موجودات نامرئی

این موجودات از حواس ما پنهانند و دارای شعورن
ارواح-تمامی موجودات زنده اعم از گیاهان و جانواران وحیوانات و انسان دارای روح بوده و تازمانی که زنده ان روح همراه آنان است و بعد از مرگشون از جسم جدا شده و به زندگی جدید خود ادامه میدن. زمانیکه انسان از دنیا میره اطرافیان او گریه میکنن ,در واقع او از این وضع ناراضی میشه و می خواد به اطرافیان خود بقهونه که چرا گریه می کنن ولی نمی تونه با اونها ارتباط برقرار کنه زیرا گوش ما با فرکانس صوت ارواح همخوانی نداره به همین دلیل اغلب در خواب بازماندگان خودشون ظاهر میشن .روح بعد از مرگ اطراف جسم خود سرگردانه و بعد از اینکه تکلیف جسم معلوم شد مدتی در اطراف خانه و جای خود می چرخه تا ارام ارام بجای مقرر شده بره .
.ارواح به دو صورت وجود دارن  و در همان مسیر به زندگی خود ادامه میدن :
1- ارواح طیبه: که همان ارواح پاک هستند
2-ارواح خبثه: که آونها هم باید پاک بشن حالا یا در این دنیا یا دوباره به دنیا آمده و در جسم دیگری شروع به زندگی کرده و پاک میشن در نهایت اینکه همه ارواح پاک خواهند شد .ارواح خبیثه از وابستگی مادی و دنیایی نمی تونن دل بکنن حتی در آن دنیا و این باعث می شه که رشد معنوی نداشته باشن و در یک جا متوقف شده یا اینکه خیلی کند حرکت کنن ( این ارواح در آن دنیا هم زمینی برخورد میکنن)
جن:جن مخلوقی که خداوند از آن نام برده و آنها از حواس ما پنهانند و قرآن توصیفشون کرده. جن قبل از انسان خلق شده و جنسش از آتش و دارای شعو ر و اختیاره بهمین دلیل پاداش و عذاب می بینه .  اجنه از لحاظ دینی به دسته تقسیم میشن جن کافر(طایفه شیطان) . جن خداپرست(شیعه مسیحی یهود) و جن غیر کافر( پیرو هیچ دین خاصی نیستن).. جنیان از لحاظ نژآد و شکل به 4 دسته تقسیم میشن 1-دیو 2-جن 3-پری .عمل تسخیر جن از سخت ترین و خطرناک ترین اعمال بوده باید زیر نظر استاد و با اجازه انجام بشه وگرنه صدمات جبران ناپذیری به انسان و اطرافیان او وارد میشه.
ملائکه: هر چیز و هرکس و کلا تمامی جانداران و غیر جانداران در این دنیا دارای موکل ملکی هستن هر کلمه ای که ما به زبان میاریم دارای موکل هست. ملائکه بر تمامی اعمال و کردار انسان ها ناظرن و شهادت میدن و طبق چهار چوب و اصولی که دارن عمل می کنن و عمل غیر شرعی انجام نمیدن .جنس ملائکه از نوره .
 ملائکه سه شکل دارن :
  ملائکه بالا 
ملائکه سفلی (ارضی) 
ملائکه اعوان
ملائکه بالا( ملائکه روحانی): که بر انسان بغیر از پیامبران ظاهر نمیشن. نام ملائکه بالا در آخر همگی آنان یل داره مانند حضرت جبرائیل یا حضرت اسرافیل
 ملائکه سفلی(ارضی): در آخر نامشان طیش دارد مانند: لحیطیش
ملائکه اعوان: موکلین اعوان دارای یوش هستن مانند: فیویوش 
تمامی اسماء اعظم دارای موکل هستن مثل نام یکی از نام های خدا : القدوس که موکل بالای آن همزائیل عطرائیل هستن و هر انسانی که به آیات قرآن یا اسماء حسنی بی احترامی کنه بشدت مورد غضب موکلین مخصوص قرار میگیره .تسخیر یا احضار موکل  ممکنه اما باید با اجازه و زیر نظر استاد باشه و شرایط سخت تری نسبت به روح و جن دارد و حتما چله نشینی همراه با پرهیز جلالی یا جمالی لازمه
همزاد: در ارتباط با همزاد 2 نظریه وجود دارد که در اینجا نظریه دوم مورد تایید جن گیران ایرانیست .  1- هر روح زمانی گه خلق می شه دارای دو جسمه یک جسم مرئی و کثیف  و مادی و یک جسم نامرئی و پاک و منزه و غعیر مادی که فقط با چشم سوم ( چشم روحانی یا بگفته بعضی ها چشم دجال) دیده میشه .اگر همزاد احضاربشه و در کنار فرد قرار بگیره نمیشه تشخیص دارد کدام جسم مادی و کدام جسم همزاده پس نتیجه میگیریم همزاد همان بعد روحانی و لطیف و پاک ما انسانها است .طبق این نظریه همزاد بعد از مرگ انسان میمیره چون جزو انسانه   2- زمانی که شیطان قسم خورد که انسان از شرش در امان نباشه خداوند از جنس جن برای هر انسانی محافظی قرار داد( چون یاران شیطان به غیر از انسانها اجنه هستن)  تا انسان رو از شر جنیان پیرو شیطان در امان نگه داره بهمین دلیل  همزمان با بدنیا آومدن هر فرزند انسان یک فرزند جن متولد میشه و وظیفه اش محافظت از همزادشه.پس همزاد جنیست که همزمان با انسان بدنیا میاد و در تمام طول زندگی انسان همراه اوست یا با او دشمنی میکن یا دوست اوست ,همزاد هیچ شباهتی با انسان نداره البته این فکر که همزاد هر ثانیه در کنار ماست اشتباهه اجنه اونقدر که بعضی ها فکر می کنن بیکار نیستن. همزاد را میشه با ریاضت کشیدن و چله نشستن و اعمال مخصوص به خودش تسخیر کرد .درپستهای بعدی درباره تسخیر همزاد  و جن و احضار روح و موکل توضیح میدم.


