معرفی استاد خوب برای آیلتس IELTS

زبان آموزان گرامی که بدنبال استاد خوب آیلتس یا تافل بصورت خصوصی در منزل برای گذراندن دوره های آمادگی این آزمون ها هستند میتوانند با تماس و مشاوره با گروه آموزشی مهندس ابوالقاسمی از تجربه و دانش گروهی از بهترین مدرسان آیلتس و تافل بهره مند شوند.

این گروه آموزشی دربرگیرنده گروهی از اساتید حرفه ای و قوی آموزش دهنده آیلتس و تافل است و نمره هدف در این دوره ها که با تضمین کتبی یا بصورت عادی برگزار میشوند نمره 6 تا 7.5 آیلتس و 80 تا بالای 100 تافل است. با معرفی یکی از اساتید حرفه ای این گروه آموزشی، تعیین سطح، مشاوره و یک برنامه ریزی قوی در مدت زمانی بسیار کوتاه برای شما انجام خواهد شد و حتی میتوانید به رسیدن به مدرک خود در بازه زمانی 2 ماه یا بطور کلی کمتر از 3 ماه نیز امیدوار باشید. در زیر به معرفی ویژگی های استادهای محترم این گروه آموزشی میپردازیم. 

معرفی استاد خوب برای آیلتس تافل

ویژگی استاد ها

(1) تمامی اساتید محترم این گروه دارای مدرک آیلتس بوده و پیش از این دوره های این آزمون را بصورت حرفه ای در داخل یا خارج کشور گذرانده اند و هیچیک بصورت خودخوان و بدون گذراندن دوره های آمادگی به مرحله تدریس راه نیافته اند.

(3) تمامی اساتید دوره های تربیت معلم یا TTC را در ایران یا خارج از ایران گذرانده و دارای مدرک مربوط بوده وافزون بر دانش تجربی فراوان در زمینه تدریس دارای دانش آکادمیک در این زمینه هستند و هیچیک با روش آزمون و خطا به مرحله تدریس وارد نشده اند.

(2) بسیاری از مدرسان در محیط های انگلیسی زبان Native به تحصیل مشغول بوده و فاغ التحصیل کشور های انگلیسی زبان هستند. همچنین تمامی اساتید دارای مهارت اسپیکینگ و رایتینگ بسیار بالایی(در حد نمره 7.5 تا 8 آیلتس) هستند و همچنین توان انتقال مطلب و آموزش بالایی دارند. در دوره های پیشین سال 1392 و پیش از آن بسیاری از زبان آموزان به سادگی به نمره های 7 رایتینگ و اسپیکینگ آیلتس یا نمره 90 تا 100 تافل دست یافته اند که گواه همین موضوع است.

(3) تمامی اساتید تنها به تدریس آیلتس/تافل اشتغال داشته و تک شغله هستند و اساتید دو شغله با درگیری های فکری و مشغله های غیر آکادمیک در این گروه به چشم نمیخورند.  

(4) تمامی مدرسان محترم بیش از 5 سال سابقه تدریس آموزشگاهی و تدریس خصوصی آیلتس/تافل و آموزش مکالمه زبان انگلیسی داشته و بر تمامی کتاب های ترمیک آموزشگاهی و همچنین تمامی منابع معمول آیلتس و تافل تسلط کامل دارند.

(5) تسلط بالا محدود به یک یا دو استاد در گروه نیست و تمامی اساتید محترم این توان را دارند تا برای نمره بالای 7.5 مکالمه یا speaking و همچنین نمره بالای 7 مهارت نوشتاری یا writing آیلتس تشکیل کلاس دهند و از تسلط بسیار بالایی برخورداند.

(6) این گروه اساتید خوب و حرفه ای محدود به استاد های آقا نبوده و به ویژه در بخش مکالمه آیلتس و تافل و مکالمه جنرال زبان انگلیسی گروهی از استاد های محترم خانم زیر نظر سرکار خانم استاد امیدی مشغول به فعالیت هستند و بانوان محترم میتوانند از تجربیات این اساتید مجرب خانم بهره مند شوند.

(7) نمره هدف کلاس ها و دوره های برگزار شده توسط این گروه آموزشی برای آزمون آیلتس نمره 6 تا 7.5 در هر مهارت Skill و نمره 20 تا 26 برای تافل در هر مهارت(نمره بالای 100 تافل) است.

