لیستهای مطرح انتخابات نظام مهندسی تهران

  برای حمايت از گام در  انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران  و درخواست کارت هواداری گاماینجارا کلیک نموده و یا به وبسایتwww.gamgroupclub.com مراجعه نمایید.

 

لیستهای مطرح در انتخابات دوره ششم

هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران

 

در فضای نزدیک به انتخابات دوره ششم هیات مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران هر روز گمانه زنیهای مختلفی در مورد تعداد،کیفیت،ترکیب،ماهیت و وزن لیستهای مطرح در این انتخابات ارائه می شود که حضور برخی گروهها و حتی احزاب مطرح سیاسی در این حوزه نشان از حساسیت و اهمیت فوق العاده این انتخابات در شرایط فعلی جامعه دارد.

ورود مستقیم و غیر مستقیم احزاب سیاسی همچون جامعه اسلامی مهندسین (جام) با نظر مستقیم مهندس باهنر (نایب رئیس مجلس شورای اسلامی) و  همچنین حزب موتلفه اسلامی که گفته می شود برای حمایت از جام بصورت غیر مستقیم وارد این عرصه گردیده است،وزن سیاسی این انتخابات را به حداکثر رسانیده است.این احزاب در انتخابات آتی چندین و چند لیست ارائه خواهند داشت که این سیاست چند لیستی خود گویای نوع نگرش ایشان به چنین انتخابات صنفی،حرفه ایست.

گذشته از احزاب یاد شده،برخی نهادهای دولتی و عمومی کشور که بطور سنتی در این عرصه نقش آفرینی کرده اند در این دوره نیز البته با جدیت بیشتری وارد عرصه خواهند شد.گروههای منتسب به دولتی های بازنشسته به سرکردگی مهندس غرضی و با حضور نامهای آشنایی همچون آقایان مهندس بیطرف،ترکان،زنگنه،آخوندی و ... از یکسو و دولتی های منتسب به دولت فعلی متشکل از افرادی همچون آقایان مهندس علی آبادی،هادیانی،ترکاشوند،ارشادمنش،زیاری و البته مهندس سید مهدی هاشمی (رئیس کنونی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی) هریک لیستهای جداگانه و احتمالا بدون هیچ فرد مشترکی خواهند داد.

بسیج مهندسین نیز از جمله نهادهای حکومتی است که بطور سنتی در انتخابات نظام مهندسی حضور داشته و ظاهرا در این دوره نیز با لیستهای متنوعی با نامهای اسوه، ارزش و چند لیست دیگر حضور فعال خواهد داشت.در جدیت بسیج مهندسی همین بس که اخیرا با ارسال پیامکی برای مهندسین عضو نظام مهندسی ایشان را دعوت به عضویت در این نهاد نموده است.

با مرور نام کاندیداهای تایید صلاحیت شده ای که در روز 22 اعلام خواهد شد به نامهای پر طمطراقی بر می خوریم که نشان از جدیت انتخابات نظام مهندسی در دیگر حوزه های صنفی و حرفه ای دارد.نامهایی همچون آقایان مهندس رهبر و کاموری (رئیس و دبیر انجمن انبوه سازان) اشراقی (سندیکای شرکتهای ساختمانی)،فرزاد دلیری (از سازندگان مطرح شمال تهران) نامهایی نیستند که بتوان بی تفاوت از کنار آنها گذشت.

اعتلافی موسوم به ( پنج + 1  ) نامیست با مسما که انجنهایی نظیر انبوه سازان، شرکتهای ساختمانی،پیمانکاران تاسیساتی و تجهیزاتی و چند انجمن دیگر برای خود انتخاب نموده اند.وقتی موضوع جالبتر می شود که امرای این اعتلاف از سوی آقای سید محمد صدر هاشمی،رئیس هیات مدیره بانک اقتصاد نوین برای تعیین ترکیب لیست کاندیداها به صرف افطار به هتل اوین دعوت می شوند.

