توضیح مهم وبلاگ شاخه انار درباره خبرپرداخت مابقی ماده13


جناب آقای مازندرانی به نقل از وبلاگ شاخه اناربیان کردند که :

نگران نباشید خبر"تا بهمن ماه" موثق است

حال به توضیحات مهم وبلاگ شاخه اناربه شرح زیر توجه فرمایید:

پیرو جلسه جمعی از آزادگان عزیز با ریاست محترم جمهور که خبر آن ساعاتی بر روی خروجی این وبلاگ قرار داشت و بعدا بنا به مصالحی آن را از روی خروجی وبلاگمان برداشتیم ، به اطلاع دوستان عزیزان آزاده می رسانم بنا به بررسی های محرمعلی دیبانژاد ، خوشبختانه خبرهای خوشی را که شنیده اید صحیح و مورد تایید منابع موثق ایشان می باشد .

البته بنده بنا به دلیل وسواسی که در پخش اینگونه اخبار دارم نمی خواستم این خبرها را فعلا منتشر کنم و قصد داشتم تا وقتی که کار به مراحل نهایی نزدیک نشده خبری در این خصوص اعلان نکنم لکن با توجه به برخی سوء تفاهمات پیش آمده برای برخی از عزیزان پیشکسوت و بلحاظ اهمیت موضوع و تاثیر گذاری منفی بعضی از نتیجه گیریهای دوست بزرگوارم بر روحیه رنجور آزادگان عزیز بر آن شدم تا ابتدا اصل خبر و سپس اشکال به وجود آمد در استنتاجات آن عزیز را به رشته تحریر درآورم :
پیرو قول های ریاست محترم جمهور در خصوص پرداخت مابقی مطالبات عزیزان آزاده ، بودجه 33 درصد دیگرمعوقات ماده 13 پس از تامین اعتبار لازم توسط وزیر محترم اقتصاد و دارایی ابلاغ و مقرر شده حداکثر تا بهمن ماه سالجاری این ارقام توسط بانک دی به حساب آزادگان واریز و 33 درصد سوم نیز حداکثر تا پایان سال با تحویل سهام با ارزش و سریع الوصول به عزیزان آزاده پرداخت شود.

لازم به ذکر است که این پیشرفت و موفقیت نسبی حاصل تلاش بیدریغ جمع معدودی از عزیزان آزاده تلاشگر اعم از نماینده و مسئول وعلاقه مندان به خدمت بی ریاء برای آزادگان بود و پر واضح است که اینگونه مسائل از طریق ارتباطات صمیمی و دوستانه پیگیری و خبر رسانی می گردد و اگر ما بخواهیم بصورت رسمی و دیپلماتیک وارد این جریانات بشویم مسلماً نه تنها کاری را به پیش نخواهیم برد بلکه به کوچکترین خبری هم دست پیدا نخواهیم کرد ، آنهم در این شرایط بغرنج مالی دولت که عموماً این روزها کارهای مالی و اعتباری را با کمی پنهان کاری و احتیاط انجام می دهند  . نمونه اش همان خبر برگزاری جلسه صدرالاشاره و قولهای ریاست محترم جمهور به آن جمع بود که بلافاصله از ما خواسته شد تا سریعا قولها وفرمایشات رئیس محترم جمهمور  را از روی خروجی برداریم . پس نتیجه می گیریم که در این شرایط نباید به دنبال دسیابی به تصاویر مکاتبات و نامه های ردو بدل شده میان مقامات اجرایی باشیم.

همینقدر که عزیز آزاده مورد وثوقی می آید و با قاطعیت و اتقان خبر می دهد که من فلان مکاتبه و یا نامه وزیر اقتصاد را مشاهده و مطالعه نمودم باید برای ما کافی باشد خصوصاً که این خبر بکرات و با تواتر به دست ما رسیده باشد ضمن اینکه نباید انتظار داشت که آن آزادگان بزرگوار شاغل در وزارت اقتصاد با به خطر انداختن موقعیت خود نسخه ای یا تصویری از یک نامه ویژه و حساس را قبل از رسیدن بدست مخاطبش به ما برسانند. چرا که نه امکان این کار برای آنان وجود دارد و نه ما صلاح می دانیم که موقعیت آن عزیزان به خطر بیافتد و لذا با اعتماد به آنان و تواتر اخبار  به اعتبار و وثوق آن پی می بریم.

در ثانی عزیزانی که محبت می کنند و این گونه اخبار را از درون سازمانهایشان به سمع آزادگان سرافراز می رسانند تنها با تعاد معدود و انگشت شماری از آزادگان پیگیر ماده 13 رابطه صمیمی و مورد اعتماد دارند و نه با همه آزادگان !!!. به طوریکه امروز اگر من کاظمی بخواهم تلفن را برداشته و به همان افراد زنگ بزنم و از آنها اطلاعات مربوطه را جویا شوم شاید  آنها هرگز به دلیل نگرانیهای بجا و منطقی شان نتوانند با من راحت سخن بگویند و حتی امکان دارد اگر اصرار به ارائه مستندات مثبته را از سوی من ببینند ، کل ماجرا را منکر بشوند یا شاید بگویند من هم از کسی شنیده ام و خودم چیزی ندیده ام زیرا در این بحبوحه حق هم دارند برای اینکه ماجرای ماده 13 بنا به دلایل و اتفاقات گذشته کمی حساس و امنیتی شده است .

