دخترخانم، تو بهترینی ...

حضور در جمع‌هاي دخترانه و دورهمي‌هاي دوستانه، از برنامه‌هاي روتين هر دختر خانم است. از آن برنامه‌هايي که دغدغه ذهني دختران جوان مي‌شود چون لباس مناسبي براي شرکت در چنين مراسمي ندارند اما شما فقط احتياج به کمي خلاقيت داريد تا از لباس‌هاي موجود در کمد خود، ست‌هاي جذاب بسازيد. ما 2 ست، يکي براي دورهمي‌هاي بيرون خانه و ديگري مهماني‌هاي داخل خانه به شما پيشنهاد مي‌کنيم.

پاييز سرخ

پوشيدن لباس‌هايي که رنگ گرمي دارند مانند قرمز، زرشکي، نارنجي و... انتخاب خوبي براي پاييز است. هماهنگي با رنگ برگ‌هاي پاييزي، به شما و اطرافيان‌تان حس خوشايندي مي‌دهد. امسال بلوزهاي حرير با برش گشاد، دوباره بازار پررونقي پيدا کرده‌اند. ويژگي اين بلوزها، مناسب بودن آن براي تمام افراد، چه چاق و چه لاغر است. اگر دسترسي به چنين بلوزي نداريد، بلوزهاي شوميز هم انتخاب هوشمندانه‌اي براي دورهمي‌هاي دوستانه در پاييز هستند.
اين جنس و مدل بلوز را مي‌توانيد با دامن و شلوار بپوشيد ولي براي يک دورهمي دوستانه که اغلب در عصر يا ظهر برگزار مي‌شود، شلوار انتخاب بهتر و راحت‌تري است. براي اينکه يک بلوز و شلوار کاملا رسمي به نظر نرسد، سراغ شلوارهايي که قدي کوتاه‌تر دارند و تا بالاي قوزک پا هستند، برويد که تيپ شما را براي چنين برنامه‌اي متفاوت مي‌کنند. اگر قصد خريد چنين شلواري را داريد، مشکي آن را به شما توصيه مي‌کنيم چون کاربرد بيشتري دارد و در موقعيت‌ها و برنامه‌هاي مختلف مي‌توانيد از آن استفاده کنيد.
دورهمي‌هاي دوستانه، يک مهماني رسمي نيست که شما با کيف شب حاضر شويد. براي چنين ست نيمه رسمي بهتر است از يک کيف مشکي دستي استفاده کنيد؛ البته بهتر است هر خانمي در کنار کيف مشکي که روزانه استفاده مي‌کند، يک کيف شکيل‌تر و رسمي‌تري داشته باشد که در اين مواقع از آن استفاده کند. کيفی از جنس چرم براق يا چرم‌هايي که چرخ‌دوزي روي آنها شده، انتخاب خوبي براي کيف دوم است.
براي متفاوت کردن ست خود، استفاده از دستمال گردن را پيشنهاد مي‌کنيم. روش‌هاي مختلف بستن دستمال گردن را در شماره‌هاي پيشين ايده‌آل آموزش داديم. براي بستن اين مدل دستمال گردن، احتياج به يک روسري حرير مربعي شکل داريد. براي اين کار، روسري را از قطر تا و سپس لول کنيد. روسري لول شده را دور گردن بپيچيد. در کل روسري و شال‌هاي حرير انتخاب بهتري براي دستمال گردن هستند چون بهتر و راحت‌تر شکل مي‌گيرند.
اگر جريان روز پوشاک را پيگيري مي‌کنيد، مي‌دانيد که جوراب‌هاي طرح و نقش‌دار زنانه، در بازار پوشاک عرضه شده‌اند. روزهاي پاييزي که هوا رو به خنکي مي‌رود، فرصت مناسبي براي پوشيدن اين جوراب‌هاست؛ به خصوص وقتي لباسي با پارچه‌اي ساده پوشيده‌ايد، چنين جورابي مي‌تواند ست لباس شما را متنوع کند. استفاده از چنين جوراب‌هايي در ميان دختران جوان باب نيست ولي شما مي‌توانيد به جاي پيروي از بقيه، خط شکن باشيد.
يک کفش عروسکي مشکي که از جنس چرم براق باشد يا سگک ريزي داشته باشد، نياز کمد هر خانمي است و در موقعيت‌هاي بسياري به کار مي‌آيد. يکي از اين موقعيت‌ها همين دور همي دوستانه است. با جوراب يا بدون جوراب مي‌توانيد اين ست لباس نيمه رسمي خودتان را با کفش عروسکي بپوشيد.
پاييز چهارخانه‌اي

