بهترین باشگاه های تناسب اندام - بهترین باشگاه ورزشی

مجله تندرستی:
فضای بزرگ، امکانات کافی، دستگاه های پیشرفته و طراحی داخلی خلاقانه از رازهای اصلی موفقیت باشگاه های تناسب اندام معروف جهان هستند. تناسب اندام یکی از مهمترین دغدغه های انسان است؛ بنابراین طبیعی است که باشگاه های تناسب اندام به این نیاز پاسخ دهند. با اینحال، باشگاه های ورزشی حتما باید مجهز و پیشرفته باشند چون گذشت زمانی که می شد با قرار دادن چند تردمیل و دمبل و هالتر در یک سالن کوچک باشگاه تناسب اندام راه انداخت. بهترین باشگاه های ورزشی جهان آنهایی هستند که امکانات و ابزار ورزشی پیشرفته را به تعداد کافی در اختیار ورزشکاران قرار می دهند، نه آنهایی که مجبورید برای استفاده از تردمیل یک ساعت منتظر بمانید تا فقط پنج دقیقه با آن تمرین کنید. از سوی دیگر، فضای باشگاه نیز بسیار مهم است چون هر چه فضا بیشتر باشد، امکان برنامه ریزی بهتر و تعبیه امکانات بیشتر وجود دارد. با شیک ترین و مجهزترین باشگاه های تناسب اندام دنیا آشنا شوید.

باشگاه سرژ مورو؛ مونترال، کانادا

بهترین باشگاه ورزشی

بهترین باشگاه ورزشییکی از 10 باشگاه بزرگ دنیا که در آن معطل شدن برای استفاده از وسایل و ابزار ورزشی به هیچ وجه معنی ندارد چون فضای دلباز و وسیع اش باعث شده تا هر چه وسایل و امکانات نیاز دارید در آن پیدا کنید. تخت های ورزشی، تردمیل، اسکی فضایی، استپس، همه ابزار بدنسازی، هزاران دمبل و هالتر و وسایل ورزش های هوازی و ... تنها گوشه ای از امکانات این باشگاه است. گذشته از ابزار، رختکن بزرگ، سالن استراحت و رستوران این باشگاه هم زبانزد است. اگر هم عاشق ورزش های رزمی، به خصوص کیک بوکسینگ هستید، بهتر از اینجا در کل نیمکره غربی وجود ندارد. مربیان باشگاه مورو همه جزو بهترین های جهان و در کار خود استادند. طراحی داخلی شیک این باشگاه نیز جای هیچ حرفی را باقی نمی گذارد.

پارک آبی؛ کیف، اوکراین

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعیبزرگترین باشگاه تناسب اندام روباز جهان با 365 هکتار مساحت و یکی از جاذبه های توریستی کیف است و ورزش در کنار دریا را به تجربه ای فراموش نشدنی تبدیل می کند.

باشگاه ایلوها اوموتساندو؛ توکیو، ژاپن

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعیمنحصر به فردترین باشگاه دنیا که علاوه بر امکانات کامل، امکان صخره نوردی روی دیوارهایی که درست مثل دیوار خانه ساخته شده اند فراهم می کند، با کلی قاب و تابلو بزرگ روی دیوار!

مجموعه ورزشی نایکی؛ اُرگان، آمریکا

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعیباشگاه 102 هکتاری که شامل چند مرکز ورزشی بزرگ با آخرین امکانات ورزشی است. استخر 25 متری آن یکی از بهترین ها در دنیاست. کامل ترین ابزار ورزش های هوازیف بدنسازی، صخره نوردی و ... را می توانید در این مجموعه پیدا کنید. زمین های بسکتبال، والیبال ساحلی، تنیس و اسکواش این باشگاه نیز جزو بهترین ها هستند.

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعیباشگاه هولمز؛ زوریخ، سوییس

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعییکی از بهترین ها که در سراسر اروپا شعبه دارد. سالن ایروبیک، پیلاتس، سونا، استخر، جکوزی و بدنسازی تنها بخش کوچکی از امکانات این باشگاه معروف است. بچه دار هستید، به همین دلیل نمی توانید به باشگاه بروید؟ مرکز نگهداری از کودکان این باشگاه با حرفه ای ترین پرستاران کودک در جهان نمونه ندارد. همچنین رستوران و لابی این باشگاه با رستوران و لابی هتل های پنج ستاره مو نمی زنند.