پس اگر من نوعی روزی به یک دو تا از این برادران زنگ زدم و جواب درستی را نشنیدم دلیل بر سقم خبر نیست بلکه هر کسی با دوستان مورد اطمینان خودش راحت تر حرف می زند تا کس دیگر.
 امروز پس از درج استنتاج خبری دوست عزیز و بزگوارم جناب آقای مازندرانی در وبلاگ وزین تکریت 11 که شکر خدا مجدداً شروع به فعالیت نموده است کمی متحیر شده و فوراً ماجرای این تکذیبیه را از دوست عزیزم جناب آقای دیبانژاد جویا شدم که دیدم ایشان هم مثل بنده متحیر شده اند و با گمان اینکه شاید ماجرا تغییر کرده باشد با شخص مهندس زریبافان تماس گرفته و مسئله را جویا شده اند که ایشان هم موکداً خبر پرداخت نقدی 33 درصد را در زمان نزدیک تایید نموده اند . همچنین آقای دیبانژاد در یک تماسی دیگر با برادر کریمی  تایید یه و صحت  ماجرا را دریافت کرده است .
از طرفی در تازه ترین خبرهای برادرعبدی از زبان برادر سلطانی به نقل ازآقای رحیمی ، ( رابط بانک دی و بنیاد امور ایثارگران) حاکی از پرداخت بسیار نزدیک تر معوقات ماده 13 آزادگان می باشد .

در پایان محرمعلی دیبانژاد با تکیه بر منابع موثق وزارت دارایی گفت : جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد و ماجرا کمافی السابق به روند اداری خود ادامه میدهد و انشالله به زودی شاهد پرداخت 33 درصد دیگر از معوقه ماده 13 به آزادگان کشورمان خواهیم بود. والسلام

-----------**************-------------

ضمنا جناب آقای مازندرانی اعلام نموده اند که:

{««در پی توضیحات برادر گرامی جناب آقای کاظمی مدیر محترم وبلاگ شاخه انار و همچنین توضیحات مجدد برادر زحمتکش و دلسوز جناب آقای دیبا نژاد درصدر هستیم تا با کسب اطلاعات بیشتر خبر صحیح و درست تری را به اطلاع عزیزان برسانیم،بنا بر این از کلیه دوستان آزاده خواهشمند است در باره خبر "بهمن"فعلا دست نگه دارند تا دقیقا وضعیت این خبر مشخص شود.»»}

منبع:وبلاگ حاج آقای مازندرانی

ضمن تقدیروتشکرازتمامی دوستانی که پیگیرحقوق و مطالبات آزادگان هستند واخبارصحیح وموثق رااطلاع رسانی میکنند تا دغدغه های دوستان ومشکلات شان را برطرف نمایند ؛ امیدواریم که وعده مسئولین و خصوصا ریاست محترم جمهورهرچه زودترصورت واقع بخود گرفته تا مشکلات دوستان برطرف گردد.مطالب مشابه :


ماده 13آزادگان

یک فوریت استفساریه ماده 13 قانون حمایت از آزادگان به تصویب رسید
جدیدترین خبر از ماده 13

جدیدترین خبر از ماده 13. خبر خوشی فعلا وجود ندارد صبر داشته باشید! پرداخت بخشی از ماده 13 در
سرنوشت پرداخت ماده 13 آزادگان در سال 91

آزادگان نکا - سرنوشت پرداخت ماده 13 آزادگان در سال 91 - اخبار و رويدادهاي مربوط به آزادگان
قانون تفسير ماده (13) قانون حمايت از آزادگان مصوب 1368

قانون تفسير ماده (13) قانون حمايت از آزادگان مصوب 1368 ۱۷/۱۲/۱۳۸۹. شماره84859/476 . جناب آقاي دكتر
معوقات ماده 13

معوقات ماده 13 . طبق اطلاع واصله امروز شنبه 91/8/27 جمع کثیری از آزادگان اردبیل بخاطر تاخیر در
حاکمیت ماده واحده تفسیرماده 13 قانون حمایت از آزادگان در خصوص پرداخت حقوق وعیدی

آزادگان کادح دزفول - حاکمیت ماده واحده تفسیرماده 13 قانون حمایت از آزادگان در خصوص پرداخت
ماده 13 و آخرین خبر

آزادگان بهار - ماده 13 و آخرین خبر - سیاسی. فرهنگی. اجتماعی .اقتصادی .دینی
توضیح مهم وبلاگ شاخه انار درباره خبرپرداخت مابقی ماده13

آزادگان سرافراز می رسانند تنها با تعاد معدود و انگشت شماری از آزادگان پیگیر ماده 13
تکلیف ماده 13 آزادگان چه می شود؟

وبلاگ آزادگان اردوگاه 16 تکریت - تکلیف ماده 13 آزادگان چه می شود؟ -
معوقات ماده 13

درد و دل آزادگان با وجدان‌های بیدار - معوقات ماده 13 - آزادگان این زجر کشان تاریخ را فراموش
برچسب :