دانلود رایگان سوالات مصاحبه و گزینش استخدامی ادارات

برای دانلود این فایل ها نیاز به کلمه عبور دارید، اگر تا کنون کلمه عبور را دریافت نکرده اید، برای دریافت کلمه عبور اینجا کلیک کنید

 

 

دانلود رایگان سوالات مخصوص گزینش معلمان 

یک فایل پی دی اف حاوی 395 نمونه سوال  مصاحبه و گزینش استخدامی معلمان و سایر ادارات به همراه پاسخنامه

 

دانلود رایگان جزوه نکات اساسی در مصاحبه استخدامی

 آیا کسی را سراغ دارید که بدون مصاحبه در جایی استخدام شده باشد؟

برای استخدام شدن در هر جایی گذراندن یک مصاحبه استخدامی ضروری است. این مصاحبه ممکن است چند سوال ساده باشد و یا مصاحبه‌ای طولانی با انواع و اقسام سوالات مختلف و پیچیده. امروزه استخدام شدن به رقابتی نفس گیر تبدیل شده است. شرکت ها و سازمانها به دنبال نیروهایی هستند که بیشترین بازدهی را برایشان داشته باشند. یک مصاحبه خوب می تواند تأثیر یک آزمون استخدامی بد را از بین ببرد. بالعکس حتی اگر توسط یک آشنا هم معرفی شده باشید، یک مصاحبه بد می تواند تأثیر معرفی شدن را از بین ببرد. بنابراین اگر شما هم نیازمند کار هستید باید بدانید کارفرماها به دنبال استخدام چه افرادی هستند. در ادامه به شما می‌گوییم چه کسانی استخدام می‌شوند!

چه افرادی در اولویت استخدام شدن هستند؟

فرض کنید شما قصد دارید برای استخدام به یک شرکت خصوصی خوب مراجعه کنید، یا در آزمون یک سازمان دولتی قبول شده‌اید و برای مصاحبه دعوت شده‌اید.

خود را جای آنها بگذارید و ببینید چه کسانی را برای استخدام قبول می‌کردید؟

بدون در نظر گرفتن تخصص فرد مصاحبه شونده، اکثر افراد، نکات اولیه یک مصاحبه استخدامی را رعایت نمی‌کنند و معمولاً کار به بررسی تخصصی نمی‌کشد. فرد از همان ابتدا در مصاحبه رد شده است. مصاحبه کننده فقط برای اینکه روحیه فرد مصاحبه شونده ضعیف نشود، چند سؤال تخصصی پرسیده و بعداً به او اعلام می‌کند که در مصاحبه رد شده است. در حالی که معمولاً در 1 دقیقه اول مشخص شده که پاسخ مصاحبه منفی هست.

چه کارهایی انجام دهیم که در مصاحبه استخدامی از دیگران سر تر به نظر بیاییم؟

برای انجام یک مصاحبه استخدامی موفق، علاوه بر دانش و تخصص، باید موارد بسیاری را رعایت کنیم.

ما در این جزوه نکات اساسی در مصاحبه استخدامی را در یک کتاب الکترونیکی با فرمت pdf در 50 صفحه برای شما گردآوری کرده‌ایم و می‌توانید هم اکنون آنرا دانلود کنید.

 

 

 دانلود رایگان مجموعه سوالات گزینش

یک فایل پی دی اف حاوی 1472 نمونه سوال به همراه پاسخنامه

 این فایل در بخش های مختلف شامل سوالات گزینش و مصاحبه استخدامی به همراه پاسخ و شامل بخش های احکام، سیاسی، مذهبی، عقیدتی و... می باشد، مناسب برای مصاحبه و گزینش استخامی سپاه، نیروی انتظامی، آموزش و پرورش و سازمان های دولتی

 

دانلود رایگان سوالات رایج در گزینش استخدامی و مصاحبه های حضوری

 در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

تا زمانی که این فایل PDF را مطالعه نکرده اید در هیچ آزمون استخدامی شرکت نکنید. گذراندن مصاحبه حضوری و گزینش، جزو اصلی قبولی در آزمون های استخدامی می باشد. بسیاری از کارجویان در آزمونهای علمی و تستی قبول می شوند اما از پس مصاحبه بر نمی آیند.