باشگاه تایگر موای تای؛ پوکت، تایلند

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعیبزرگترین باشگاه تایلند و معروفترین باشگاه هنرهای رزمی جهان که درست در قلب یک جنگل استوایی واقع شده است. ابزار ورزشی این باشگاه از دل طبیعت آمده اند؛ کنده های درخت و پتک های چوبی، هالترهای سنگی و ...

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعیباشگاه کایفو؛ هامبورگ، آلمان

یکی از بهترین باشگاه های جهان با پیشرفته ترین امکانات ورزشی است که بعضی از آنها در جهان نمونه ندارند. اسپا، سالن های صخره نوردی، زمین اسکواش، رستوران و ... امکانات دیگری است که در اختیار مراجعه کنندگان قرار دارد. این باشگاه برای هر نوع ورزش؛ از ایروبیک و پیلاتس گرفته تا بدنسازی و ورزش های رزمی، یک سالن اختصاصی با همه امکانات مورد نیاز یک ورزشکار دارد.

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعیباشگاه کایفو دو استخر سرپوشیده، یک استخر آب گرم و روباز، چهار سونای مدل فنلاندی، چهار جکوزی و یک استخر آب یخ دارد. در این مجموعه می توانید بیش از 40 نوع ورزش را زیر نظر حرفه ای ترین مربیان جهان انجام دهید. اگر اهل تنیس هستید این ورزشگاه بهترین زمین های تنیس را در اختیارتان قرار می دهد.

باشگاه کِن؛ پاریس، فرانسه

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعیقدیمی ترین و معروف ترین باشگاه پاریس که از اوایل دهه 1980 میلادی حتی یک روز هم تعطیل نشده است. این باشگاه اصول خاص خودش را دارد و هر کسی را به عضویت نمی پذیرد؛ بنابراین خیالتان از بابت ورود افراد مزاحم و بی فرهنگ کاملا راحت است. برنامه ریزی دقیق و زمانبندی مناسب در کنار امکانات زیاد باعث شده که حتی یک ثانیه هم برای استفاده از وسایل ورزشی معطل نشوید. طراحی داخلی مدرنش آن را بیشتر به یک هتل پنج ستاره شبیه کرده است. اسپا، سونا، جکوزیف کامل ترین امکانات ورزشی، رستوران مشرف به باغ، اینترنت پرسرعت و ... تنها گوشه ای از امکانات این باشگاه است.

باشگاه دابلیو و باربرینی؛ رم، ایتالیا

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعییکی از بهترین شعبه های مجموعه باشگاه های دابلیو و باربرینی که همه امکانات مورد نیاز یک ورزشکار را یکجا تامین می کند. این باشگاه به دلیل طراحی داخلی خلاقانه و بی نظیرش معروف است چون اگرچه ظاهری مدرن دارد ولی انگار از دل تاریخ و رم باستان بیرون آمده است. مربیان باتجربه این باشگاه کاری می کنند که لاغر شدن و تناسب اندام عین آب خوردن به نظر برسد. سونا، استخر و سالن ماساژ این باشگاه باعث می شوند تا خستگی ورزش حسابی از تنتان بیرون برود و کاملا شاد و سرحال به خانه بر گردید.

باشگاه ویرجین اکتیو؛ لندن، انگلستان

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعیاین باشگاه که در قلب رپتون پارک لندن واقع شده. در قرن 18 بیمارستان بود اما امروز یکی از زیباترین و مجهزترین باشگاه های ورزشی جهان است. استخر زیبا و امکانات پیشرفته این باشگاه در جهان حرف اول را می زند. فقط یک روز تمرین در این باشگاه آن را به تجربه ای به یادماندنی تبدیل می کند.

باشگاه اولترا اسپرت، کالیفرنیا، آمریکا

,بهترین باشگاه های تناسب اندام باشگاه تناسب اندام,اخبار اجتماعی، صفحه اجتماعیاین باشگاه جزو مجموعه باشگاه های اولترا اسپرت است که بیش از 400 شعبه در سراسر آمریکا دارد. عمده شهرت این باشگاه ها باز بودن 24 ساعته آنها و فضای 100 هکتاری آنهاست. این باشگاه ها بیشتر ورزش های مختلف را پوشش می دهد و از نظر امکانات، دستگاه های ورزشی و مربیان هم فوق العاده است.

یک باشگاه ورزشی استاندارد باید ...

- از نظر ظاهری تمیز و منظم باشد.
- دارای مجوز فعالیت باشند و این مجوز روی دیوار نصب شده باشد.
- دارای رختکن، دوش و کمد قفل دار برای نگهداری وسایل باشند.
- دارای فضای باز و مهد کودک باشد.
- به فن و دستگاه تهویه قوی مجهز باشند.