دانلود آخرین قسمت فیلم جواهری در قصر، به شکل dvd و با کیفیت dvd

Image and video hosting by TinyPic لطفا راهنمای دانلود و اجرای این فیلم در کامپیوتر را حتما بخوانید
 
فایل شماره یک
 
فایل شماره دو
 
فایل شماره سه
 
 
Image and video hosting by TinyPic
 
این فیلم به شکل dvd و با کیفیت dvd می باشد . نرم افزاری که بتوانیم فرمت آن را عوض کنیم تا با مدیا پلیر کار کند نداشتیم کمااینکه بسیار هم تبدیل فرمت این فیلم مشکل است . به همین دلیل این فیلم را با کیفیت اصل میگذاریم و حجم اصل و با فرمت mkv اما نرم افزارهای مورد نیاز برای اجرای آن را نیز در اختیار شما میگذاریم .
 
توضیح دانلود : 
ما این فایل را با نرم افزار spilt به سه قسمت تقسیم کرده ایم . شما می بایست هر سه قسمت را ابتدا دانلود کنید و پس از دانلود با همین نرم افزار spilt آنها را دوباره بهم بچسبانید که کارکردن با این نرم افزار را برای شما مینویسیم . پس از اینکه سه فایل را به هم چسباندید یا به قولی join کردید ، خود به خود تبدیل به یک فایل زیپ میشود با حجم حدود 350 مگابایت . فایل زیپ را از حالت فشرده خارج کنید و سپس در آن شما با چهار فایل مواجه میشوید . یکی از فایلها که حجم بالا دارد خود فیلم است با فرمت mkv ، و یکی دیگر از فایلها زیر نویس فارسی فیلم است با فرمت str ، و یکی دیگر از فایلها برای encoding فیلم است که اسم آن klcodec280s.exe می باشد . شما باید این فایل یا نرم افزار کد را اجرا کنید تا امکان نمایش فیلم در کامپیوتر و با مدیا پلیر ایجاد شود . اگر قبلا نرم افزار encoding بر روی کامپوتر شما نصب باشد باید پاک شود که البته در حین نصب از شما سوال میکند و خودش پاک میکند . پس از اجرای این نرم افزار شما امکان دیدن فیلم را دارید و میتوانید فیلم را تماشا کنید . فراموش نکنید که اسم فایلهای فیلم و زیر نویس فارسی را تغییر ندهید چرا که دیگر اجرا نمیشود .
 
تذکر : در حین دانلود ممکن است فرمت آن به شکل ناشناس باشد . این اشکالی ندارد پس از دانلود هر سه فایل و join آنها ؛ خود به خود تبدیل به یک فایل زیپ میشود .
 
نرم افزار spilt « ابتدا نرم افزار را از لینک زیر دانلود کنید
 
 

http://www.havayetazeh.ir/setup.exe


 


 


پس از دانلود آن را اجرا و نصب کنید . این نرم افزار بسیار ساده است و صرفا دارای دو گزینه است . یک گزینه به نام spilt که یک فایل را به چندین قسمت کوچک تقسیم میکند . و یک گزینه به نام join که فایلهای تکه تکه شده را بهم می چسباند . ما با گزینه اول یعنی spilt فایل را تکه تکه کردیم و شما با گزینه دوم join آنها را دوباره بهم می چسبانید تا تبدیل به یک فایل بشود . پس از کلیک کردن بر روی دکمه join پنجره ایی باز میشود در قسمت سمت راست از علامت به علاوه برای انتخاب فایلها استفاده کنید . هر سه فایل فیلم را انتخاب کنید و سپس دکمه jion در پایین صفحه را کلیک کنید .


 


 


راهنمای دانلود از سرور


 توجه : پس کلیک کردن بر روی لینک وارد صفحه ایی میشوید در آنجا بر روی دکمه دانلود کلیک کنید . پس از کلیک ابتدا یک نرم افزار به نام adstechnology که حجم خیلی کمی دارد«ADSTechnology از همین لینک دانلود کنید » بر روی کامپیوتر شما نصب میشود .« فراموش نکنید پس از دانلود حتما نرم افزار را اجرا و نصب کنید » این نرم افزار برای بالا بردن سرعت دانلود می باشد . سپس در همان صفحه و در همان محل دکمه ایی ظاهر میشود به نام very high speed که با کلیک بر روی آن میتوانید مستقیم فایل را دانلود کنید . لازم به ذکر است این سرور با نرم افزار dap و دیگر شتاب دهنده ها کار میکند .


 


 


نرمافزار فشرده سازی


 ( پس از دانلود نرم افزار wrar آن را اجرا کنید . سپس یک پوشته درست میشود که در آن چندین گزینه است . یکی برای نصب نرام افزار wrar37b8 که ابتدا میبایست آن را اجرا کنید . سپس از شکلکی که یک هدفون بر روی سر دارد 


Winrar.3.xx.generc.patchکپی بگیرید و به پروگرام فایل بروید و آن را در پوشه ایی که برای wrar درست شده است پاست کنید و سپس بر روی آن دوبار کلیک کنید و پنجره ایی باز میشود که باید گزینه patch را انتخاب کنید . با این روش نرم افزار کرک خواهد شد و به شکل رایگان میتوانید استفاده کنید.

** خريد پستی فيلم جواهری در قصر در ۵ دي.وي.دي فقط  ۹ هزارتومان
** خريد پستي فيلم جواهري در قصر اصل کره با زيرنويسي فارسي در ۵ دي.وي.دي فقط ۹ هزارتومان


مطالب مشابه :


خلاصه قسمت 54 ( آخر ) جواهری در قصر

( آخر ) جواهری در قصر جواهری در قصر! دانلود کلیپ چویی در قسمت آخر سریال و
سانسور های قسمت 39 سریال جواهری در قصر

سانسور های قسمت 39 سریال جواهری در ( آخر ) جواهری در قصر بکشد؟قسمت 46 دانلود تمامی
خلاصه قسمت چهلم سریال جواهری در قصر

خلاصه قسمت چهلم سریال جواهری در قصر قسمت 54 ( آخر ) جواهری در جواهری در قصر! دانلود
دانلود کلیپ سانسور شده قسمت 41 جواهری در قصر

دانلود کلیپ سانسور شده قسمت 41 جواهری در قصر قسمت 46 دانلود در قسمت آخر سریال
خلاصه قسمت سی و هفتم سریال جواهری در قصر

( آخر ) جواهری در قصر جواهری در قصر! دانلود کلیپ چویی در قسمت آخر سریال و
خلاصه قسمت49 سریال جواهری در قصر

خلاصه قسمت49 سریال جواهری در قصر قسمت 54 ( آخر ) جواهری در جواهری در قصر! دانلود کلیپ
دانلود آخرین قسمت فیلم جواهری در قصر، به شکل dvd و با کیفیت dvd

شما می بایست هر سه قسمت را ابتدا دانلود کنید و پس آلبوم اورجینال موسیقی سریال جواهری در قصر
خلاصه قسمت 51 سریال جواهری در قصر

خلاصه قسمت 51 سریال جواهری در ( آخر ) جواهری در قصر را بکشد؟قسمت 46 دانلود تمامی
برچسب :