توضیحات مربوط به فایل PDF

بیشتر سوالاتی که در مصاحبه ها پرسیده می شوند، به اطلاعات عمومی و روز مربوط می شوند و منبع مشخصی ندارند.

ما برای شما مجموعه ای از اطلاعات مختلف را جمع آوری کرده ایم که برای قبولی در مصاحبه ها و گزینش ها به شما کمک می کند.

پس از دانلود چه چیزی دریافت می کنید؟

اطلاعات مورد نیاز برای مصاحبه ها و گزینش به صورت سوال و جواب، شامل موضوعات زیر گردآوری شده:

-    مسایل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و جغرافیایی روز ایران و جهان و مسایل دینی، عقیدتی و تاریخ و کلیه مواردی که ممکن است در مصاحبه ها مطرح شود .با مطالعه این فایل پی دی اف، گام بزرگی به سوی استخدام نزدیک می شوید و می توانید به راحتی از پس گزینش ها و مصاحبه های استخدامی بر بیایید.

 

دانلود رایگان سوالات مصاحبه استخدامی در خصوص اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی حقوقی

 

دانلود رایگان سوالات شناخت مسائل روز آزمون جامع استخدامی

دانلود رایگان فایل صوتی مصاحبه شغلی

یک فایل صوتی  33 دقیقه ای حاوی مهمترین نکته ها و توصیه ها در مصاحبه شغلی

 

چگونه در مصاحبه شغلی قبول شویم؟

- نکاتی که پیش از مصاحبه باید بدانیم

 

 موفقیت در مصاحبه استخدامی 

با مطالعه این فایل استعدادهای پنهان خود را در فرصتهای استخدامی نشان دهید .

 

از این کارها دوری کنید تا موفقیت در مصاحبه را از دست ندهید 

بعضی کارها هستند که انجام شان باعث می شود که موقعیت به دست آمده برای شغل مورد نظر را از دست دهید . پس از این کارها بپرهیزید .

 

خود را براي مصاحبه استخدامی آماده کنید

گام مهم جهت کسب آمادگی برای مصاحبه، تمرین در چگونگی توصیف خودتان است.این فایل را دانلود و مطالعه کنید تا با آمادگی کامل در جلسه مصاحبه حاضر شوید.

 

بخش مهم یک مصاحبه موفق ، اجتناب از این اشتباهات ساده است

برخی رایج ترین و زیان بارترین اشتباهاتی که داوطلبین در مصاحبه مرتکب می شوند،بشرح زیر است :

پوشش نامناسب، بدگویی از رییس قبلی به عنوان بدترین توهین و بی علاقگی و بی میلی داوطلبان، غرور و تکبر، نارسا و ناکافی و عدم پرسش سوالات مناسب و ...

جهت آشنایی با سایر موارد ، این کتاب را دانلود کنید تا مرتکب اشتباهات ذکر شده در آن نشوید.

 

 

دانلود رایگان مجموعه سوالات گزینش و مصاحبه استخدامی

مصاحبه عقیدتی بخش مهمی از استخدام در شرکت های دولتی هست، سعی نموده ایم یک سری سوالاتی که بیشتر پرسیده شده را برای شما گردآوری و ارائه نماییم. این مجموعه شامل : سوالات در موضوعات عقیدتی و  نماز و ولایت فقیه و ... می باشد . اگر مصاحبه استخدامی پش رو دارید ، جهت آمادگی برای مصاحبه پیشنهاد می کنیم حتماً  این مجموعه سوالات را مطالعه کنید.

 

دانلود رایگان کتاب آمــادگــی و حضـور ذهن در مصاحبه‌های شغلی 

هر سازمانی براساس ساختار خود از روش‌های مختلفی برای آزمون و ارزیابی استفاده می‌کند. اما مهم‌ترین شرط پذیرش، اجرایی مسلط و حرفه‌ای در مصاحبه است. با مطالعه این کتاب با راهکارهای برتر در مصاحبه‌های استخدامی آشنا شوید و در جهت موفقیت در مصاحبه استخدامی گام بردارید .

 

دانلود رایگان فنون برتر مصاحبه شغلی جهت تقویت شانس استخدام شدن 

در مصاحبه های استخدامی چه می پرسند ؟ پنج دقیقه اول و آخر مصاحبه مهمترین بخشهاي مصاحبه به حساب میآیند. در طی این زمان است که اولین و آخرین تأثیر اعمال شده و مصاحبهکننده تصمیم میگیرد شما فرد مورد نظرش هستید یا خیر. با مطالعه این جزوه خود را برای مصاحبه استخدامی آماده تر کنید .