(8) برگزاری دوره های آیلتس تضمینی با قرارداد و همچنین دوره های تضمینی تافل و مکالمه زبان انگلیسی با قرارداد کتبی نشانی از توان بالایی آموزشی این گروه و همچنین احترام به حقوق زبان آموز است.

(9) برگزاری دوره های بسیار کوتاه مدت و فوق فشرده 2 ماهه تا 3 ماهه آیلتس و تافل یکی دیگر از نشانه ها تسلط بالای مدرسان این گروه آموزشی است. اگر کمتر از 3 ماه تا آزمون خود زمان دارید نیز میتوانید از تجربه ها و دانش استادهای خوب این گروه آموزشی بهره مند شوید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه شهریه و هزینه برگزاری کلاس ها، تلفن تماس و آگاهی از شرایط و قوانین دوره ها به پیوند زیر مراجعه فرمایید:

http://ielts2.blogfa.com/post/107

...

همچنین در زمینه دوره های آیلتس و تافل پیوند های زیر را ببینید:

دوره های حرفه ای آیلتس 7 IELTS تافل 100 مهندس ابوالقاسمی

http://ielts2.blogfa.com/post/107

کلاس های تضمینی آیلتس، تافل و مکالمه زبان انگلیسی

http://ielts2.blogfa.com/post/169/

کلاس رایتینگ آیلتس برای نمره 7

http://ielts2.blogfa.com/post/263

دوره ها فوق فشرده آیلتس و تافل در 2 ماه

http://ielts2.blogfa.com/post/265

مکالمه زبان انگلیسی توسط استاد باسابقه خانم

http://ielts2.blogfa.com/post/15

کوتاه درباره پیشینه آموزشی/کاری مهندس ابوالقاسمی

http://ielts2.blogfa.com/post/9

نمره زبان آموزان آیلتس تافل دوره های پیشین

http://www.ielts2.blogfa.com/category/1


مطالب مشابه :


کلاهبرداری با عنوان "مدرک آیلتس بدون آزمون، خرید مدرک آیلتس، فروش مدرک آیلتس"

کلاس های حرفه ای آیلتس ielts تافل toefl - کلاهبرداری با عنوان "مدرک آیلتس بدون آزمون، خرید مدرک
معرفی استاد خوب برای آیلتس IELTS

کلاس های حرفه ای آیلتس ielts تافل toefl - معرفی استاد خوب برای آیلتس ielts - دوره های حرفه ای آیلتس
تقویت درک مطلب مهارت IELTS TOEFL Reading

کلاس های حرفه ای آیلتس IELTS تافل TOEFL - تقویت درک مطلب مهارت IELTS TOEFL Reading - دوره های حرفه ای آیلتس
آشنایی با(معرفی) بهترین کتاب رایتینگ آیلتس تسک 1 و 2

کلاس های حرفه ای آیلتس ielts تافل toefl - آشنایی با(معرفی) بهترین کتاب رایتینگ آیلتس تسک 1 و 2 - دوره
راه های گرفتن نمره 7 آیلتس در هر 4 مهارت(Skill)

کلاس های حرفه ای آیلتس IELTS تافل TOEFL - راه های گرفتن نمره 7 آیلتس در هر 4 مهارت(Skill) - دوره های
مکالمه زبان انگلیسی توسط استاد باسابقه خانم

کلاس های حرفه ای آیلتس ielts تافل toefl - مکالمه زبان انگلیسی توسط استاد باسابقه خانم - دوره های
تفاوت و مقایسه آزمون های (امتحان) آیلتس و تافل

کلاس های حرفه ای آیلتس ielts تافل toefl - تفاوت و مقایسه آزمون های (امتحان) آیلتس و تافل - دوره های
نمونه نامه نویسی IELTS General نمره 8 تا 9

کلاس های حرفه ای آیلتس IELTS تافل TOEFL - نمونه نامه نویسی IELTS General نمره 8 تا 9 - دوره های حرفه ای
معرفی 1 منبع خیلی خوب برای لیسنینگ آیلتس(نمره 6.5 تا 8)

کلاس های حرفه ای آیلتس ielts تافل toefl - معرفی 1 منبع خیلی خوب برای لیسنینگ آیلتس(نمره 6.5 تا 8
برچسب :