حتما مي‌دانيد که طراحان بزرگ و کوچک دنيا براي پاييز و زمستان امسال سراغ طرح چهارخانه رفته‌اند و در لباس‌هاي مختلف از پارچه‌هاي پشمي چهارخانه ريز و درشت استفاده مي‌کنند. بهتر است شما هم از اين جريان عقب نمانيد مثلا با  يک روسري چهارخانه شروع کنيد که هزينه چنداني روي دست شما نگذارد اما به روز بودن شما را نشان بدهد.
يک کت آستردار انتخاب خوبي براي دورهمي‌هاي بيرون از خانه در پاييز است. در اين روزها که با غروب خورشيد مي‌توان خنکي هوا را احساس کرد، پوشيدن باراني يا ژاکت انتخاب مناسبي نيست ولي به جاي آن مي‌توانيد از يک کت آستردار استفاده کنيد که هم ظاهر شکيلي دارد و هم گرماي مطبوعي فراهم مي‌کند. در انتخاب رنگ کت جسارت داشته باشيد و با اطمينان کامل سراغ رنگ‌هايي تند و تيز برويد. استفاده از رنگ نقش مهمي در چشمگيرکردن يک ست دارد.
اين روزها فصل پوشيدن شلوار جين است؛ هوا نه آنقدر سرد است که احتياج به پوشش پشمي داشته باشيد و نه آنقدر گرم که شلوار جين آزاردهنده باشد. علاوه بر اين شلوار جين، بهترين مکمل چنين ست‌هاي اسپرتي است. براي فصل پاييز بهتر است سراغ شلوار جين با رنگ آبي تيره برويد. شلوار جين‌هاي آبي روشن حس خنکي دارند که براي بهار و شروع فصل گرما مناسب هستند. چنين ستي را با مدل‌هاي مختلف شلوار جين مي‌توانيد بپوشيد.
کالج‌هاي لژدار از سال گذشته به بازار آمدند و نشان دادند که علاوه بر زيبايي، کفش‌هاي راحتي براي استفاده طولاني‌مدت هستند. از همان سال گذشته، دختران جوان به ويژه دختران دانشجو، شيفته اين کفش‌ها شدند که هماهنگي خوبي با ست‌هاي نيمه‌اسپرت دخترانه دارند. براي پاييز امسال، همراه با لباس‌هاي چهارخانه، کفش‌هاي چهارخانه هم به بازار آمده‌اند و شما مي‌توانيد صاحب يکي از اين کفش‌هاي راحت، به روز و زيبا شويد. هماهنگي اين مدل کفش‌ها با شلوار جين که پوشش اصلي دختران جوان است، از ويژگي‌هاي اين کفش‌ها محسوب مي‌شود.
حالا که مي‌خواهيد با دوستان خود يک عصر پاييزي شاد و خوشحال را در يک رستوران يا کافي شاپ سپري کنيد، نيازي به کيف بزرگ و دست و پا گير نداريد. پيشنهاد مي‌کنيم يک کيف دوشي کوچک همراه خود ببريد. براي اينکه خوش‌پوشي خودتان را نشان بدهيد، سراغ يک کيف چرم با تزئينات گل ميخ برويد؛ تزئيناتي که امسال در لباس، کيف و کفش زياد ديده مي‌شود. کيف‌هاي کوچک با مدل‌هاي مختلف گل ميخ در مجموعه طراحان مختلف ديده مي‌شود و شما مي‌توانيد با سليقه خودتان دست به خريد و انتخاب بزنيد.
براي برداشتن آخرين قدم تا خوش‌پوشي و خوش‌تيپي بايد سراغ يک عینک کائوچويي برويد چون فريم‌هاي کائوچويي امسال بازار داغ‌تري دارند. اگر يک عينک با فريم زرشکي رنگ داشته باشيد، تيپ شما چيزي کم ندارد و شما بي‌شک خوش‌تيپ‌ترين دختر اين گروه هستيد.مطالب مشابه :


چند مدل لباس مجلسی شیک و کوتاه از جنس ساتن

طراحی شده است.مدل یقه این لباس هفتی و مدل کمر لباس افتاده میباشد.پارچه بکار مدل لباس
دخترخانم، تو بهترینی ...

امسال بلوزهاي حرير با برش اين جنس و مدل بلوز را مي‌توانيد با دامن و لباسي با پارچه‌اي
راحت‌ترين لباس های خانگی

جدیدترین مدل بدون شك همه ما با لباس اين‌كه لباسي كتان، ابريشم يا حرير باشد
همه اطلاعات برای خرید یک چادر

براي بانوان،نماز خواندن با بلوز انواع مدل‌ها و پارچه‌های با پارچه‌ی
۷ سوالی که درباره چادر می پرسنـد

براي بانوان،نماز خواندن با بلوز چادرهاي حرير و سبک هم به مشکي‌هايي با جنس پارچه براق
جدول زمان زمان بندی

برش پارچه با توجه (مهارت در برش پارچه هاي كشي و حرير) برش يك بلوز با انتقال پنس دلخواه
برچسب :