 

دانلود رایگان پيش نيازهاي مصاحبه شغلي

این کتاب را دانلود کنید و با مهمترين اصول اجراي يک مصاحبه شغلي آشنا شوید .

    دانلود رایگان مجموعه کاملی از نکات لازم جهت آمادگی براي یک مصاحبه شغلی   داشتن علم و توانایی هر فرد شرط لازم براي استخدام او است اما کافی نیست. اینجا مجموعه کاملی از نکات لازم را در چندین بخش گردهم  آوردیم رعایت اینموارد شما را در روز مصاحبه استخدامی و مسیر شغلی آینده تان به طور قطع کمک خواهد کرد.           دانلود جزوه آمادگی برای مصاحبه آزمون استخدامی,سوالات گزینش آموزش و پرورش


مطالب مشابه :


دانلود فرم خام رزومه نويسي برای کارجویان

تايپ20,دانلود مقاله,تحقيق,نمونه سوال - دانلود فرم خام رزومه نويسي برای کارجویان - دانلود تحقيق و مقاله دانش آموزي و دانشجويي، جزوات و منابع كنكور سراسري و
دانلود فرم خام تهیه ی رزومه Resumeh فارسی در قالب word قابل ویرایش

وبلاگ جامع و تخصصی دانلود مهندسی عمران√ - دانلود فرم خام تهیه ی رزومه Resumeh فارسی در قالب word قابل ویرایش - پرتال ... دانلود اسلایدهای ساخت یک نمونه سوله
دانلود رایگان انواع فرم های قراردادهای پیمانکاری جزء

دوستان و همراهان گرامی در این پست نمونه فرم خام انواع قرارداهای پیمانکاری جزء را قراردادم فرم های که در هر کارگاه عمرانی مورد نیاز است امید وارم نهایت استفاده رو ببرید.
دانلود نمونه فرم خام پروپوزال (proposal) (مهندس حسن فراهانی)

18 ژانويه 2012 ... مهندسی عمران راه و ساختمان - دانلود نمونه فرم خام پروپوزال (proposal) (مهندس حسن فراهانی) - ایجاد ارتقاء دانش فنی مهندسی ... نمونه رزومه های افراد مختلف.
دانلود جزوه آموزشی در مورد فوم بتن یا بتن سبک

16 فوریه 2015 ... دانلود 55 قرارداد نامه پیمانکاری بصورت خام (قابل ویرایش) · دانلود جزوه ... دانلود دو نمونه مدل آماده ایتبس و سیف ... دانلود فرم خام رزومه با قابلیت ویرایش.
طریقه ی نوشتن رزومه

رزومه معرفینامه ای شامل خلاصه ای از تجربیات کاری، سوابق تحصیلی و مهارتهای فرد .... دو نمونه خام رزومه برای شما قرار دادیم که می توانید با کلیک روی لینک های زیر، آن ها
تشريح ساختار رزومه + دانلود يک نمونه رزومه کاري

25 جولای 2013 ... جهت آشنايي هر چه بيشتر کارجويان گرامي، نمونه هايي از رزومه هاي مختلف در ليست زير ارائه مي گردد. همچنين مي توانيد جهت دانلود و استفاده از قالب خام
نمونه رزومه به زبان انگلیسی

كاريابي بين المللي بَرين كار - نمونه رزومه به زبان انگلیسی - گام به گام تا اعزام صحیح و قانونی به استرالیا با مجوز رسمی از وزارت کار.
سوالات استخدامی آموزش و پرورش، سوالات استخدامی مربیان پیش دبستانی

... پربازدیدترین آگهی های استخدام · مشاهده همه آگهی های اسخدامی · دانلود فرم خام رزومه .... برای آمادگی جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانید از این نمونه
دانلود رایگان سوالات مصاحبه و گزینش استخدامی ادارات

... پربازدیدترین آگهی های استخدام · مشاهده همه آگهی های اسخدامی · دانلود فرم خام رزومه .... یک فایل پی دی اف حاوی 395 نمونه سوال مصاحبه و گزینش استخدامی معلمان و سایر
برچسب :