متن و حاشیه مراسم ختم پدر حجه الاسلام عبدالله نوری

امروز اصلاح‌طلبان در مسجد نور تهران گرد هم جمع شده بودند تا هم به عبدالله نوری تسلیت بگویند و هم 140352_951.jpgتجدید دیداری با هم داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مسجد نور تهران واقع در میدان فاطمی امروز عصر شاهد حضور جمعی از چهره‌های اصلاح‌طلب بود.

*سید محمد خاتمی، سعید حجاریان، عبدالواحد موسوی لاری، عبدالله ناصری، مجید انصاری، موسوی بجنوردی، علیرضا بهشتی، اسحاق جهانگیری، محمد علی ابطحی، زنگنه، هادی غفاری، حسین هاشمیان، الیاس حضرتی، حسین مرعشی، عباس عبدی، محمد عطریانفر، علی شکوری راد، موسوی خوئینی‌ها،‌محسن هاشمی، فائزه هاشمی، فخر‌السادات محتشمی‌پور، عمادالدین باقی، محمد رضا خاتمی، غلامحسین کرباسچی و احمد منتظری از جمله اصلاح‌طلبان حاضر در مراسم ختم پدر عبدالله نوری بودند.

*در حاشیه این مراسم همچون سایر مراسم‌هایی که شخصیت‌های مختلف حضور پیدا می‌کنند، خبرنگاران140353_418.jpg زیادی آمده بودند تا موضع اصلاح طلبان را در مورد انتخابات بپرسند.

*وقتی خبرنگاران از عباس عبدی نظرش را در مورد حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات پرسیدند، وی با لحن تند خطاب به آنها گفت که شما رسانه نیستید.

*محمد علی ابطحی ترجیح داد که صحبت نکند. وی در پاسخ به سؤال خبرنگاران گفت که مصاحبه خیابانی نمی‌کند و مواضعش را در وبلاگ و صفحه فیس بوکش می‌نویسد.

زمانی که یکی از خبرنگاران به ابطحی گفت ما که مثل شما vpnنداریم، گفت: یکی شما vpn ندارید یکی من.

*عمادالدین باقی هم در پاسخ به اصرار خبرنگاران برای مصاحبه گفت که حوزه کاری‌ام این نیست.

*زنگنه مثل همیشه ترجیح داد سکوت کند و در پاسخ به خبرنگاران به گفتن جمله مصاحبه نمی‌کنم بسنده 140367_760.jpgکرد.

*موسوی خوئینی‌ها در پاسخ به خیل انبوه سوالات خبرنگاران حتی یک کلمه هم از دهانش بیرون نیامد و تصمیم گرفت روزه سکوتش را ادامه دهد.

* سید محمد خاتمی در پاسخ به سؤال خبرنگاران فقط می‌گفت که مخلص همه شما هستم.

*هادی غفاری پاسخی به سؤال خبرنگاران نداد و وقتی که یکی از خبرنگاران از وی پرسید که آیا شما به انتخابات هم میخندید، با عصبانیت درب ماشینش را بست.

*حسین مرعشی به خبرنگاران گفت که از فعالیت سیاسی منع شده و به همین دلیل نمی‌داند که آیا در انتخابات هم می‌تواند شرکت کند یا نه؛ جالب آنجا بود که مرعشی فقط می‌گفت منتظر است احمدی‌نژاد نظرش را بدهد و بعد تصمیمش را در خصوص انتخابات بدهد.مطالب مشابه :


مراسم ختم

مراسم ختم . تاريخ : 92/04/09. مراسم سوم مشهدي مهدي سقرجوقي روز دوشنبه 10/4/92 در روستاي سقرجوق
متن و حاشیه مراسم ختم پدر حجه الاسلام عبدالله نوری

متن و حاشیه مراسم ختم پدر حجه از جمله اصلاح‌طلبان حاضر در مراسم ختم پدر عبدالله
مراسم ختم

عاشقانه هاى يه دختر15ساله - مراسم ختم - ســــِــــلـــــٰامـ مــــَــن و
مراسم ختم

شرکت در مراسم ختم عالم ربانی فرقانی در روستای خلیل »» متن کامل بیانات رهبر معظم انقلاب
برچسب :