معرفی رشته های هنرستان

رشته های موجود در این هنرستان عبارتند از:

  • کامپیوتر
  • معماری 
  • صنایع شیمی
  • گرافیک
  •  حسابداری  
  • طراحی دوخت

رشته کامپیوتر

رشته کامپیوتر از وسیع ترین رشته هایی است که تعدد قابلیت ها وعلومی که به صورت شگفت انگیزی به رایانه وابسته است هرروز افق های جدیدی را دراختیار کاربران وفعالین این رشته در سراسر جهان قرار می دهد .ازصنعت سینما تا آموزش از راه دور ( آموزش الکترونیک ) وخیلی چیز های دیگر بوسیله رایانه صورت می گیرد .

افراد بر حسب تخصصشان به دسته های متفاوتی تقسیم شده اند .

برنامه نویسان ، گرافیست ها ، برنامه سازان ، تعمیر کاران سیستم های رایانه ای ودیگران هریک به نوعی با رایانه کار می کنند . این رشته با ورود اینترنت جان تازه گرفته وشما در کنار تحصیل می توانید با مبانی کامپیوتر ، مبانی برنامه سازی ، نرم افزارهای متداول ، زبان های برنامه سازی تحت ویندوز مانند ویژوال بیسیک ،پاسکال ، بیسیک، بانک های اطلاعاتی وبرنامه سازی تجاری بااستفاده از نرم افزار Access ،تجزیه وتحلیل وطراحی سیستم های کامپیوتر ی،زبان تخصصی با آشنایی با اصطلاحات تخصص رایانه ، طراحی مدارات منطقی پایه سخت افزار وتکنولوژی رایانه شبکه های کامپیوتری آشنا شوید .

رشته معماری

معماری نوعی عمل خلاقانه است که مقصود آن شکل دادن به فضای زیست انسان در تمامیتش

می باشد وگسترده ی آن از جوابگویی به نیاز های انسانی در پیوند با محیط وطبیعت تا بیان عواطف واعتقادات اوطیف وسیعی را در بر می گیرد .

به این ترتیب هدف این رشته تربیت افرادی است که براین طیف عمل خلاقانه تسلط یافته وتوان انتقام بخشی به مقتضای زیست انسانی را داشته باشند تا بدین ترتیب ابعاد کمی وشرایط کیفی زیست ورشد در جامعه فراهم گردد.

رشته حسابداری

تغییرات سریع جامعه ی امروزی ، حسابداری یا« زبان تجارت » را که در ثبت وتجزیه وتحلیل اطلاعات وتحلیل اطلاعات اساسی اقتصادی در مؤسسات مختلف مورد استفاده می باشد، بسیار پیچیده کرده است .تصمیم گیری صحیح ودقیق برمبنای اطلاعات قابل اعتما برای توزیع مطلوب ثروت واستفاده از منابع کمیاب ملی بسیار ضروری به نظر می رسد. بنابراین حسابداری نقش مهمی را در سیستم اقتصادی واجتماعی هر جامعه ای ایفا می کند .

رشته صنایع شیمیایی

دانش شیمی هم اکنون بیشترین کاربرد را در صنایع امروزی اعم از صنعتی ، کشاورزی،پزشکی ،وسایل خانگی،پوشاک وسایر فراورده ها دارد.هنر جویان این رشته، در طی دوران تحصیل با فرایند های شیمیایی ،صنایع شیمیایی ، مواد معدنی وعال ،تجزیه مواد معدنی وعالی ، شیمی تجزیه ، عملیات دستگاهی در صنایع شیمیایی ، بهداشت وایمنی در صنایع شیمیایی ، تولید انواع شوینده ها ،انجام انواع آزمایشات شیمیایی معدنی وعالی آشنا می شوند .

رشته گرافیک

رشته گرافیک زمانی شکل گرفت که عصر صنعتی شدن وتولید انبوه کالای صنعتی وغیر صنعتی آغاز شدوبرای معرفی انبوه کالاها نیاز به تبلیغ پیدا شد تا مشتری در انتخاب خود دچار سر درگمی نشود.طبیعی است که برای عموم مردم تبلیغ کردن نیازمند زبان مشترکی بود که ازتلفیق خطوط ، رنگ ها وعلامت هایی باشد که تصویر شکل گرفته بتواند خواسته تولید کننده محصول را بر آورده سازد.و...

 

رشته مدیریت خانواده

این رشته مجموعه ای است ازفن وهنر خانه داری که دانش آموزتا حدودی با مطالب ومسائل زندگی آشنا می شود .

نکاتی از متون مختلف زندگی تحت عنوان مدیریت خانواده بیان شده سعی بر آن بوده که پی ریزی یک زندگی موفق در امور خانه داری که بنای تحکیم خانواده را در بر دارد آموزش داده شود . فراگیری مطالب این رشته موجب حفظ و حراست ارزش های جامعه وشایستگی برای سازندگی در خور شخصیت والای انسانی را به وجود خواهد آمد.  

 

رشته خیاطی

دانش آموزان اين رشته پس از پايان دوره هاي مهارت قادر به انجام دوخت انواع لباس زنانه ، بچه گانه ، پيراهن مردانه و شوميزه زنانه و بچه گانه و روپوش ربد شامبر و شلوار پيژامه ... لكه گيري مي باشد.

 


مطالب مشابه :


فروش عمده و خرده پوشاك در تبریز( ارسال براي تمام نقاط ايران )

باكسر زنانه - باكسر مردانه - پيژامه زنانه - تاپ زنانه و
پوشاک لباس در تبریز

باكسر زنانه - باكسر مردانه - پيژامه زنانه - تاپ زنانه و تولیدی پوشاک زنانه
داستان زنانه

خاطرات من - داستان زنانه - طرحِ شادِ گل هاي پيژامه برايش آشنا بود . صدا مدام مي گفت :
معرفی رشته های کاردانش

پيراهن مردانه و شوميزه زنانه و بچه گانه و روپوش ربد شامبر و شلوار پيژامه زنانه درجه (2
معرفی رشته های شاخه کار دانش -1

مردانه و شوميزه زنانه و بچه گانه و روپوش ربد شامبر و شلوار پيژامه زنانه 3
معرفی رشته های هنرستان

بچه گانه ، پيراهن مردانه و شوميزه زنانه و بچه گانه و روپوش ربد شامبر و شلوار پيژامه
پوشاک ملی زن گیلانی، زیبا، نجیبانه، اصیل ، قدیمی و درعین حال مدرن...

و تنها در موارد ناچيزي، چون يراق دوزي و نوار دوزي هاي پيراهن هاي زنانه پيژامه يا ژامه مي
آشنایی با شهر ایوو(yiwu)بزرگترین شهر عمده فروشی جهان!

پوشاك زنانه. 4f: پيژامه / ژاكت / پوشاك ورزشي / پيراهن و اجناس بافته / كلاه مردانه و زنانه
برچسب :