میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند - دکوراسیون - میز فانتزی خیاطی


برگزیده ها به نقل از برترین ها : در بسیاری از آپارتمان های کنونی فضای داخلی خانه محدود است و شاید برخی از افراد نتوانند فضایی را در خانه به عنوان محدوده ناهارخوری انتخاب کنند. اما از آن طرف هم، طراحی های وسایل و مبلمان منزل نیز تغییر کرده است و افراد می توانند انواع وسایل کم جا را برای آپارتمان های خود انتخاب کنند.

یکی از تغییرات جالب در این حوزه به میزهای ناهارخوری مربوط است. قدیم ها، میزهای ناهاخوری اصولا چوبی و بزرگ بودند و قسمت رویی میز به قدری بزرگ بود که باید حتما چند نفری آن را جا به جا می کردند. اما به مرور، مدل های ظریف تر با جنس های مختلف نیز وارد بازار شدند. در سال های اخیر نیز مدل های تغییرپذیر طراحی شده اند که می توانید وقتی مهمان دارید آنها را باز و وقتی ندارید، آنها را جمع کنید.

این نوع طراحی برای وسعت بخشیدن به فضای خانه بسیار کمک می کند.  

1.    این میزناهاخوری که بیشتر به جزیره کوچکی برای آشپزخانه شبیه است یکی از ایده های جالب برای میزناهارخوری تغییرپذیر به شمار می رود. این میز علاوه بر اینکه به صورت کشویی و تاشو باز می شود و فرمت یک میزغذاخوری کامل را به خود می گیرد، برای قرار دادن وسایل موردنیاز روی آن نیز کشوهایی دارد. در این کشوهای باریک می توانید قاشق و چنگال، دستمال سفره و ... را نگهداری کنید.

میز فانتزی خیاطی

میز فانتزی خیاطی2.    این میز غذاخوری گرد چندمنظوره است. به این معنا که وقتی قصد میل کردن غذا روی آن را ندارید، می توانید به صورت نصفه آن را باز کنید و در گوشه دیوار به عنوان میز کار برای انجام کارهای نوشتاری یا کامپیوتری بهره بگیرید. با باز کردن کامل آن نیز یک میز گرد در اختیار خواهید داشت.

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون3.    این میزناهارخوی چندمنظوره نیز طراحی بسیار کاربردی و جالبی دارد. در قسمت میانی آن، قسمت چوب‌پنبه ای اضافی و توکار وجود دارد که می توانید از آن در شکل های مختلف بهره بگیرید. آن را ایستاده قرار دهید تا دو قسمت میز از وسط از هم جدا شوند، به صورت جمع روی میز آن را تنظیم کنید تا فرمت پله ای پیدا کند. یا آن را نیز باز کنید تا باعث بلندتر و بزرگ تر شدن میزناهارخوری بشود.

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون4.    این میز به ظاهر کوچک و ساده، طراحی هوشمندانه بسیار جالبی دارد. در قسمت زیرین میز، پایه ها طوری طراحی شده اند که قابلیت باز شدن دارند. در قسمت بالایی نیز چوب ها به شکل آکاردئونی در کنار هم جمع شده اند و در زمان مورد نیاز، باز و باعث بزرگ شدن میز می شوند.

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون5.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون6.  

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون7.    این میزناهاخوری علاوه بر اینکه باز و بزرگ می شود، می تواند میز بیلیارد هم باشد و موجب سرگرمی شما و مهمانان بشود.

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون8.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون9.    میزهای مخفی یکی از بهترین ایده های مبلمان در آپارتمان های کوچک است. در ظاهر تصور می شود در این خانه فضا و میزناهاخوری وجود ندارد. اما با باز کردن میز دیواری، فضایی برای صرف غذا در اختیار خواهید داشت. این ایده برای واحدهای کوچک بسیار هوشمندانه به نظر می رسد.

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون10.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون11.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون12.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون13.     این آینه بسیار زیبا که روی دیوار مشاهده می کنید، در واقع یک میز غذاخوری ساده و کاربردی است. خیلی راحت آینه را از روی دیوار بردارید، پایه های آن را باز کنید و همچون یک میز ظریف آن را در محل دلخواه قرار دهید. با چیدن صندلی ها در اطراف میز، یک فضای غذاخوری زیبا در اختیار دارید.

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون14.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون15.    این  کاناپه به ظاهر غیرراحت اما شیک و دوست داشتنی، میزناهاخوری نیز هست و صندلی ها را نیز در دل خود مخفی کرده است.

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون16.    کمدی که میز ناهاخوری هم می شود. این میز به صورت کشویی و تاشو به اندازه یک میزغذاخوری شش نفره باز می شود و می توانید به راحتی از مهمانان خود پذیرایی کنید.

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون17.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون18.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون19.    این کنسول ساده ای که در گوشه دیوار ملاحظه می کنید در واقع یک میزناهاخوری بزرگ است که پذیرایی تا حداکثر  8 نفر را پشتیبانی می کند.

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون20.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون21.    این بلندترین میز غذاخوری تغییرپذیر است که شاید تاکنون دیده باشید. این میز از دو متر و ظرفیت ده نفر تا 5.8 متر قابل بزرگ شدن است.

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون22.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون23.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون24.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون25.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون26.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون27.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون28.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون29.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیون30.   

میزهای ناهارخوری که تغییر چهره می‌دهند میزهای ناهارخوری,دکوراسیون،دکوراسیون منزل،دکوراسیون خانه،دکوراسیونگردآوری خانه داری برگزیده ها