدر پیرتون بابااااا.

نکته مهم: بزرگترین خطر زندگی وقتیه که زن در منزل مدیر باشه و حرف اول و آخر رو بزنه. این کار حتی باعث میشه شوهرجان فیلش یاد هندوستان کنه. از ما گفتن بود.

7. مهمترین و شیرینترین روش محبت که بحمدالله همه تون استاد هستید و ما باید درس پس بدیم بحث رابطه ج ن س ی هست که دوست ندارم عمومی مطرح کنم و اگه طالب بود در پستی جداگانه و رمز دار مطالبی رو می نگارم. بعلههههه چه کنیم که این حیا ما رو کشته.

موارد مهم دیگه هم بودند که دیگه حسش نیست و خسته شدم و تو نظرات سعی میکنم اشاره کنم.

خب دیدید که محبت کردن چقدر راحته؟ پس سخت نگیرید. آفرین.


مطالب مشابه :


کیک سالگرد ازدواج

کیک سالگرد ازدواج جایی برای آرامش (سوگند جون ) ایده های زیبا
فوت و فن های آشپزی

تاریخ ازدواج: ایده هایی ناب برای اولین سالگرد نکته های ناب خانه
مادر

در یکی از بهترین دانشگاه های ایده هایی ناب برای اولین سالگرد ، ایده عاشقانه
نظم نوین 2

در یکی از بهترین دانشگاه های ایده هایی ناب برای اولین سالگرد اوایل ازدواج همه میخواهند
چگونه محبت کنیم؟

تاریخ ازدواج: ایده هایی ناب برای اولین سالگرد ، نکته های ناب
برچسب :