مطالب مشابه :


احضارموکل وفرشته وجن

احضار روح در هنگام احضار موکل میمون به دور خود دایره ای بكشید و درون آن بشینید و تا آخر
(موکل)

پدیده های ماوراء الطبیعه - (موکل) در قسمتهای آخر ارتباط باجن، یک یا چند روش احضار رو می
احضار موکل میططرون

احضارجن و ارواح و آموزش - احضار موکل میططرون - احضارهای نایاب جن و ارواح - احضارجن و ارواح و
ابجد و ازدواج/کارهای موکل/احضار دفینه وحساب ابجد/احضار موکل/چطور موکل داشته باشیم/مشرف شدن به حج و ع

احضار موکل از اونجا که موکل هم یه جن مثل بقیه ی جنهاست، احضارش هم مانند سایرین با روشهای
موکل در حفاری

گنج یابی وکشف عتیقه ها - موکل در حفاری اون پیر دروغ نمیگه. با احضار میتوان این کار رو کرد.
موکل در حفاری

ahoramazda - موکل در حفاری برای احضار موکل به این سایت مراجعه کنید:www.yaahoramazda.blogfa.com. آخرين
احضار پری

احضارجن و ارواح و آموزش - احضار پری - احضارهای نایاب جن و ارواح احضار موکل
موجودات نامرئی

علوم غریبه،جن،موکل، فال قرار میگیره .تسخیر یا احضار موکل ممکنه اما باید با اجازه و
احضار جن و تسخیر جن

احضار جن و تسخیر جن. در مورد احضار و تسخیر جن که خیلی از شماهاایمیل زدید و درخواست کردین
برچسب :