البته شهرداری جایگاه ویژه خود را در این بین دارد و در این دوره حداقل با دو لیست وارد گود خوهد شد که یکی از آنها لیستی موسوم به لیست دفاتر الکترونیک خواهد بود.

در این میان همواره گروههای صرفا انتخاباتی هم وجود دارند که با رعد و برق انتخابات نظام مهندسی،پیدایش قارچ گونه دارند و بعد از انتخابات نیز به همان جای نامعلومی که از آن بیرون آمده اند خواهند خزید.البته گروهی موسوم به مهندسین 90 بیشتر از دیگر گروههای همسان خود فعالیت دارند که ادعای فعالیت گروهی از یکسال پیش را دارند.به هر حال حتی از این گروه نیز هیچ شناسنامه و رزومه کاری جدی در دست نیست و با شناختی که از تعدادی از افراد تاثیر گذار آن وجود دارد،به نظر می رسد فارغ از هر نتیجه ای که از این انتخابات برای این گروه حاصل شود،پس از انتخابات همه چیز برای ایشان نیز تمام شده خواهد بود.

مطرح ترین لیست انتخابات هیات مدیره نظام مهندسی اما،بدون شک لیست گام خواهد بود که در این دوره با برخی کانونها،انجمنها و تشکلهای مهندسی مطرح استان تهران متحد شده و لیست واحد را با ایشان ارائه خواهد نمود.بدون شک تشکل گام با فعالیتهای مجدانه ای که در پنج سال گذشته داشته و کارنامه موفقی که در حال حاضر ارائه می نماید،به عنوان یک تشکل امتحان پس داده،پاسخگو و مطالبه گر شجاع حقوق مهندسی در اذهان قاطبه مهندسین مطرح گردیده است.با ارزیابی های صورت گرفته و همچنین برنامه ریزیهای انجام شده،و البته با اراده حق تعالی و همدلی شما عزیزان همکار،تشکل گام به نمایندگی از جمع کثیری از مهندسین بدنه سازمان پیروزی قاطعی را در این انتخابات تجربه خواهد نمود و برای اولین بار شاهد حضور موثر تفکرات بدنه سازمان و هیات مدیره نظام مهندسی خواهیم بود.

وعده ما، 16 شهریور همراه و همدل با همکاران هوادار تشکل گام در حوزه های اخذ رای انتخابات هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان.

     

موفق و هميشه همراه صنف خود نظام مهندسي باشيد. 

 

 

 

 

برای عضویت و دريافت هميشگي و

 

مستقيم ايميلهاي گروه

 

 لطفااینجا را کلیک کنید.

 

 

 

   
 

web counter
 


مطالب مشابه :


بام مهماندوست

ساختمان اداری بام یکی دیگر از ساختمان های اداری می باشد که طراحی آن را مهندس فرزاد دلیری
لیستهای مطرح انتخابات نظام مهندسی تهران

یکسو و دولتی های منتسب به دولت فعلی متشکل از افرادی همچون آقایان مهندس ،فرزاد دلیری
معماران ایرانی

فرزاد دلیری: کامران دیبا مهندس سجاد نازی گاه نوشته های یک معمار طراحی معماری 2 اطلس
بزرگان کرمانشاه به حمایت از دکتر امینی برخاستند

اعلام حمایت مهندس سید فرزاد علیرضا سهرابیان، جعفر دلیری، سمیرا ملک پور، محمدحسین
کرسی چینی

بعد از ان اب را به اندازه كافي وبا نظر مهندس كارگاه درون اين حوضچه گروه معماری فرزاد دلیری.
معماران ایران+بیوگرافی

فرزاد دلیری: باقر آیت الله زاده مهندس رضا
درز انبساط و انقطاع...

احداث بستگي دارد ؛ بنابراين بايد با مطالعه كافي محل اندازه آن را مهندس فرزاد دلیری.
درد دل!

+ مهندس حسین دانشجوی مکانیک هواپیما! (فرزاد راد) وبه من دلیری ده تا تغییر دهم آنچه که می
برچسب :