معرفی فیلمهای سینمایی آخر هفته تلوزیون

آخر هفته بـا تلویزیون

 
فیلمهای سینمایی و تلویزیونی « امپراطوری گرگها » ( کریس ناهون) ، « طعمه » ( فرامرز صدیقی) ، « بهمن» (پائول شاپیرو) ،« پدر پر افتخار من» ( یاوس ربرت ) ،« استخر مرگ » ( بادی ون هورن ) ، « گل» (ویوک آگنیهوتری ) ، « راهی به بالا نیست »( جيمز سيل) ، « ویزیون تله » ( یلماز اردوگان ) ، « ویزیون تله ، طوبی » (یلماز اردوگان ) ، « اژدهای زرد » (سوتمو كاشيما) و « به دنبال جکی » ( گانگلیان فانگ وپینگ جیانگ) پنجشنبه و جمعه 19 و 20 آذرازشبکه های یک ، دو، سه ، چهار و تهران روی آنتن می رود .

********************************
شبکه یک
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « امپراطوری گرگها» به کارگردانی کریس ناهون پنجشنبه 19 آذرساعت 22 ازشبکه یک سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده:دخترجواني به نام سونیا عضو فعال قاچاق هرويين از اروپاي شرقي به¬فرانسه است که طي يكي ازمعاملات تصميم مي‌گيرد با بيست كيلوهرويين، به اعضاي مافياي خودش كه گرگ‌هاي خاكستري نام دارد خيانت كرده و آنها را دوربزند. او هرويين‌ها را در محل امني پنهان مي‌كند ولي با افراد گرگ‌‌هاي خاكستري درگيرمي‌شود وقتي پليس وارد درگيري مي‌شود سونیا را دستگيرمي‌كند. سونیا كه بيهوش شده، توسط افراد مرموزي ربوده مي‌شود و دراختيارگروهي ازدانشمندان¬علم ژنتيك¬به سرگروهي پروفسورآكرمن قرار مي‌گيرد.
جیان رینو و آرلی جاور درفیلم سینمایی « امپراطوری گرگها » محصول سال2005 فرانسه به ایفای نقش پرداختند .
********************************
فیلم سینمایی « طعمه » بهکارگردانی فرامرز صدیقی جمعه 20آذر ساعت 40/15 ازشبکه یک سیما روی آنتن می رود .
دراین فیلم خواهید دید: اعضاي يك گروه قاچاق مواد مخدر، مردي به نام غلام را يك روز پس از آزادي اش از زندان به قتل مي رسانند. مرتضي،‌ مأمور تجسس اداره ي مبارزه با مواد مخدر، يكي از افراد گروه به نام پيردوست را دستگير مي كند. مرتضي، پيردوست را كه سال ها پيش معلم او بوده است با ضمانت خود آزاد مي كند. رئيس گروه قاچاقچي ها با تزريق مواد مخدر به پيردوست او را وادار مي كند تا مرتضي را موقع ورزش صبحگاهي با گلوله از پا درآورد؛ اما پيردوست دراوج حادثه به جاي هدف قراردادن مرتضي به يكي از قاچاق¬چي¬ها شليك مي كند.
فرامرزقریبیان،جمشید هاشم پور، رضا رویگری ، فخرالدین صدیق شریف و هادی اسلامی درفیلم سینمایی «طعمه» تولید سال 1371 بازی کرده اند .
********************************
شبکه دو
فیلم سینمایی « بهمن» پنجشنبه 19 آذرساعت 45/23 ازشبکه دو سیما پخش می شود.
درفیلم سینمایی« بهمن » با بازی مایکل گروس می¬بینیم : یک تبهکار الماسها را می دزدد و با هواپیما وارد کوهستان می¬شود، الماسها ازهواپیما بیرون می¬ریزد وهمزمان برف شروع می¬شود، تبهکاربه طور اتفاقی وارد کلبه ای می شود که زیربهمن اسیراست او با ساکنان خانه درگیر می شود و درنهایت کشته می شود و خانواده نجات می¬یابد .
فیلم سینمایی «بهمن» به کارگردانی پائول شایپرومحصول سال 1997کشورهای آلمان و آمریکا می باشد .
********************************
فیلم سینمایی « پدر پر افتخار من» جمعه 20آذرساعت 15/18از شبکه دوسیما پخش می شود.
داستان فیلم در مورد خانواده¬ای است که دارای دو فرزند پسر هستند، که روزی تصمیم می گیرند با هم برای مسافرت به پاریس بروند . در آنجا به آنها خیلی خوش می گذرد و همین امر باعث می شود که پسر بزرگتر تصمیم بگیرد درآنجا بماند و به همراه والدینش به خانه باز نگردد، ولی بعد از یک روز ماندن درآنجا تصمیم می گیرد به خانه بازگردد .
فیلم سینمایی « پدر پر افتخار من» به ¬کارگردانی یاوس ربرت محصول سال 1990 کشور فرانسه بازی کرده اند .
********************************
شبکه سه
فیلم سینمایی « استخر مرگ» به ¬کارگردانی بادی ون هورن پنجشنبه 19 آذرساعت 19از شبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: بازرسي به نام هري كالاهان كه هيچگونه رحم و شفقتي در ارتباط با جنايتكاران ندارد فردي به نام جانرو كه تبهكاري خطرناك است را به زندان مي‌اندازند و دوباره برسرزبان‌ها مي‌افتد.دراين بين فيلمساز مشهوري به ‌نام پيتر سوآن كه كارگردان فيلم‌هاي ترسناك مي‌باشد ليستي ازافراد سرشناس و مشهور را تهيه كرده كه در فيلمهايش تحت عنوان استخر مرگ سوژه جديد و ترسناكي را به معرض نمايش بگذارد او كه داراي دشمني ديوانه و آدمكش مي‌باشد غافل از اعمال او به دام او اسير مي‌شود.
کلمینت اسیتورد و پاتریشا کلارکسون درفیلم سینمایی « استخرمرگ » محصول سال 1988 کشور آمریکا بازی کرده اند .
صبح جمعه ساعت 10 فیلم سینمایی « گل» ازشبکه سه سیما پخش می شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده : جواني هندي كه از كودكي آرزوي بازي در يكي از تيم‌هاي فوتبال كشورش را دارد ، بالاخره بعد از تلاش‌هاي فراوان و زحمات طاقت‌فرسا به اين آرزو دست مي‌يابد.
جان آبراهام، ارشد وارسی ،بیپا شاباسو ، بومن ایرانی و دالیپ تا هیل درفیلم سینمایی « گُل» به کارگردانی ویوک آگنیهوتریمحصول سال 2008 کشورهند ایفای نقش کرده اند .
********************************
فیلم سینمایی « راهی به بالا نیست » به کارگردانی جيمز سيل جمعه 20 آذرماه ساعت 23 از شبکه سه سیما پخش می شود.
دراین فیلم خواهید دید : ويوربا دوستش براي بستن قرارداد بهساختماني ميروند. ازبستن قرارداد چند ميليون دلار نصيب آنها مي شود . دوست ويور مردي را اجير مي کند تا اورا بکشد ، غافل از اينکه همگي در پارکينگ ساختمان مورد حمله قرار مي گيرند .
گريسون مک کوچ، آدريان پال و آمي لوکين درفیلم سینمایی « راهی به بالا نیست » محصول سال 2004 کشورآمریکا به ایفای نقش پرداختند.
********************************
شبکه چهار
فیلم سینمایی « ویزیون تله » پنجشنبه 19آذرماه ساعت 30/15ازشبکه چهارسیما پخش می¬شود
درخلاصه داستان فیلم آمده : شهركوچك و دورافتاده‌اي در تركيه داراي سينماي كوچكي است كه شهردار چندان با صاحب آن ميانه خوبي ندارد. تا آنكه ازمركز قراراست فرستنده تلويزيون براي اين شهر نصب شود. شهردار كه براي مقابله با لطيف سينماداراز تلويزيون استقبال كرده است با مشكل جديدي روبرو مي‌شود. مأموري كه از مركز آمده بدون آنكه فرستنده را نصب كند به آنكارا بازمي‌گردد.
فیلم¬سینمایی« ویزیون¬تله» به کارگردانی یلماز اردوگانمحصول¬سال 2001کشورترکیه¬می باشد.
********************************
« ویزیون تله ، طوبی » عنوان فیلمی از ویلماز اردوگان است که جمعه 20 آذر ساعت 30/20 در« قالب سینما چهار» ازشبکه چهارسیما روی آنتن می رود .
درخلاصه داستان این فیلم آمده است : اکتبر سال 1980 درحوالی آنکارا از معلمی به نام امیت گانرخواسته می شود که مسئول یک کتابخانه شود . او به همراه خانواده اش پیشنهاد را قبول می کند . وی دختری به نام طوبی دارد که ازپاها فلج است .
فیلم سینمایی « ویزیون تله ،طوبی » با بازی ییلمازاردوگان ،تارک آگان ، دمت آکباق ودئیس آکایا محصول سال 2004 کشورترکیه است .
********************************
شبکه تهران سیما 40 دقیقه بامداد روزجمعه20 آذرفیلم سینمایی « اژدهای زرد » به کارگردانی سوتمو کاشیما را پخش خواهد کرد .
داستان فیلم در مورد دختري به نام جون است كه شايعه شده داراي كليدي اسرارآميز به نام اژدهاي زرد ازپدرش است كه از انسان‌ها دربرابرنيروهاي شيطاني حفاظت مي‌كند. او مجبور است براي اينكه اين كليد و راز آن به دست گروه‌هاي مختلف تبهكارنيفتد، دائم ازدست آنها بگريزد.
واي مان چان و ياسوكي كوراتا درفیلم سینمایی « اژدهای زرد » محصول سال 2003 کشور ژاپن بازی کرده اند .
********************************
فیلم سینمایی « به دنبال جکی » جمعه 20 آذر ساعت 30/13ازشبکه تهران پخش می شود .
درخلاصه داستان فیلم آمده : زانگ ای شان یک نوجوان چینی است که ازده سالگی به همراه والدینش به اندونزی آمده ، اوکه پدرومادرگرفتاری دارد به همراه مادربزرگش زندگی می کند. زانگ پسری لوس وبی ادب است که در درسهای چینی بسیارضعیف است اما قهرمان موردعلاقه اش جکی چان است. زانگ که ازسوی همکلاسی هایش تحقیر می شود ، تصمیم می گیرد برخلاف میلش به پکن برود.
ییشان زنگ،جکی چان ، کایزینگ ایزین جایارو وبینگ بای درفیلم سینمایی « به دنبال جکی » به کارگردانی گانگلیان فانگ وپینگ جیانگ محصول سال 2009 کشور چین به عنوان بازیگران اصلی بازی کرده اند.


مطالب مشابه :


معرفی فیلمهای سینمایی آخر هفته تلوزیون

جیان رینو و آرلی جاور درفیلم سینمایی « امپراطوری گرگها » محصول گروه نرم افزاری سی
متن کامل گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس درباره فتنه 88

* "آدام ارلی" گروه مشاوران موسوی نیز مهدی هاشمی طراحی و نرم افزاری هم برای آن
هوش اخلاقی

درک امروزه علاوه بر کارش به عنوان یک عضو موسس گروه و ارلی، تام سخت افزاری
برچسب :